Прикарпаття не компенсувала ні копійки "Укрзалізниці" за пільговиків

У 2016 році з районних і міських бюджетів та бюджету столиці за перевезення в приміському сполученні пасажирів пільгових категорій ПАТ «Укрзалізниця» отримано найменшу компенсацію за останні 10 років. Місцева влада загалом відшкодувала лише 9,2% від суми наданих послуг і заборгувала залізничному перевізнику 423,9 млн грн.

Прикарпаття не компенсувала ні копійки "Укрзалізниці" за пільговиків

У 2016 році вперше місцеві бюджети не отримали субвенцій з держбюджету на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Самостійно ж місцева влада спромоглася компенсувати менше 10%, аргументуючи тим, що немає коштів.

Як інформує прес-служба «Укрзалізниці», рекордсменами через нульову компенсацію стали м. Київ, Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська області (надано послуг на суму 8,4 млн. грн.) – 0%. Серед областей, які змогли виділити компенсацію, Кіровоградська – 65,6%, Запорізька – 24,2%, Полтавська – 27,0%.

У 2017 році, у зв’язку з внесенням змін до Бюджетного кодексу України, субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд залізничним транспортом не передбачені, місцевій владі доведеться виділяти видатки самостійно, тому висока ймовірність повторення ситуації із занадто низьким рівнем відшкодування за перевезення пільгових пасажирів.

Залізничники занепокоєні тим, що постійне недоотримання коштів не дає змоги забезпечити оновлення необхідної кількості рухомого складу та придбання запасних частин, що негативно впливає на технічний стан, безпеку руху та призводить до зниження якості обслуговування пасажирів. Залізничники вкотре ініціюють замінити надання пільг на перевезення громадян адресною грошовою допомогою.

Читайте також:

- "Надрагаз" отримав дозвіл на роботи на Прикарпатті без погодження з облрадою

- В Івано-Франківську визначилися з претендентами на стипендії міської ради (Список)

- На Прикарпатті білі гриби збирають і у січні (Відео)

11 Січня 2017, 12:55
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

"Івано-Франківськгаз" затвердило результати діяльності за минулий рік
В Івано-Франківську встановлять три модульні вбиральні (Фото)
Івано-Франківськ активно заквітчують (Фото)
Пенсійне лицемірство
На Бурштинської ТЕС розпочався капітальний ремонт енергоблоку