Електронний випарник для сигарет

Щоб повністю відмовитися від шкідливих звичок, люди готові на будь-які експерименти. Один з них – купівля електронної сигарети, як гідної альтернативи тютюнопаління. Головною конструктивною складовою цього прогресивного пристрою є пароиспаритель для куріння, який викликає масу суперечок в сучасному світі.

Що таке електронний випарник

При бажанні швидко кинути курити це ефективний і при цьому повністю безпечний засіб. Курильні випарники переважають у вільному продажу, є невід'ємною складовою електронних сигарет. Правильно їх називати електронним інгалятором, оскільки принцип дії заснований на перетворенні рідини в пар, безпечний для здоров'я. Буває багато моделей, так що покупцеві буде просто визначитися з вибором.

Чим відрізняються випарники для електронних сигарет

Випарники електронного типу мають кілька конструктивних відмінностей. При виборі насамперед важливо вивчити характеристики кожної такої сигарети, визначити для особистого користування найбільш оптимальну модель з зручним розташуванням электроиспарителя. Отже, сучасні випарники для електронних сигарет відрізняються за методом використання, можуть бути:

 1. Змінні (обслуговуються). Такі випарники за необхідності можна розібрати, вивчити конструкцію наочно, поекспериментувати зі спіраллю, намотуванням.
 2. Незмінні (Обслуговуються). Цілісні конструкції, у яких немає можливості замінити випарник, провести ремонт конструкції. Зазначені моделі в сучасному світі менш затребувані.

Пристрій

Щоб зрозуміти, як на практиці діє це прогресивне пристосування, важливо детально розібратися з конструктивними особливостями самої електронної сигарети. Цей курильний апарат складається з трьох основних частин: атомайзери, акумулятора, картриджа з рідиною. Кожен елемент пристрою випарника електронної сигарети має своє призначення, принцип роботи, є незамінним. Отже:

 1. Атомайзер – основний пристрій, необхідна для перетворення рідини в пару, подібно парам сигарети з нікотином. В комплектації йде кілька змінних касет і зарядка, без чого випарник електронного типу не функціонує.
 2. Акумулятор – це знімний елемент електронної сигарети, який робить її пристроєм для багаторазового застосування. Таку батарею можна заряджати не тільки від мережі, але і від комп'ютера за допомогою USB-виходу. Час зарядки описано в інструкції.
 3. Картридж – знімна касета, яку можна самостійно заправляти курильної сумішшю на свій смак. Це важливо, щоб процес куріння не викликав огиду, не наштовхував на думку про повернення до своєї згубної звички.

Види електронних випарників

Такий пристрій має один принцип дії, а її головні елементи – спіраль і спеціальні стійки для її фіксації. Однак це не заважає детально вивчити класифікацію електронних випарників. Це помітно полегшує вибір, процес позбавлення від шкідливих звичок. Отже, існують наступні види електронних випарників, які розрізняють:

 1. За зберігання розчину. В даному випадку мова йде про місце та стан рідини, яка у подальшому перетворюється в пар.
 2. За способом охолодження. Важливо знати, як повітря проникає в сигарету і надходить безпосередньо до спіралі.
 3. За способом передачі розчину до спіралі. Конструктивно може бути влаштований один або кілька ґнотів.

Типи випарників для електронних сигарет

Перш ніж замовити в каталозі цікаву позицію, додатково потрібно з'ясувати, яка довжина сигарети, її діаметр і інші конструктивні розміри для більшої зручності використання. За таким критерієм оцінки виділяють наступні типи випарників для електронних сигарет від виробника, переважають у вільному продажу за різними цінами:

 1. BCC – практична модель з однієї спіраллю, яка зберігає первісні смакові якості обраної рідини.
 2. BDC – модель, яка має дві спіралі, конструктивно розташовані паралельно один до одного. Тому випаровування рідини відбувається в подвоєному ритмі.
 3. BVC – сучасна модель, яка пропонує одну спіраль, але розташовану вертикально. Це збільшує площу випаровування, робить його рівномірним.

