Визначився переможець на посаду головного спеціаліста Управління забезпечення прав людини НПУ в Івано-Франківську

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності в Івано-Франківську.

За результатами конкурсу переможцем стала Овсепян Кристина Адіківна - 8,17 балів.  Другий за результатами конкурсу - Масляк Степан Григорович - 4,84 балів.

Управління забезпечення прав людини Національної поліції України забезпечує дотримання прав і свобод людини працівниками поліції під час виконання їхніх службових обов’язків, а також контроль за роботою органів і підрозділів поліції з питань охорони затриманих за підозрою, затриманих під вартою та засуджених осіб.

Серед основних функцій Управління забезпечення прав людини НПУ: вивчення та аналіз проблемних питань у діяльності органів поліції стосовно дотримання прав людини та подання пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази у цій галузі; організація та проведення навчально-освітніх заходів та науково-методичне супроводження діяльності поліції щодо забезпечення прав людини; перевірка дотримання прав людини в діяльності підрозділів ГУНП та участь у незалежних службових розслідуваннях порушень прав людини; забезпечення взаємодії з державними, міжнародними та національними неурядовими організаціями (ООН, Рада Європи, ОБСЄ та інші), правозахисними організаціями, інститутами громадянського суспільства в сфері дотримання прав людини тощо.

Читайте також:

- Е-декларація секретаря Івано-Франківської міськради: більше зарплати та землі

- Чому прикарпатці так поблажливо ставиться до корупціонерів (Відео)

- Президент призначив чотирьох суддів на Прикарпатті

05 Квітня 2017, 10:05
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

В Івано-Франківську урочисто відзначили День Героя (Фото)
У прикарпатській поліції нагородили найкращих у службовій діяльності (Фото)
Прикарпатка отримала звання "Берегиня України" (Фото)
Президент призначив нового голову Рогатинської райдержадміністрації (Фото)
За скоєння терористичного акту заочно засуджено до 15 років позбавлення волі