В торгівельних закладах Прикарпаття заборонено експлуатацію понад 20-ти газобалонних установок

Інспекторами управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проведені перевірки безпечного використання балонів скрапленого вуглеводневого газу в закладах громадського харчування, торгівлі, пересувних торгівельних точках тощо.

В результаті перевірок понад 20-ти суб’єктів господарської діяльності Держгірпромнаглядом по Івано-Франківській області виявлено порушення в Тисменицькому, Городенківському, Долинському, Надвірнянському, Косовському районах та м.Коломия, заборонено експлуатацію 21 газобалонної установки, до адміністративної відповідальності притягнуто 6 перших керівників підприємств, направлено 15 подань в прокуратуру для прокурорського реагування.

Виявлено, що в декількох кафе, магазинах промислових та продовольчих товарів газобалонні установки використовуються із значними порушеннями «Правил безпеки систем газопостачання». Так, в цих закладах немає проектів (ескізів) на їх встановлення та експлуатацію з газовою плитою, прострочені терміни чергового опосвідчення балонів, не розроблені виробничі інструкції по безпечному користуванню газовими приладами та не проведено з працівниками інструктажу по безпечному користуванню газом.

Мають місце також факти, коли приватні підприємці працюють без дозволу на роботи підвищеної небезпеки, не реєструють газобалонні установки, як вимагає цього чинне законодавство.
01 Липня 2010, 14:21
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Суспільство:

В СБУ розповіли, як врятувати заражений вірусом-вимагачем комп'ютер
Хакерська атака: Як самому розблокувати комп’ютер
Як захистити комп'ютер від вірусу-здирника
Масові хакерські атаки в Україні
28 червня в Україні спека