Електронний випарник для куріння

Затягування пара імітує процес куріння, але при цьому абсолютно не шкодить здоров'ю. Кількість викурених» таким способом сигарет не обмежується, зате людина остаточно позбавляється від згубної звички. Купити таке прогресивне пристосування реально в спеціалізованих магазинах – ціни різні. Однак зручніше і дешевше вивчити каталог, після чого зробити замовлення і купити в інтернет-магазині. Електронні пароиспарители на таких віртуальних ресурсів переважають у величезному асортименті, а коштують на порядок дешевше часом завищених роздрібних цін.

Evod 20

Це сучасні моделі, які пропонують покупцям не тільки позбавитися від згубної звички, але й отримати масу додаткових функцій при однорідному поширенні пари. Електронний випарник Evod заявлений у великому асортименті, однак варто виділити дві актуальні моделі. Перша:

 • назва моделі – Evod Mega 1900 mAh;
 • ціна – від 1 000 рублів;
 • характеристики – об'ємний клиромайзер – 2,5 мл, захисний корпус для акумулятор, ємність акумулятора – 1900 mAh, тривала служба батареї, наявність стабілізатора напруги – до 3,5 В, до 1200 затяжок до наступної зарядки батареї;
 • плюси – модель підходить для завзятих курців, має кнопку блокування від випадкових натискань, виключає перегрів і короткі замикання товару, спіраль рівномірно розподіляє пар.
 • мінуси – при неправильному використанні може раніше терміну прийти в непридатність, гарантія на такі випадки не поширюється, випарник здатний по першій викликати кашель.

Конкуруюча модель зазначеної фірми та її технічні характеристики представлені нижче:

 • назва моделі – Evod Twist II 1600 mAh;
 • ціна – від 1 000 рублів;
 • характеристики - акумулятор на 1600 mAh, ударостійкий корпус діаметром 16,5 мм чорного кольору, можливість відсутності заправки кілька днів, контроль від помилкового включення кнопок;
 • плюси – кнопка включення зручно вбудована в корпус, блокування п'ятиразова, зручність в повсякденному застосуванні, доступний догляд;
 • мінуси – висока вартість, можливі проблеми з блокуванням.

Eleaf

Ще одна практична модифікація випарника електронного типу, яка у всіх на слуху. Відмінне рішення для електронних сигарет фірми iSmoka. Це гармонійне поєднання високих технічних характеристик і доступних цін, величезний вибір товару. Якщо вибір впав на електронну випарник Eleaf, нижче представлені дві найпопулярніші позиції – так звані лідери продажів. Це:

 • назва моделі - Eleaf ECML 0,75 Oh
 • ціна – 300 рублів
 • характеристики – працює в режимі від 8 до 25 В, створює ефект більш тугий затяжки, опір – 0,75 Ом.
 • плюси – пригнічує бажання палити, підходить для більшості моделей з клиромайзерами;
 • мінуси – не завжди підходить покупцеві за смаковими якостями.

Ego

Такий девайс є компромісним рішенням у поєднанні ціна – якість, допомагає швидко кинути палити, причому назавжди позбутися від такої згубної звички. Електронний випарник Ego є змінним, забезпечує рівномірний розподіл пара. Передбачає кілька різновидів, при цьому характеризується демократичними розцінками. Ось на які позиції звернути увагу:

 • назва моделі - Ego-З;
 • ціна – 300-500 рублів;
 • характеристики – один нагрівальний елемент, стандартне опір 2,6 Ом, випарник не містить ні грама метапена, металевий корпус;
 • основні плюси – відсутність випаровування вологи, безперешкодний доступ до спіралі, рівномірне розподілення пари;
 • мінуси – засміченість спіралі, ризик виходу зазначеного пристрою з ладу.

Другий представник зазначеного виробника теж має гідні технічні характеристики, викладені нижче:

 • назва моделі - Ego ONE Mega;
 • ціна – 500 рублів;
 • характеристики – змінні елементи розраховані на опір 0,4 і 0,2 Ом, рівномірний розподіл пара, стандартна довжина акумулятора, робота з картомайзером на різні ємності батареї електронної сигарети;
 • плюси – відсутність шкідливих парів, великий асортимент наповнювачів, прозора рідина, випарник легко чистити і користуватися, швидка заміна потреби;
 • мінуси – підходить не для всіх моделей Ego, не працює з обслуговуваними електронними сигаретами.

