Бодіфлекс відео з Мариною Корпан - заняття для схуднення

Кожній людині хочеться мати здорове, привабливе тіло. Щоб досягти його, деколи багато часу доводиться приділяти спеціальним вправ і дієт. Але що робити, якщо немає можливості ходити в зал або проводити тривалі тренування вдома? Спеціально для людей, які за станом здоров'я або через відсутність вільного часу не можуть повноцінно займатися, була розроблена система бодіфлекс. Це унікальні, дієві вправи, засновані на принципі «дихай і худни», які ви зможете побачити і вивчити відео з досвідченим тренером Мариною Корпан.

Ефективність занять бодіфлексом з Мариною Корпан

Цю дивовижну дихальну гімнастику відкрила світу американка Гріг Чайлдерс, яка придумала її самостійно, а після описала методику системи в своїй книзі. Набирати популярність в Росії і країнах СНД бодіфлекс розпочав ще в дев'яностих. Зараз одним з найвідоміших тренерів з дихальної гімнастики є Марина Корпан, яка сама схудла за допомогою спеціальних вправ, а після залишила роботу в банку, щоб допомогти котрі худнуть і людям, охочим «підтягти тіло».

Марина відзначає високу ефективність бодіфлекса, доказом якого є її тіло: багато років тому вона страждала від зайвої ваги і намагалася позбавитися від ненависних кілограмів, відвідуючи фітнес-заняття за різними напрямками, але нічого не допомагало. Тоді прийшла ідея спробувати дихальну гімнастику, яку тренер вивчила по книзі «Чудова фігура за 15 хвилин в день» Гріг Чайлдерс. Результат виявився вражаючим: після регулярних тренувань Марині вдалося домогтися зниження ваги на цілих 25 кілограм.

На сьогоднішній день, маючи невисокий зріст 164 сантиметри, Марина Корпан володіє чудовою фігурою з міцними, підтягнутими м'язами, і важить п'ятдесят дев'ять кілограм. Після довгої роботи над собою, тренер випустила кілька роликів, за яким багато жінок можуть займатися вдома самостійно, написала книгу «Худнемо на одному диханні», відкрила власний спортивний клуб з фітнесу. Завдяки якісним відео, записаним російською мовою, навіть початківці зможуть легко розібратися в методиці бодіфлекса.

Ефективність занять бодіфлексом інструктори пояснюють наступним чином: дорослий організм, схильний до стресів, постійного перенапруження, споживання неправильної їжі, «розучується» дихати правильно. З-за цього достатньою для здорового тіла вентиляції легенів не відбувається. Суть бодіфлекса в тому, щоб допомогти організму просочити тканини киснем. Використовуючи техніку вдихів-видихів і розтяжки, людина набуває гнучкість, спалює жири, покращує обмін речовин, зміцнює групи м'язів, що розтягуються в процесі дихальної гімнастики.

Протипоказання до дихальної гімнастики

В першу чергу дихальна гімнастика протипоказана гіпертонікам, оскільки підвищує тиск. З-за швидкого насичення крові киснем відбувається перманентна навантаження на серцевий м'яз. Не варто займатися бодіфлексом людям з аритмією, грижами, сильною короткозорістю, при вагітності та під час загострення хронічних хвороб. Тим, хто починає займатися бодіфлексом і відчуває порушення сну, часті головні болі, варто негайно припинити. З іншого боку, запаморочення на початку занять дихальною гімнастикою - нормальна реакція організму.

Відео-уроки бодіфлекса з Мариною Корпан онлайн

Уроки бодіфлекса, записані на камеру, будуть дуже корисні для початківців, адже це дозволить подивитися правильні позиції при виконанні вправ, побачити техніку дихання і уникнути популярних помилок. Експрес-курс, підготовлений Мариною Корпан безкоштовно, дасть можливість побачити, як займатися правильно і ефективно для зниження ваги.

