Як знайти людину на карті за номером телефону і визначити місцезнаходження абонента

У деяких ситуаціях виникає необхідність дізнатися, де знаходиться конкретна людина. Як правило, це чоловік або дружина, дитина, літні батьки або співробітник фірми. Для цих цілей добре підходить мобільний телефон, який здатний передавати сигнал про своє місцезнаходження. Дана функція присутня у всіх сучасних моделях смартфонів. Вона ж допомагає знайти загублений апарат або після крадіжки.

Як відстежити місце розташування людини за номером телефону

Допомагають визначити за координатами місцезнаходження апарату сучасні функції геолокації. Для цього використовується визначення сигналу, що телефон приймає від станцій супутникового зв'язку. Визначення місця розташування за номером телефону проводиться за допомогою спеціальних програм, які перетворюють отримані координати широти і довготи в точку на карті. В залежності від якості і кількості вишок у даних можуть бути деякі похибки. Для отримання координат користувача за номером необхідно заздалегідь встановити на мобільний одне з додатків:

 • Russia.ms.;
 • Сімейний трекер;
 • Tracker Plus;
 • Знайти iPhone;
 • Friend Locator.

Без згоди абонента

Місцезнаходження абонента за номером телефону можна отримувати тільки за згодою людини, якщо влаштувати стеження без його відома, то це буде розцінюватися як переслідування або шахрайство. При виявленні таких дій має право подати скаргу в правоохоронні органи. Якщо ж мова йде про контроль дитини-підлітка, то для відстеження необхідно встановити слідкуючий ЗА потайки і активувати. Потрібно просто підтвердити дозвіл з його апарату на отримання даних без його згоди.

Якщо ж другий користувач помітить, що за ним стежать, то він з легкістю зможе перевірити, кому видані на це права і відключити їх. Як правило, слідкуючий ЗА вимагає активації GPS, яким користується далеко не кожна людина. Це може стати приводом для занепокоєння і перевірки доступу до телефону. Для цілей контролю краще придбати на спеціальних сайтах брелоки/браслети або годинник з навігатором. Пам'ятайте, що стеження без відома людини може розцінюватися як злочин.

Геолокація за номером телефону

Всі послуги операторів за визначенням геопозиции ґрунтується на радиосигналах, які і допомагають відстежити людину за номером телефону. Геолокація – процес встановлення положення людини в географічному просторі через мобільний. Обчислення позиції апарату проводиться всіма операторами за одним принципом: метод CELL ID на платформі LDCS. Цей сервіс платний, можна активувати стеження тільки при вирішенні другого користувача. Існує ще кілька важливих принципів геопоиска:

 • запитуватися координати можуть в проміжку не менше 5-7 хвилин;
 • точність визначення положення обмежена в місті 50-200 м, за містом до – 1 км;
 • якщо телефон вимкнений, то знайти його не вийде.

У всіх операторів зв'язку Росії існує власна програма, функції, сервіси для відстеження по цифровому коду мобільника. Висилають дані про пересування користувача в форматі смс, картинки з картою і точкою на ній) за умови, що встановлено спеціальний додаток (для андроїд (android) і apple потрібні різні програми). Утиліти можна завантажити з офіційного сайту оператора, послуга, як правило, платна. Нижче описані основні абонентські опції, як знайти людину на картці номером телефону.

Білайн

Використовують такі опції, як правило, для контролю близьких людей. Часто стурбовані батьки замовляють в Білайн послугу «Локатор». Без згоди другого абонента працювати вона не буде, активувати (підтвердити) визначення географічних даних тільки один раз. Використовувати функцію можна прямо на сайті оператора зв'язку в розділі під назвою Locator. Підключення її проводиться безкоштовно, але за використання доведеться платити по 7 рублів. Якщо ви новачок і раніше не використовували цей функціонал, спочатку вам дадуть випробувати його без оплати. Як користуватися сервісом:

 1. Наберіть USSD-комбінацію 0783 і кнопка виклику. При успішному підключенні вам прийде смска.
 2. Встановіть додаток Локатор, зареєструйтесь і увійдіть до нього.
 3. Набери номер людини, якого потрібно знайти.
 4. Другий абонент отримає повідомлення з запитом, яке він повинен підтвердити.
 5. Після цього у вас з'явиться можливість у будь-який час отримати дані про географічне розташування користувача.

Мегафон

Даний оператор зв'язку пропонує опцію під назвою «Радар», яка допомагає визначити положення на карті конкретного абонента. Геолокація цієї функції надсилає координати, які програма інтерпретує в картинку. Це своєрідний навігатор від Мегафона, який допомагає стежити за людиною, але теж лише при його згоді. Послуга підключається наступним чином:

 1. Виберіть тип послуги, наприклад, формат «Лайт» не вимагає плати, але відслідковує тільки одного користувача. Щоб стежити за великою кількістю, потрібно платити по 3 рубля в день.
 2. Наберіть короткий код команди *556*56# для «Лайт» версії, *566# для стандартної послуги. Натисніть виклик.
 3. Завантажте з сайту спеціальний додаток, виконайте вхід в нього.
 4. Додайте в список необхідні номери і активуйте пошук.

МТС

Ще один варіант, як знайти людину на карті за номером телефону пропонує компанія Мобільні Телесистеми. Знайти людину можна тільки з його згоди, для цього потрібно просто відправити запит через смс, інтернет не потрібно. Вартість 100 запитів – 100 рублів, новим користувачам перші два тижні надаються безкоштовно. Для того, щоб почати відстеження, потрібно виконати наступні дії:

 1. Напишіть в повідомленні номер та ім'я людини, яку потрібно відстежити. Надішліть його на свій телефон 6677.
 2. Людина отримає повідомлення із запитом на відстеження його координат, який він повинен підтвердити.
 3. Після цього у смс на той же номер потрібно писати слово «Де» і ім'я абонента.

Tele2

Компанія Tele2 теж розробила спеціальний сервіс, щоб відстежити номер телефону через супутник. Це можна зробити навіть без включеного у користувача GPS навігатора. Для включення опції потрібно ввести комбінацію *119*01#. За перші 3 дні стягуватися плата не буде, це тестовий період для ознайомлення. Після цього періоду необхідно платити по 3 рубля на добу. Для додавання клієнта до пошуку потрібно ввести ідентифікаційний запит *119*1*номер клієнта з 7.

Відео

Як дізнатися місце розташування людини за номером телефону

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!