KangerTech

Однойменний виробник розробив спеціальні матеріали для своїх фірмових клиромайзеров. Електронний випарник Kangertech працює в декількох температурних режимах, передає повний букет смаків, приносить користь в якості повної відмови від тютюнопаління. Однак деякі категорично налаштовані люди впевнені, що шкода від електронних випарників очевидний. Щоб переконати їх у цьому, саме час вивчити кілька позицій зазначеного бренду (країна - США). Отже:

 • назва моделі - Kanger OCC Ni200;
 • ціна – 300 рублів;
 • характеристики - змінний електронний випарник, об'єм бака – стандартний, опір – 0,15 Ом, потужність-45 Вт, присутність танкомайзера, наповнювач з органічної вати з нікелевою намоткою;
 • плюси – коштує недорого, рівномірний розподіл пара, помірне споживання вологи, не одноразове пристосування, можливість перемотування;
 • мінуси – підходить не всіх моделей електронних сигарет однойменного бренду.

Другий представник цього ж виробника має такі характеристики:

 • назва моделі - Drip box;
 • ціна – 350 рублів;
 • характеристики – змінний електронний випарник, стандартне опір – 0,2 ОМ, дві паралельні спіралі;
 • переваги – тривалий термін служби, можна підібрати випарник для будь-якої моделі електронної сигарети, рівномірний розподіл пара, відсутність необхідності у виготовленні намоток;
 • мінуси – відсутні.

Як вибрати електронну випарник

Багато потенційні покупці радяться на тему, чи шкідливі електронні випарники, але приходять до висновку, що палити набагато шкідливіше для власного здоров'я. Тому асортимент продукції постійно зростає, моделі приємно радують додатковими функціями. Якщо цікаво, який випарник вибрати для особистого користування, основні критерії оцінювання докладно викладено нижче:

 1. Склад. При купівлі випарника потрібно вивчити його складові компоненти. Присутність гліцерину та пропіленгліколю вітається, оскільки ці речовини активно використовуються в медицині.
 2. Технічні характеристики. Важливо підібрати ємність, щоб «викурити» 10-16 сигарет. Це оптимальний варіант, а для багатьох людей, які прагнуть кинути палити, допустима добова доза.
 3. Виробник. Оскільки виробництво таких прогресивних сигарет – налагоджений бізнес, необхідно особливо вибірково ставитися до вибору постачальника. Не варто економити на здоров'ї і довіряти сумнівним торговим маркам, перевагу віддавати якості продукції.
 4. Ціна. Великий асортимент моделей, тому за заданим критерієм визначитися з остаточним вибором простіше простого. Важливо враховувати і види випарників для електронних сигарет.

Ознайомтеся з дієвими способами, як кинути курити самостійно.

Відео

JoyeTech eVic VT - огляд від Папіроска.рф

Ознайомтеся з тим, що відбувається з організмом, коли кидаєш палити.

Відгуки

Мілана, 27 роківДовго думала, який випарник краще, придбала бюджетну модель Eleaf ECML 0,75 Oh. Це класичний варіант за 280 рублів, який гарантує відчуття релаксу. Перший час різниці з цими сигаретами не відчувала. Потім електронна сигара стала мені вже ні до чого. Процес відвикання від залежності у мене зайняв 1 місяць, далі втратила інтерес.
Карина 31 рікА я електронні сигари асоціюю з кальяном. Головне – вибрати приємний для себе аромат, і можна без шкоди для здоров'я розслаблятися. Це гарна заміна шкідливого куріння, так і в сучасному суспільстві стало дуже модно. Випарники кожен раз можна міняти, та й коштують вони недорого. В магазинах пропонується величезний вибір.
Ангеліна, 41 рікМого чоловіка така несправжня сигара допомогла кинути палити, але пішло багато часу. Як я зрозуміла, багато залежить від випарника. Він купив спочатку один, так постійно кашляв. Потім трохи розщедрився і набув іншого – сказав, що абсолютно інший ефект. Так що тут краще не економити на такій покупці, особливо якщо мова йде про своє здоров'я.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!