Як дізнатися за номером телефону власника онлайн

Одна з головних функцій сучасного мобільного – визначати номер того, хто телефонував, але не всі наші однокласники або знайомі записані в телефонну книгу. Іноді і зовсім вимагачі або хулігани дошкуляють ночами. У таких випадках хочеться дізнатися власника за номером телефону, щоб оформити скаргу та убезпечити себе.

Як дізнатися, кому належить номер телефону

Якщо виникла гостра необхідно дізнатися, чий це номер телефону, є можливість використовувати кілька варіантів, щоб з'ясувати бажану інформацію безкоштовно. У Росії кожна людина при покупці пакету зобов'язаний заповнити договір, в якому вказується свої ім'я, прізвище, адресу проживання та паспортні дані. З цієї причини мобільний, як правило, належить одній людині і можливості вільно змінювати його немає (якщо тільки не придбати кілька карт від різних стільникових операторів). Нижче наведено кілька методів, як дізнатися власника по телефону.

Кому належить номер мобільного телефону

У вас є можливість дізнатися, чий номер телефону оператора зв'язку. Проблема тільки в тому, що всі великі провайдери (МТС, Мегафон, ТЕЛЕ2, Білайн і т. д.) не мають права розголошувати ПІБ абонента, за це вони можуть понести серйозне покарання. Піти на зустріч керівники оператора можуть тільки в разі, якщо вам або вашій родині погрожують, намагаються змусити віддати гроші і т. д. Є ще один варіант визначити власника, який може спрацювати:

  1. Зайдіть у будь-яке відділення зв'язку, щоб поповнити рахунок.
  2. Назвіть стільниковий телефонувала, потім попросіть назвати ім'я і прізвище одержувача, щоб перевірити правильність введених даних.
  3. Працівник може відповісти, вам потрібно лише записати інформацію.
  4. Якщо спосіб не спрацював, можна спробувати в іншому салоні.
Як дізнатися, кому належить номер мобільного телефону, через інтернет? Дивіться відео нижче.

Як швидко дізнатися хто дзвонив?

Якщо з незнайомого мобільного вам погрожують, намагаються виманити гроші, не варто намагатися самостійно обчислити зловмисника. Зверніться до правоохоронних органів, у них більше можливостей і шляхів визначення власника. Оформіть заяву вчинене проти вас правопорушення, вкажіть стільниковий злочинця. Поліція може перевірити, на кого зареєстрований пакет і встановити особу господаря.

Ось ще 1 спосіб дізнатися власника номера телефону в будь-якій країні світу.

Як безкоштовно дізнатися власника телефону в будь-якій країні.

Міського телефону

Дзвонити на мобільний можуть не обов'язково абоненти стільникових операторів, іноді висвічується стаціонарний. Отримати інформацію, зателефонувавши в довідкову службу, не вийде. Визначити власника за номером телефону можливості немає, а от навпаки – є. Продиктувавши ім'я та прізвище вам назвуть телефон стаціонарного. Можна спробувати використовувати онлайн довідник для пошуку, але буде вказаний власник квартири, в якій може проживати вже хтось інший.

База даних за номером телефону

Існує можливість подивитися онлайн ім'я абонента через базу даних за номером телефону. В інтернеті представлені сервіси, які обманним шляхом або з відкритих джерел зібрали інформацію про користувачів і виклали на один сайт безкоштовно. Шукати через такі служби складно, тому що:

  • як правило, навігація на таких ресурсах незручна;
  • не завжди є повна інформація (тільки ім'я або тільки прізвище);
  • актуальність даних вкрай сумнівна.

Деякі ПІБ були здобуті шляхом злому, інші зібрані на ресурсах начебто Авіто або Вконтакте, де абонент добровільно вказує в анкеті стільниковий. На деяких сайтах за отримання доступу просять внести плату через смс, сума не фіксована, а результат залишається сумнівної достовірності. Шукати через такі ресурси можна, але їх часто закривають, а інформація часто застаріла.

Як пробити номер телефону через інтернет

Системи пошуку щодня індексують величезна кількість сторінок у всесвітній мережі. Іноді люди вказують свій мобільний, адреса, місто проживання на сайтах з анкетами. Це інформація потрапляє в мережу і стає доступна у відкритому пошуку. Це теж спосіб, як дізнатися, чий номер телефону, через інтернет. Розраховувати на такий варіант особливо не варто, але перевірити можна, тому що це безкоштовно і швидко. Вам потрібно просто:

  1. Запустити будь-яку пошукову систему.
  2. Написати мобільний телефонував.
  3. Переглянути результати видачі.

Відео

Як знайти людину за номером телефону? Відповідь! 2016!

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!