Ю. Романюк: Жодного голови міської, районної чи обласної ради на Прикарпатті Партія регіонів не отримає

На заяву заступника голови ПР В. Рибака під час конференції прикарпатських «регіоналів» про необхідність приходу представників ПР до влади — на посади голів усіх рад на місцевому рівні та формування своєї більшості в радах усіх рівнів нинішній голова фракції БЮТ в обласній раді та заступник голови ОО «ВО «Батьківщина» Юрій Романюк поширив вельми емоційний коментар, інформує газета "Галичина".

«Жодного голови міської, районної чи тим більше обласної ради на Прикарпатті Партія регіонів за будь-яких обставин не отримає, — категорично стверджує Ю. Романюк. — Жодного! Вухо від оселедця «регіонали» отримають, а не посади голів рад на Івано-Франківщині. І це не емоції чи бравада, а холоднокровний діагноз розбурханого глибоким обуренням суспільства. По-перше, «регіонали» вже завдали галичанам глибинну криваву рану та зробили болісне щеплення для їх же абсолютного несприйняття. Все, що натворили Янукович — Азаров — Табачник за свої перші «тріумфальні» 100 президентських днів з невизнанням на європейському рівні геноцидом Голодомору українців, пролонгацією перебування ЧФ РФ до 2042 року, формуванням коаліції «тушок» у ВРУ, скасуванням євроатлантичної інтеграції та впровадженням зовнішньополітичного курсу держави на позаблоковість, всебічним обмеженням української мови та культуриѕ і багато іншого, створює природно об’єктивні причини категоричного несприйняття Партії регіонів, литвинівців та інших зрадників національних інтересів і світоглядних цінностей українців виборцями Прикарпаття зокрема та Галичини загалом».

Як вважає Ю. Романюк, «регіонали» матимуть «нездоланну проблему» подолати навіть 3% в усіх районах та містах області, бо «не можна технологію президентської кампанії екстраполювати на місцеві вибори». Зрада прикарпатських «противсіхів» під час президентських виборів призвела до отримання «регіоналами» на Прикарпатті понад 3%. Як заявляє Ю. Романюк, «після своєї перемоги Янукович їх майже усіх «кинув», повиганяв, «зачистив» та з ганьбою відправив у політичне небуття», а тому жодної підтримки «регіоналів» у Галичині «просто вже немає і не буде». Найголовнішим завданням усіх демократичних сил Прикарпаття нині є їхнє об’єднання проти «регіональної» навали, спроб реваншу та фальсифікацій на чергових виборах, ведення скоординованої боротьби всіх демократичних партій проти «регіоналів» у рамках обласного Комітету захисту України, вважає Ю. Романюк.
01 Липня 2010, 9:57
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Франківці зможуть стати громадськими інспекторами з благоустрою (Відео)
В небі все вирішують долі секунд (Фото)
Про прикарпатського ветерана УПА знімуть фільм
У лісовому масиві Заболотівського лісництва відкрили відновлену криївку (Фото)
В зону проведення АТО відправили ще групу прикарпатських правоохоронців (Фото)