Президент відзначив франківського медика (Фото)

З нагоди Дня медичного працівника президент присвоїв почесне звання «Заслужений лікар України» 13 медикам, серед яких є і франківський медик.

Як йдеться в Указі №162/2017 від 15 червня 2017 року, "За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність постановляю присвоїти почесні звання «Заслужений лікар України» — доктору медичних наук, професорові, завідувачеві кафедри Івано-Франківського національного медичного університету КУПНОВИЦЬКІЙ Ірині Григорівні.

КУПНОВИЦЬКА ІРИНА ГРИГОРІВНА

Купновицька Ірина Григорівна - доктор медичних наук, професор/ 3 2000 року завідувач кафедри клінічної фармації з курсами фармакології та клінічної фармакології. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Влияние последовательного введения новокаина и строфантина К на течение експериментальных некрозов миокарда». Навчалася в докторантурі в Інституті кардіології імені М. Стражеска (м. Київ). Захистила докторську дисертацію на тему: «Квантова гемотерапія в поєднанні з антигіпоксантами і блокаторами повільних кальцієвих каналів в лікуванні ІХС, яка протікає на фоні артеріальної гіпертонії». Автор більше 360 наукових праць. Відмінник освіти України.

Читайте також:

- "Дороге бездоріжжя": як прикарпатські дорожники закатують гроші в болото (Відео)

- Івано-Франківська облдержадміністрація шукає управлінців: 2 вакансії

- Громадська рада доброчесності скасувала невідповідність кандидата з Прикарпаття на посаду судді Верховного Суду (Документ)

16 Червня 2017, 14:39
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Депутати від БПП підтримали надання дозволу на видобуток надр фірмі екс-регіонала Злочевського
25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття (Фото)
Колектив готелю звинуватив депутат Франківської міськради у рейдерстві (Відео)
Вища рада правосуддя внесе подання президентові про призначення ще 3 франківських суддів
Івано-Франківська облрада звернеться до керівництва держави з проханням законодавчо врегулювати питання авто з іноземною реєстрацією