Фітнес-браслет з пульсометром і розумним будильником

Новомодний гаджет не тільки надасть своєму власникові відомості про його серцебитті, а ще вчасно розбудить, при цьому людина встане з ліжка виспавшись. Які в браслеті ще можуть бути функції, якій моделі надати перевагу при виборі?

Що таке фітнес-трекер

Фітнес-трекер з пульсометром – невеликий пристрій, по вигляду нагадує звичайний браслет з гуми. Допомагає тим, хто слідкує за здоров'ям, а деякі моделі стають особистим дієтологом. Наручний прилад виконує безліч функцій, в тому числі вважає кроки, частоту серцебиття, швидкість пересування і ін Деякі трекери оснащені додатковою функцією «розумний будильник», який знає, коли прокидатися його власнику.

Плюси гаджетів

Фітнес-браслет з пульсометром і розумним будильником передає інформацію про свого власника на синхронізоване пристрій, при цьому робота приладу не залежить від обов'язкової наявності планшета. Завдяки тому, що гаджет без екрана, можна довго обходитися без підзарядки. Перевагою трекера з пульсометром і розумним будильником також є ведення обліку активності власника і вимірювання життєво важливих даних організму людини.

Недоліки пристрою

Відомо, що недоліками практично всіх без винятку моделей фітнес-браслетів з пульсометром є неідеальна точність вимірювань. Наприклад, якщо порівняти кількість пройдених кроків, зазначених на фітнес-браслеті і звичайному крокомірі, другий покаже правильне значення. Ще одним мінусом можна порахувати дані, які видає трекінг сну. Датчик фізичної активності в фінтес-браслеті приймає власника за сплячого, якщо він просто перестає рухатися, припустимо, приліг відпочити.

Якою фітнес-браслет вибрати

Вирішивши придбати наручний фітнес-браслет з розумним будильником, необхідно спочатку подивитися, чи сумісний він з вашим планшетом або стільниковим. Велика частина гаджетів працює з популярними ОС, але майбутньому власнику краще переконатися в цьому особисто. Перед тим, як вибирати пристрій, потрібно відразу визначитися, для чого потрібен фітнес браслет, якими функціями він повинен володіти. Врахуйте, що розширений функціонал сприяє підвищенню ціни на браслет.

Пульсометр з крокоміром

Багато моделі фітнес-браслетів мають вбудований датчик, підраховує протягом дня пройдене людиною відстань, кількість кроків, на основі цього говорять, скільки вдалося витратити калорій. Такі гаджети ідеально підійдуть тим, хто худне. З їх допомогою можна створити програму тренувань, задати ідеальне значення калорій, відстані для швидкого скидання зайвої ваги.

Браслет-будильник

Фітнес-браслет, одягнений на зап'ясті, підраховує кількість ударів серця, за рахунок цього аналізує фази сну власника, знає, коли його можна будити. Пробудження з приладом з пульсометром і розумним будильником легке: неголосний звуковий сигнал, що супроводжується легкою вібрацією. Вкажіть час, в яке вас можна турбувати, тоді фітнес-браслет сам вибере оптимальну фазу сну, коли ви максимально відпочинете.

Фітнес-трекер для плавання

Нагадує собою не фітнес-браслет, а розумні годинник, з якими можна купатися, не знімаючи. Якщо це годинник, вони мають безліч функцій: вважають спалені калорії, знають ритм серця, подолана відстань, вміють визначати спосіб, яким плаває власник. Фітнес-браслети менш функціональні: з ними можна ходити на заняття в басейн, а тільки занурюватися на глибину не більше 1 метра, або ж просто мають захист від вологи, що не підходить для плавання.

Для вимірювання тиску

Деякі моделі фітнес-браслетів з пульсометром і розумним будильником додатково оснащені датчиком, який вимірює навантаження на артеріальний тиск, при цьому фіксує мінімальні і максимальні показники за добу. Дані показники можуть бути не ідеально точними. Якщо ваша кардіограма вимагає постійного контролю, краще купувати фітнес-браслет для вимірювання тиску і пульсу.

Як працює фітнес-браслет

Зовні все фінтес-браслети робляться так, щоб власник не відчував дискомфорт, тому багато які моделі виконані у вигляді звичайних браслетів або годин. Пульсометр зчитує показання з електродів, що реагують на різницю потенціалів на шкірі, коли відбуваються скорочення серця. Отримані дані обробляються в додатку на смартфоні. Існують моделі фітнес-браслетів, які аналізують температуру тіла людини, географічне положення, потовиділення.

