В Івано-Франківську українські та закордонні науковці дискутують про соціяльну політику і націоналізм

Сьогодні, 19 травня в Івано-Франківську розпочалась VII Всеукраїнська наукова конференція "Cоціяльна політика в теорії і практиці українського націоналізму: історія і сьогодення", присвячена 75-ій річниці УПА.
В Івано-Франківську українські та закордонні науковці дискутують про соціяльну політику і націоналізм

Цьогоріч на конференцію з'їхались 39 науковців з цілої України, а також гості з Білорусі, Польщі та Німеччини.

Як зауважив ініціятор конференції, голова Івано-Франківської обласної ради Олексадр Сич, таку тему для цьогорічної конференції обрали не просто так, адже соціальна політика є одним з найактуальніших питань у державі.

"За роки незалежности українці втратили більше 10 мільонів осіб і ці втрати збільшуються. За різними дослідженнями до 2050 року українців може залишитись від 26 до 35 мільйонів, а до кінця століття наша нація може взагалі зникнути. Якщо зникне носій національних цінностей, тоді не буде потреби ставити питання про захист ідентичности та самостійности. На конференції є ряд доповідей, як соціяльні питання були відображені в Тараса Шевченка, Миколи Міхновського, в програмах ОУН і як це є в сучасній ідеології націоналізму. Також ми поставили питання, як впливає на соціяльну політику процес глобалізації і як на неї реагують праві партії в Європі. Глобалізація понижує соціяльні стандарти в европейських державах і це потрібно враховувати при розробці державної політики в Україні", - вважає Олександр Сич.

Теоретик підкреслює, що конференція є хорошим майданчиком для науковців, адже в сучасній ситуації університети не можуть оплатити їм участь в таких конференціях. Тож ВО "Свобода" та він особисто повністю фінансують проведення конференції, проживання та харчування учасників.

"Я намагаюся долучити науковців до модернізації ідеологічних основ українського націоналізму. Наші збірники з конференції можуть використовувати всі політичні сили, які зацікавлені в розбудові держави",-  підсумував він.

Важливо, що на конференцію приїхали науковці з інших держав, які цікавляться націоналізмом. Зокрема з доповіддю виступить відома білоруська науковець та історик Ніна Стужинська, яка досліджує атирадянський рух у міжвоєнний час.

"Я цікавлюся і дослідженням України, тож для мене дуже почесно, що організатори запросили мене на цю конференцію. Я тут представляю історію Слуцького повстання, першого повстання за незалежність проти Росії та Польщі", - каже науковиця.

Читайте також:

- В Івано-Франківську підрядник переробляє вулицю за власний кошт (Фото)

- Легально чи приховано таксують водії в Івано-Франківську? (Відео)

- Морські піхотинці отримали у подарунок вишиванки з Прикарпаття (Фото)

19 Травня 2017, 18:19
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Івано-Франківський медуніверситет отримав європейський сертифікат управління якістю
Президент відзначив п'ятьох прикарпатців з нагоди Дня Конституції
Прикарпатський нардеп у ТОП кнопкодавів червня
30 червня в Івано-Франківську пройде акція націоналістів
В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди 21 річниці прийняття Конституції України (Фото)