Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги (Фото)

Мальтійська Служба Допомоги України розпочала реалізацію проекту з розвитку і розбудови волонтерської Рятувальної служби, який триватиме два наступні роки.

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги

Минулого тижня 16 вчителів шкіл Івано-Франківська успішно завершили навчання та склали іспити з курсу кваліфікованої Першої Допомоги. Таким чином педагоги зможуть не тільки швидко і якісно надати першу допомогу постраждалим від нещасного випадку у школі, але й ділитися своїми знаннями та навичками з учнями.

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги

А у перспективі матимуть можливість створити на базі свого навчального закладу команди шкільних санітарів. Для цього Мальтійська Служба забезпечить школи Івано-Франківська необхідним навчальним та рятувальним обладнанням.

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги

Цілий тиждень інтенсивної праці, теоретичного викладу матеріалу та практичних занять з відпрацюванням дій з потерпілим 'як на живо' пролетіли ніби один день. Високий якісний рівень навчань забезпечили кваліфіковані викладачі: досвідчений медичний рятувальник, анестезіолог, член Мальтійської Служби Медичної Польщі п. Артур Заяць з Варшави, Леся Гунчак – рятувальник, координатор проекту в Україні та івано-франківський мальтійський рятувальник Любомир Солом’яний П.Артур Заяць ділиться: «Збираючись на навчання до України, я хвилювався за можливі мовні перешкоди, адже в програмі застосовується спеціальна термінологія, хвилювався за мотивацію учасників. На місці ж виявилося, що в навчанні беруть участь добре підготовлені та мотивовані люди з активною життєвою позицією. Я відчуваю, що спільно ми зможемо досягти поставленої мети.»

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги

Навчальний курс з Кваліфікованої Першої Допомоги нараховує біля 80 годин і включає в себе як теорію, так і практику. В Європі, і в Польщі зокрема, це навчання є обов’язковим для працівників державної пожежної служби, рятувальних служб та членів добровільних рятувальних дружин.

По завершенню такого навчання учасникам присвоюється звання – рятувальник. Проект здійснюється Мальтійською Службою Допомоги України спільно з Мальтійською Службою Медичною та Мальтійським Орденом Польщі в рамках програми сприяння розвитку Міністерства закордонних справ Польщі.

Читайте також:

- Рух потягів на ділянці Ворохта-Івано-Франківськ призупинено (Відео)

- На мешканку Івано-Франківська напала безпритульна собака (Відео)

- Єпископ УПЦ МП шукав з владою Коломиї шляхи вирішення напруженої ситуації навколо спірного храму (Фото)

13 Червня 2017, 9:20
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Освіта:

Карітас продовжує цикл навчальних тренінгів з догляду для соціальних працівників ОТГ (Фото)
Студент франківського вишу отримав стипендію Кабміну
Беззаконна освіта на порозі змін
Студенти Прикарпатського нацуніверситету стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки (Фото)
В Івано-Франківську визначили переможців конкурсу з програмування імені професора Павла Федорука