Фінансово-економічний інститут Таджикистану став партнером Прикарпатського нацуніверситету (Фото)

Прикарпатський національний університет розширює свої міжнародні зв'язки. Партнером університету став ще один вищий навчальний заклад - Фінансово-економічний інститут Таджикистану (Республіка Таджикистан).

Фінансово-економічний інститут Таджикистану став партнером Прикарпатського нацуніверситету

15 травня відповідну Угоду про співпрацю підписали під час зустрічі ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та професор Фінансово-економічного інституту Таджикистану Фахрідін Мірзоахметов, в якій також взяв участь доктор технічних наук, професор кафедри інформатики факультету математики та інформатики Любомир Петришин. Відповідно до Угоди обидва вищі навчальні заклади співпрацюватимуть, зокрема, в головних напрямках прикладних наукових досліджень, в рамках програми Erasmus+, щодо обміну студентами і т.п.

Фінансово-економічний інститут Таджикистану став партнером Прикарпатського нацуніверситету

У ході розмови ректор Ігор Цепенда розповів гостеві про міжнародну діяльність нашого університету, його рейтинговість, участь у реалізації проектів, міжнародних освітніх і наукових програмах, грантову роботу. Також звернув особливу увагу на магістерські програми подвійних дипломів, які реалізує університет спільно з провідними польськими університетами за 11-ма спеціальностями. У рамках цих програм студенти Прикарпатського національного університету мають можливість паралельно безкоштовно навчатися у вищих навчальних закладах Республіки Польща та отримати диплом магістра за такими спеціальностями, як "міжнародні відносини", "політологія", "археологія", "фізичне виховання", "початкова освіта", "підприємництво", "філософія", "фізика", "судова адміністрація", "прикладна математика", "інформатика в управлінні".
Фінансово-економічний інститут Таджикистану став партнером Прикарпатського нацуніверситету

У свою чергу професор Фахрідін Мірзоахметов інформував про діяльність Фінансово-економічного інституту Таджикистану, зокрема,щодо підготовки спеціалістів, реалізації міжнародних програм, досвіду в галузі наукових досліджень.

Варто зазначити. що Прикарпатський національний університет активно співпрацює з провідними вищими навчальними закладами Польщі, Латвії, Литви, Румунії, Білорусі, Азербайджану, Китаю, США, Туреччини та ряду інших країн.

Читайте також:

- На 10 тис грн хабара затримано командира однієї з військових частин Прикарпаття (Фото)

- Нещодавно відремонтовані дороги на Прикарпатті знову потребують ремонту (Відео)

- Як святкуватимуть День Героїв в Івано-Франківську (Програма)

18 Травня 2017, 6:59
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Освіта:

Карітас продовжує цикл навчальних тренінгів з догляду для соціальних працівників ОТГ (Фото)
Студент франківського вишу отримав стипендію Кабміну
Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги (Фото)
Беззаконна освіта на порозі змін
Студенти Прикарпатського нацуніверситету стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки (Фото)