Місцезнаходження за номером телефону: як визначити

Неслухняна дитина може стати причиною занепокоєння батьків в ті моменти, коли він перебуває за межами будинку один. Оскільки зараз багатофункціональними смартфонами забезпечені навіть першокласники, то вистежити непосиду буде неважко. Якщо абонент не відповідає на дзвінок, то можна вдатися до спеціальних засобів для визначення його місцезнаходження.

Можна визначити місцезнаходження людини за номером телефону

Перше, до чого вдаються люди, які намагаються обчислити місце розташування власника телефону - пошук в інтернеті. На жаль, переважна частина посилань не дасть точного роз'яснення, як дізнатися місце розташування за номером телефону. Як правило, безкоштовно можна лише подивитися місто, в якому знаходиться людина, але часто ця інформація збігається з наданою при реєстрації сім-карти. Якщо ви хочете знати, чи можна відстежити телефон за номером, доведеться скористатися спеціальними програмами або сайтами операторів стільникових мереж.

Як визначити місце розташування людини за номером телефону

Нерідко у ревнивого чоловіка або дружини виникають думки влаштувати стеження за другою половиною і знайти місце розташування за номером телефону другої половинки. Однак звернутися до оператора зв'язку означає видати себе, так як у більшості компаній замовити звіт можна тільки з дозволу клієнта. В залежності від того, чи працюють смартфони на Android або на системі iOS, місцезнаходження власника можна обчислити за допомогою спеціальних програм.

Як відстежити місцезнаходження телефону Android

В окремих випадках, наприклад, при крадіжці пристрою, необхідно відшукати «себе». Грабіжник навряд чи погодиться добровільно підтвердити відстеження, тому убезпечити себе можна, встановивши програму на смартфон. Дізнатися місцезнаходження Андроїда за номером телефону допоможуть наступні додатки, які можна скачати Play.Market:

 • Friend Locator;
 • Сімейний трекер;
 • Локатор від Russia.ms.

Знайти айфон на карті за номером телефону

Власникам дорогих смартфонів рекомендовано встановлювати спеціальні програми на випадок втрати або крадіжки. Перед тим, як дізнатися де знаходиться людина по Айфону, переконайтеся, що на мобільному пристрої у нього встановлена одна з програм:

 • Знайти iPhone. Цей додаток встановлено у всіх пристроях з системою iOS за замовчуванням, тому варто його спробувати першим.
 • Tracker Plus. Перевага цієї програми в більш швидкому відображенні переміщень шуканого об'єкта, тобто знаходити людини буде легше. Проте встановити її може тільки користувач за власним бажанням.

Геолокація за номером телефону

Найпростішим способом знайти кого-небудь буде звернення до компанії, співробітники якої допоможуть пробити місцезнаходження за номером телефону. Робиться це легко, проте часто без згоди іншої людини не вийде. Хоча зручність полягає в тому, що схвалення власника можна отримати лише один раз, а надалі користуватися опцією постійно. Така геолокація за номером зручна для батьків, які хочуть стежити за пересуванням дітей, коли ті самі. Відстеження відбувається безперервно, тому перевірити, де знаходиться чадо в конкретний момент, неважко.

Як знайти телефон, простежити за людиною, дитиною GPS трекер KidControl

Мегафон навігатор послуга

Безкоштовно простежити за людиною або уточнити місцезнаходження в даний момент допомагають спеціальні сервіси мобільних операторів. Компанія Мегафон (Megafon) розробила опцію під назвою " Радар для цих цілей. З її геолокатором ви зможете побачити на карті місце, де знаходиться об'єкт. Своєрідний навігатор на Мегафоні допоможе відстежити місце розташування людини за номером телефону, якщо слідувати інструкціям:

 1. Виберіть тип послуги. Радар Лайт безкоштовний, але не дозволяє відстежувати більше одного абонента. Збільшити кількість досліджуваних клієнтів мережі до п'яти осіб можна за 3 рубля в день.
 2. Введіть ussd-комбінацію. Для Лайт Радар *566*56# або для стандартної послуги Радар *566#. Активуйте кнопкою виклику.
 3. Скачайте спеціальний додаток на смартфон. Здійсніть вхід.
 4. Додайте потрібних абонентів і активуйте пошук.

Як визначити місцезнаходження абонента Білайн

Якщо мова йде про чесну домовленості, то послуги такого роду підходять для близьких людей. Локатор Білайн без згоди абонента онлайн працювати не буде, проте активувати послугу потрібно буде тільки один раз. Користуватися послугою можна на підрозділі сайту оператора з назвою locator. Підключення є безкоштовним, а от за використання доведеться викладати по 7 рублів у добу. Однак Білайн дозволяє новачкам скористатися опцією безкоштовно. Працювати з сервісом потрібно так:

 1. Вводите короткий код 0783 і натисніть кнопку виклику. Про успішне підключення свідчить смс.
 2. Встановіть спеціально розроблене додаток Локатор. Зареєструйтесь і авторизуйтесь.
 3. Наберіть номер абонента, чиє розташування потрібно виявити. Йому прийде повідомлення, він повинен відправити смс про згоду. Після цього ви зможете відслідковувати людини в будь-який час.

Локатор від МТС

Компанія Мобільні Телесистеми придумала один з найбільш зручних способів, щоб обчислити місцезнаходження людини без додатка. Знаходити близьких з їх згоди можна за допомогою смс, навіть коли під рукою немає інтернету. 100 запитів обійдуться в 100 рублів, причому перші два тижні для новачків безкоштовні. Перед тим, як дізнатися де знаходиться абонент МТС, опцію потрібно підключити так:

 1. Відправте повідомлення на телефон 6677 з ім'ям людини, якого потрібно обчислити, і номером.
 2. Зазначений абонент МТС повинен підтвердити свій дозвіл на відстеження.
 3. Всякий раз пере тим, як відстежити місце розташування людини за номером телефону, напишіть смс слово «Де» і ім'я.
Дізнайтеся з відео ще про одну послугу МТС.

Сім'я під наглядом

Як дізнатися місце розташування абонента Теле2

Функція Геопошук Tele2 дозволяє знаходити абонента через супутник мобільного оператора за номером, при вимкненому GPS. Щоб включити опцію потрібно набрати комбінацію *119*01#. Перші 3 дні у вас буде можливість безкоштовно протестувати систему, а потім щодоби з вашого рахунку почне зніматися 3 рубля. Додати клієнта Теле2 для пошуку можна, якщо ввести комбінацію *119*1*номер (з цифри 7#).

Як відстежити людину за номером телефону через комп'ютер

За допомогою комп'ютера визначати місцезнаходження за номером телефону зручніше, хоча без згоди відстежуваної людини і в цьому випадку не обійтися. Не варто користуватися сторонніми сайтами, запрошуваної шалені гроші за інформацію, достовірність якої не гарантована. Дізнатися місце розташування за номером телефону онлайн можна на спеціальних розділах сайтів всіх мобільних операторів або на веб-сторінці програми-локатора.

Програма для визначення місця розташування мобільного телефону онлайн

Дізнатися точні координати тієї чи іншої людини без повідомлення про це можуть тільки спецслужби. Програма визначення місця розташування за номером мобільного телефону, про яку багато говорять дилетанти, просто міф. У мобільних операторів є такі програми для смартфонів, але при цьому користувача, географічне положення якого будуть визначати, обов'язково повідомляють і запитують дозвіл. Крім того, є програми (такі, як Flexispy), які працюють тільки при включеному GPS.

Дізнайтеся, як знайти телефон за номером.

Відео

Як відстежувати місце розташування своїх дітей або чоловіка за допомогою телефону

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!