Шкільний альбом: шаблони для оформлення

Період навчання у школі – це особлива пора, яка повинна залишитися в пам'яті на довгі роки. А тому багато хто хоче мати фотоальбоми не тільки з фотографіями з випускного, але й з інших шкільних свят. І якщо раніше їх доводилося замовляти у професійних фотографів, то зараз, з розвитком технологій, альбоми можна легко зробити самостійно. Придумайте шкільний альбом, шаблон якого істотно полегшить виконання цього завдання, зекономить кошти. А великий вибір варіантів задовольнить запити кожного.

Готові шаблони для оформлення шкільних альбомів

Шаблони альбомів – це готові основи для розміщення фотографій зі свята. Вони не тільки красиві, барвисті, але і виконані у форматі psd або dpi за спеціальною технологією – шарами. Це дозволить людині, який буде поміщати на них фотографії, максимально зручно працювати з картинками і фото – переміщати, копіювати, клонувати, частково або повністю прибирати, розміщувати інші зображення поверх зображень та малюнків. Для тих, хто вміє користуватися програмою PhotoShop (а таких багато навіть серед учнів), з шаблонами альбомів зробити фотокнигу не складе праці.

Мій перший дзвінок

Шаблон шкільного альбому «Мій перший дзвінок» – це основа для створення фотобука або фотопланшета. Містить ніжний дитячий принт в приємних тонах, багато місця для розміщення одиничних і групових фото, зону обрізання при розпечатуванні. Його легко скачати в інтернеті на сайтах з графікою і фотоинструментами. Розмір файлу всього 261 Мб, листа – 5906 х 2953 пікселя.

Шкільний альбом для 1 вересня

Фон обкладинки і сторінок цього шаблону виконані в осінніх тонах (жовта і помаранчева забарвлення, обриси листя). На цьому аркуші розташовуються рамки для фотографій дітей, які пішли в перший клас, і їх вчителів. Чудове дозвіл дозволяє роздрукувати альбом, так і опублікувати його на шкільному сайті. У папці з шаблоном міститься обкладинка і п'ять листів-розворотів.

Альбом у вигляді книги «Наш улюблений клас!»

Шкільний альбом «Наш улюблений клас!» підійде школярам будь-якого віку, які хочуть зберегти життя, дух навчання, дружбу свого класу. На шаблон нанесено багато малюнків зі шкільною атрибутикою, місць для розміщення групових та одиничних фотографій, а також додаткові лисиці вкладиші, які можуть бути заповнені учнями в процесі навчання. Такий фотопланшет, роздрукований на глянцевому папері, може прикрасити класний куточок.

Шаблони для створення випускного альбому молодших класів

Випускний після закінчення молодшої школи – зворушливе свято для всіх. Ось лише частина варіантів шаблонів, які підійдуть в даному випадку:

 • Прощай дитинство. Ніжний, але урочистий альбом для маленьких випускників, прощающихся з молодшою школою. Легко редагується за допомогою програми Photoshop, попередній перегляд надає можливість виправити недоліки. Шаблон доступний в інтернеті.

 • Намалюй свій світ. Шаблон альбому для молодших школярів, який не має строго шкільного тематичного спрямування. Він покликаний розповісти про життя дитини в роки його навчання в молодшій школі. Дуже гарний варіант фотокниги на випускний.

 • Яблуневий цвіт. Альбом для шкільного випускного. Він оформлений зображенням квітів дерева яблуні, як символу чистоти, юності. Рамка у відтінках яблуневого кольору робить альбом дуже ніжним, світлим, красивим. Дана ідея підійде і школярам старших класів.

 • До побачення початкова школа. Модний, стильний, яскравий шаблон шкільного альбому для молодших школярів, який покликаний підкреслити їх досягнення, значимість і подальший рух до знань, великий ентузіазм і міцну дружбу.

Шкільні альбоми для випускників старшої школи

Варіанти оформлення альбомів для тих, хто переходить з розряду школярів у доросле життя:

 • Фотокнига «Райдужна абстракція». Шаблон альбому для випускників 9 або 11 класу. Суть в тому, що оформлення виконано стримано, але з використанням елементів панелі всіх кольорів веселки.

 • «Наш випускний клас». Стильне, мінімалістичне оформлення альбому для 11 класу у вигляді сторінок шкільного зошита. Зберігає тематику школи, підкреслює серйозність, дорослість випускників. На його сторінках зручно залишати побажання, коментарі, малюнки, будь-які доповнення.