Рейтинг розумних браслетів

Зовсім недавно ніхто подумати не міг, що електронні годинники стануть «розумними». Великі компанії-виробники стали випускати на ринок спортивні браслети з пульсометром і крокоміром, які можуть навіть смартфон замінити собою. Ось які моделі фітнес-браслетів визнані кращими і самими розумними в співтоваристві покупців SocialMart:

  1. Xiaomi Mi Band – фітнес-браслет без дисплея, але з вібромотором, який сигналізує власнику про вхідний дзвінок на мобільний. Синхронізується по Bluetooth. Призначений для моніторингу спожитих калорій, фізичної активності і стану людини під час сну. Перевагами фітнес-браслета є водонепроникність, можливість довго працює без підзарядки і приємний тілу ремінець. Недоліками можна вважати відсутність дисплея і не зовсім коректне кількість пройдених кроків. Середня ціна трекера – 1300 р.
  2. Jawbone UP Move – спортивні фітнес-годинник з пульсометром і крокоміром, що працюють півроку без підзарядки. Не мають дисплея, але є світлодіоди. Управління легке: щоб включити режим тренування, потрібно зробити одне натискання і утримувати кнопку, тоді з'явиться чоловічок, у режим сну перекладається утриманням кнопки – повинна з'явитися місяць. Вартість гаджетів починається від 2590 р.
  3. Sony Smart Band SWR10 – смарт-браслет з пульсометром, що реагує на всі дії власника. Передбачений крокомір, функція розумного будильника, з допомогою програми Smartband можна подивитися пройдену дистанцію і витрачені калорії. На фітнес-браслет приходять сповіщення у вигляді вібрації про повідомлення та дзвінки. Ціна коливається в районі 2990 р.
  4. Huawei Honor Band – стильний фітнес-браслет з пульсометром і крокоміром. OLED дисплей активується після підкидання руки або постукування по ньому. Аксесуар показує дату і час, підраховує кроки, калорії, аналізує час сну і читає вхідні повідомлення. Через додаток можна встановити функції нагадування і розумні годинник. Цінова категорія девайса близько 5990 р.
  5. Fitbit Charge – розумний фітнес-браслет з водонепроникним корпусом, не має пульсометром. Може працювати самостійно або синхронізуватися з стільниковим або планшетом, у другому випадку можливості більш розширено. Браслет показує час, кількість пройдених кроків, дистанцію, калорії й кількість поверхів, яку ви пройшли. Модель обладнана будильником, і якщо працює в парі з планшетом, то за допомогою вібрації і піксельної графіки «дзвінка» сигналізує про вхідний виклик. Мінімальна ціна – 6990 р.
  6. Garmin Quatix 3 – модель розумних годин, відмінно підійде кожному морякові. Годинники працюють поза приміщеннями, мають різні водні і морські показники. GPS навігатор, дані про глибину, швидкості, температури, напрямку вітру, погодьтеся, потрібні показники для тих, хто в морі. Захищає гаджет сталевий корпус і мінеральне скло, тому пристрою не страшні різного роду дрібні пошкодження. Цінова політика смарт-девайса в середньому становить 58675 р.
  7. Onetrak Life – російський варіант іноземних фітнес-браслетів з пульсометром і розумним будильником, аналізує фізичну активність людини, його організм під час сну. Є дисплей, тому телефон іноді можна навіть не брати з собою. Недоліком моделі є те, що сенсорний екран не завжди реагує з першого натискання. Мінімальна ціна ВанТрека серії Life – 1999 р., максимальна – 6900 рублів.

Де купити трекер

Придбати фітнес-браслет з пульсометром і розумним будильником можна в мережі магазинів електронної техніки або замовити в фірмовому інтернет-магазині, оформивши доставку на будинок. Перед покупкою варто почитати відгуки про вибраної вами моделі, тільки потім купувати. Пам'ятайте, що аксесуари з пульсометром і розумним будильником краще брати у великих магазинах, щоб мати гарантійний чек на покупку. Краще уникати дрібних компаній, що займаються продажем розумних спортивних фітнес-браслетів з ну вже дуже привабливою ціною – навряд чи вам дістанеться дійсно якісна річ.

Відео: найкращі фітнес-браслети

Потрібні фітнес-трекери і розумні годинник? Тест 10 браслетів.

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!