На Прикарпатті визначено переможців конкурсу "Кращий державний службовець"

Відбулося підсумкове засідання організаційного комітету ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». На засіданні підбито рейтинги усіх учасників конкурсу, визначено переможців та лауреатів.

Серед державних службовців Івано-Франківської облдержадміністрації у номінації «Кращий керівник» визначено переможцем начальника відділу транспорту та зв’язку управління інфраструктури та організаційно-кадрової роботи департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Юрія Труханівського, у номінації «Кращий спеціаліст» – головного спеціаліста відділу пільг та компенсаційних виплат управління соціальних гарантій департаменту соціальної політики Катерину Мельничук.
На Прикарпатті визначено переможців конкурсу "Кращий державний службовець"

Серед районних державних адміністрацій у номінації «Кращий керівник» переможцем визначено заступника керівника апарату – начальника відділу організаційної, інформаційно-аналітичної та проектної роботи апарату Богородчанської РДА Андрія Деркача, лауреатами конкурсу – завідувача сектору соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей управління соціального захисту населення Галицької РДА Оксану Пашинську та заступника начальника управління-начальника бюджетного відділу фінансового управління Снятинської РДА Олега Лукащука.

У номінації «Кращий спеціаліст» переможцем визначено головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку, торгівлі і туризму Косівської РДА Ірину Дімбровську, лауреатами конкурсу стали головний спеціаліст організаційного відділу апарату Снятинської РДА Христина Тодощук та провідний спеціаліст відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі Долинської РДА Олена Немец.

Переможці другого туру конкурсу в області восени візьмуть участь відповідно у номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» серед працівників обласних і районних державних адміністрацій у третьому турі конкурсу, на загальнонаціональному рівні фахового змагання успішних управлінців, що відбуватиметься у м. Києві.

Читайте також:

- На Прикарпатті військовий на смерть збив дитину (Фото)

- Руслана звернулася до президента з закликом підписати закон про охорону пралісів (Відео)

- Як живеться українці в США: сповідь прикарпатки

19 Червня 2017, 16:56
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Як Івано-Франківськ відзначатиме День Конституції (Програма)
Відбулася чергова ротація працівників податкової міліції спецпідрозділу "Фантом"
Медик-ветеран отримав медаль "За заслуги перед Прикарпаттям" (Фото)
Питання Бурштинської ТЕС набуло політичної складової
Асоціація правників України в Івано-Франківській області обрала нове керівництво (Фото)