Професорсько-викладацький колектив ПНУ просить владу взяти участь у розвиткові Ботанічного саду

Внаслідок складної фінансової ситуації, що склалася в університеті, ПНУ відчуває труднощі в поліпшенні інфраструктури Ботанічного саду. Тому професорсько-викладацький колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника звернувся до Івано-Франківської обласної та міської рад, депутатів Верховної Ради України із закликом взяти участь у подальшому розвиткові Ботанічного саду.

Надаємо текст Звернення повністю

 Звернення професорсько-викладацького колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника до Івано-Франківської обласної та міської рад, депутатів Верховної Ради України від Івано-Франківської області, громадськості краю!

20 років тому згідно з Постановою Верховної Ради України, наказом Міністерства освіти і науки України та рішенням виконкому Івано-Франківської міської ради був заснований Ботанічний сад, територія якого у межах державного акту складає близько 52 га земельної та 31 га лісової площі.

На базі Ботанічного саду здійснюються науково-дослідна, навчальна та культурно-просвітницька робота зі студентами та населенням міста. Силами університету тут проведено ряд робіт зі збагачення зеленими насадженнями, висаджено понад 400 дерев та кущів (біля 40-ка порід), квітково-декоративних рослин (30 видів). На площі 7-ми гектарів вирощуються сільськогосподарська продукція, лікарські рослини. Чимало зусиль університету за допомогою області та міста було докладено для впорядкування території, забезпечення умов відпочинку мешканців Івано-Франківська.

Основні роботи щодо висадження дерев та інших рослин, підтримання належних умов території здійснювали студенти та викладачі, закупівля посадок і утримання обслуговуючого персоналу здійснювалися за рахунок коштів університету. В засадженні території Ботанічного саду брали участь депутати Верховної Ради України, обласної та міської рад, почесні гості.

Водночас нинішній стан Ботанічного саду потребує оновлення та значних капіталовкладень. Внаслідок складної фінансової ситуації, що склалася в університеті, наш навчальний заклад відчуває труднощі в поліпшенні його інфраструктури.

Тому від імені колективу університету звертаємося до керівництва області, міськвиконкому, депутатів усіх рівнів, громадськості із закликом взяти участь у подальшому розвиткові Ботанічного саду, що діє не тільки як навчальний полігон для підготовки студентів біологічних, лісівничих і сільськогосподарських спеціальностей, що здійснюється в університеті, а й як місце відпочинку громадян, зелена оаза міста.

Професорсько-викладацький та студентський колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника просить Івано-Франківську міську та обласну ради, бізнесменів, усіх, кому не байдуже створення зеленої зони та екологічний стан Івано-Франківська, надати допомогу університету в здійсненні заповітної мети – зробити Ботанічний сад окрасою нашого старовинного міста.

Рішення Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника №3 від 28.03.2017 року

Читайте також:

- До Дня міста у центральній частині Івано-Франківська з'явиться новий арт-об’єкт

- Е-декларація: прокурор Прикарпаття живе на зарплату і не має ні житла, ні машини

- В Івано-Франківську відбулася щорічна Хресна дорога (Фото)

03 Квітня 2017, 14:00
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Відбулася чергова ротація працівників податкової міліції спецпідрозділу "Фантом"
Медик-ветеран отримав медаль "За заслуги перед Прикарпаттям" (Фото)
Питання Бурштинської ТЕС набуло політичної складової
Асоціація правників України в Івано-Франківській області обрала нове керівництво (Фото)
Депутати від БПП підтримали надання дозволу на видобуток надр фірмі екс-регіонала Злочевського