З 1 липня мінімальна пенсія збільшена... на 3 грн.

З 1 липня у зв’язку з черговим підвищенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого Законом України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”, підвищуються розміри пенсійних виплат.
Після прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" відповідно до рішення Уряду здійснено перерахунок пенсій починаючи з 1 січня 2010 року. Вже у травні місяці пенсіонери отримали пенсію в нових розмірах. Крім цього, відповідно до рішення Уряду, додатковими відомостями у травні доплачено різницю до нових розмірів пенсій за січень та лютий. У червні проведено доплату за березень та квітень, повідомили paralleli в прес-службі Міністерства праці і соціальної політики.

З 1 липня прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшується з 706 грн. до 709 грн. У зв’язку з цим підвищуються розміри мінімальної пенсії та надбавок і підвищень до пенсії, розмір яких залежить від величини прожиткового мінімуму. Зокрема, мінімальний розмір пенсії за віком, пенсії у зв’язку з втратою годувальника на одного утриманця з 1 липня складе 709 грн., мінімальна пенсія у зв’язку з втратою годувальника на двох утриманців – 850,8 грн., на трьох і більше – 1063,35 гривень. Цей розмір буде збільшуватись з підвищенням прожиткового мінімуму з 1 жовтня та з 1 грудня. Шахтарі, на яких поширюється чинність Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», у липні отримають пенсію у розмірі не менше ніж 2127 гривень.

Крім того будуть також підвищені:
- надбавки до пенсій за понаднормовий стаж (які обчислені, виходячи із розміру прожиткового мінімуму);
- надбавки, підвищення, додаткові пенсії та інші виплати, розмір яких обчислюється виходячи із розміру прожиткового мінімуму (підвищення до пенсії ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, додаткова пенсія постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, надбавки до пенсії донорам, пенсії за особливі заслуги).
З 1 липня пенсії будуть виплачуватись у новому розмірі основними відомостями.

30 Червня 2010, 18:11
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

На Прикарпатті на двох непрацюючих спиртзаводах податківці знайшли майже 16 тис. декалітрів спиртовмісної продукції
Міське озеро стане чистішим: влада виділили понад мільйон гривень
У Microsoft пообіцяли не відмовлятися від графічного редактора Paint
В Івано-Франківську підрахували кількість безпритульних собак
Влада Франківська порадувала пенсіонерів: помирати стане дешевше