1 урок - техніка дихання для схуднення

Правильне дихання – це основа не тільки вправ з бодіфлексу, але і будь-яких фізичних вправ. Інструктор з дихальної гімнастики рекомендує приділити особливу увагу цій частині тренування, адже від правильного її виконання залежить ефективність усіх занять в цілому. Уважно подивіться, як дихає тренер з бодіфлексу на відео-уроці, і тільки потім приступайте до наступних вправ. Крім правильної техніки дихання Марина Корпан покаже, як тренувати різні групи м'язів рук, ніг, спини і живота. Детальніше про вправах в цікавому ролику «як схуднути будинку»:

БОДІФЛЕКС З МАРИНОЮ КОРПАН

2 урок - вправи для живота на прес

На другому відео-уроці Марина Корпан, крім вправ на прес, дає ще кілька корисних порад щодо правильного диафрагмальному диханню, відкриває тонкощі виконання дихальної гімнастики для початківців. Також інструктор говорить про те, що перед заняттями бодіфлексом не можна їсти, а тренування краще проводити вранці, інакше є ризик відчути нудоту. Вправи на прес проводяться в різних вихідних положеннях стоячи, сидячи або лежачи, що дозволить опрацювати всі м'язи живота, зміцнити їх і зробити більш пружними. Дивіться другий урок з бодіфлексом від Марини Корпан:

МАРИНА КОРПАН ВПРАВА БОДІФЛЕКС НА СХУДНЕННЯ ЖИВОТА. Як схуднути за допомогою бодіфлекс (18+)

3 урок - комплекс вправ для ніг

У відео з вправами для ніг по техніці бодіфлекса Марина ще раз нагадує про те, що перед заняттями краще не вживати їжу, а води дозволено випити зовсім небагато, адже відбувається активна робота при диханні животом. Початківцям досвідчений інструктор радить не насилувати себе затримкою дихання в десять секунд, якщо організм вимагає повітря раніше, на перших порах цілком вистачить чотирьох-шести секунд в залежності від підготовленості людини. На відео-уроці тренер показує як прості вправи для ніг, які під силу навіть новачкам, так і більш складні варіанти.

Бодіфлекс. Як схуднути, стегно всередині, 6 найпотужніших вправ

Бодіфлекс для особи або як прибрати друге підборіддя

Другий добірок – проблемна зона не тільки у повних людей, іноді він з'являється після стрімкого схуднення, а у деяких зустрічається як частина конституції тіла. Можливість впоратися з ним є – це спеціальне вправу в техніці бодіфлекс, яке Марина Корпан називає «Роззява». Воно полягає в тому, щоб якомога сильніше щелепу висунути вперед, а потім потягнутися нижньою губою «до стелі». Дихання при виконанні повинно бути діафрагмальний. У відео-уроці дивіться детальну техніку вправи «Роззява», яке допоможе позбутися від другого підборіддя:

БОДІФЛЕКС для обличчя | Підтягуємо підборіддя!

Ознайомтеся також: бодіфлекс - відео і фотоинструкции до комплексів вправ.

Відгуки худнуть про ефективність занять

Ганна, 32года:«Кілька разів подступалась до бодіфлексу, але не виходило робити вправи регулярно, тому результату не було. Взяла себе в руки, і стала займатися кожен день. Вже через місяць втратила п'ять кілограм, а візуально ще більше!»
Інна, 25 років:«Після народження дитини важко приділяти час фізичних навантажень: як залишити малюка навіть на півгодини? Спасибі бодіфлексу – не знаю, як без нього призвела б себе у форму після пологів за 15 хвилин в день!»
Олексій, 35років:«На сидячій роботі від колишньої юнацької фігури не залишилося і сліду, а займатися сильними фізичними навантаженнями лінуюся. Бодіфлекс – порятунок, роблю вправи вже кілька тижнів, результат – у наявності!»
Оксана, 29лет:«Раджу всім, хто збирається займатися бодіфлексом: не пропускайте жодного дня занять! Так ви отримаєте струнку, витончену фігурку особливо не напружуючись, як було зі мною».
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!