 • «Шкільні роки чудесні». Менш суворий альбом для старшокласників, прикрашений квітами, зображенням шкільної атрибутики, зі світлим, пастельним, дуже оптимістичним тлом

 • «Гламур». Урочистий шкільний альбом, прикрашений віньєтками, блискучими елементами, підійде для випускників 9 і 11 класів. Шкільна спрямованість в його оформленні виражена не дуже яскраво, проте є багато місця для групових фото однокласників, кадрів з випускного вечора.

Шаблони для презентацій до уроків і позакласним заняттям

Шаблони для фотоальбомів виготовляються за таким же принципом, як основи для презентацій. Вчителі часто використовують на уроках та заходах такі засоби наочності, створюють їх самі, а тому можуть впоратися і з створенням шаблону для шкільного альбому. Цікавими будуть результати, якщо дозволити школярам проявити креативність. Як це зробити в фотошопі, дивіться у цьому відео:

Відеоурок №1: Створення випускних фотокниг. Дизайн. ФОТОКЛУБ-ПІВДЕНЬ

 • «Квіти». Оформлення презентаційного поля рамкою з квітами ніколи не вийде з моди. Найбільшою вигодою такого способу прикраси є нейтральність, універсальність, багата палітра кольорів, форм.

 • «Правила дорожнього руху». Для наочного проведення уроків ОБЖ, інструктажів по техніці безпеки на дорогах зручно використовувати шаблони для презентацій з символами дорожнього руху. Їх доцільно використовувати і для створення стаціонарних плакатів у кабінетах (по предмету і класних кімнатах на стендах техніки безпеки).

 • Для презентації на тему «Новий рік». Без мультимедійного супроводу в наш час не проходить жодне шкільне свято, Новий рік у тому числі. Новорічні символи: ялинки, сніговики, сніжинки, іграшки. Ними обрамляють вітальні слова, відеоролики.

 • До свята «День Перемоги». Шаблони до 9 травня використовуються для створення вітальних і навчальних презентацій. Вони складаються з рамок і символів Перемоги (років війни, зірок, георгіївських стрічок). Такі шаблони є в інтернеті у вже готовому вигляді, або ж вони можуть бути зібрані з окремих елементів. Вони теж є у вільному доступі.

 • Універсальний шаблон для шкільної презентації. Універсальні шаблони підходять для створення мультимедійних уроків будь-якої тематики, призначення. В них використовуються загальношкільні символи – зошита (часто як фон), глобус, пір'я, олівці, дошка. Зробивши або замовивши такий одного разу, користувач може змінювати вміст тоді, коли це необхідно.

Де замовити і скільки коштують шкільні альбоми в Москві

Готові шаблони для шкільних альбомів можуть бути вільно скачати з інтернету, проте все більше людей звертається в спеціальні студії, створюють основи для фотокниг. Створені альбоми на замовлення – це новинки 2016 року, вони будуть неповторними, зможуть відповідати всім запитам клієнта. Існують стаціонарні точки продажу в Москві, Санкт-Петербурзі, так і інтернет магазини, чию продукцію легко замовити за каталогами з будь-якого міста СНД. Посилання, адреси, приблизні ціни будуть вказані далі.

Московські студії, створюють шкільні шаблони:

 1. «Шкільна програма». Паперовий проїзд, будинок 19, будова 2. Ціна 360-700 руб.
 2. Rhinodesign. Смирновская вулиця, д. 25, БЦ «Смирновский», ст. м. Таганська. Ціна 1500-3000 руб.
 3. «Яскравий кадр». Вул. Готельна, будинок 9, офіс 240. Ціна 1900-2100 руб.
 4. «Мій випуск». Вул. Шарикоподшипниковская, д. 11, будова 1, пов. 3, офіс 4 (м. Дубрівка, 2 хв). Ціна 10500-11500 руб.
 5. «Vypusk». Вул. Зорге, 9а, оф. 223, ст. м. Полежаевская. Ціна 2000-4000 руб.

Інтернет-магазини і ціни на шкільні шаблони:

 1. нашвыпуск.ѕи «Наш випуск» – 1200 рублів і вище.
 2. vipkniga.spb.ru, «Випускна книга» – 2100-3200 руб.
 3. я-випускник.рф, «Я випускник» – 1630-2012 руб.
 4. redalbum.ru Червоний альбом» – 1400-2600 руб.
 5. indiprint.ru/school-album, «Інді» – 588-1500 руб.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!