"Дім сірка" облаштує притулок для тварин у Рибницькому лісництві

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання обласної комісії з розподілу документів щодо виділення лісових ділянок у тимчасове користування без вилучення у постійних користувачів.
"Дім сірка" облаштує притулок для тварин у Рибницькому лісництві

На розгляд комісії було запропоновано вісім пакетів документів від юридичних та фізичних осіб щодо отримання земельних уділів у тимчасове користування. Зазначимо, що всі клопотання отримали схвальне рішення Державного агентства лісових ресурсів України.

Зокрема, з проханням отримати 0,4 га землі у Рибницькому лісництві терміном на 20 років звернулися представники Благодійного фонду «Дім сірка». Заявники мають намір облаштувати притулок для тварин та інвестувати у його спорудження близько одного мільйона гривень. Згодом, зі слів доброчинців, у притулку проводитимуть пізнавальні екскурсії для дітлахів, щоб навчити їх любити та берегти природу.

Проводити вишколи у Воронівському лісництві виявили бажання представники Громадської спортивно-патріотичної організації (ГСПО) «Тризуб» імені Степана Бандери. Задля цього вони мають на меті отримати у тимчасове користування дві земельні ділянки терміном на 10 років. А в Надвірнянському спецагролісгоспі приватний підприємець планує організувати реабілітаційну зону для учасників АТО на площі 2,6 га. Інвестиції для її облаштування становитимуть один мільйон гривень.

Комісія також розглянула клопотання щодо отримання земельних ділянок на території Болехівського лісового господарства, Тисменицького лісництва, Коломийського агролісгоспу та Ямницького лісництва. Під час засідання заявникам було рекомендовано надати лісові ділянки у тимчасове користування.

Читайте також:

- В Івано-Франківську патрульний поліцейський скоїв ДТП (Фото)

- Незабаром в Івано-Франківську з'явиться алея Слави

- Визначився переможець на посаду головного спеціаліста Управління забезпечення прав людини НПУ в Івано-Франківську

05 Квітня 2017, 18:22
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

У Болехові будують новий водогін (Фото)
У Верховині будується об'їзна дорога (Фото)
Земля Блохіна: як прикарпатський землеупорядник паї ділить (Відео)
Івано-франківське сміття краще за львівське (Відео)
На Франківщині майже 35 км розподільних газопроводів потребують заміни