На Прикарпатті відсторонено від роботи начальника облуправління земресурсів

В Івано-Франківській області тимчасово відсторонено від виконання обов’язків начальника Головного управління земельних ресурсів Юрія Добровольського. Про це повідомив на прес-конференції голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, передає ІМК.
"Якщо я отримав більше 100 скарг від людей на роботу управління земельних ресурсів у районах, якщо приїхав голова Держкомзему України і тимчасово відсторонив від обов’язків пана Ю.Добровольського і привіз із собою виконуючого обов'язки начальника обласного управління земельних ресурсів на час перевірки - людину з Черкаської області, то дозвольте запитати, яке тут рейдерство? Рейдерство чи наведення порядку? Наведення порядку!", - сказав він.

"Перевірять, якщо скарги безпідставні, Ю.Добровольський повернеться і буде працювати на займаній посаді. Знайдуть недоліки, ті, про які пишуть люди, - буде звільнений із займаної посади", - пояснив губернатор.

Він підкреслив, що таких перевірок в області "буде ще багато у різних структурах і різних напрямах". "Президент поставив вимогу - повернути у людей віру до влади і навести порядок. Що ми і робимо", - наголосив М.Вишиванюк.
04 Липня 2010, 13:14
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Суспільство:

26 червня в Україні місцями грози і до +32 градусів
За добу в зоні АТО 2 військовослужбовців загинули, ще 3 – отримали поранення (Мапа)
25 червня в Україну знову повернеться спека
За добу в зоні АТО 2 військовослужбовців дістали поранення (Мапа)
У Європу на автобусі: напрямки і ціни