Як дізнатися, хто телефонував за номером телефону, безкоштовно

На всіх мобільних пристроях встановлений автоматичний визначник, тому подивитися, хто здійснює дзвінки, легко. Але що робити, якщо ВІН показав «бездушні» незнайомі цифри? Варто передзвонювати або краще уточнити інформацію про абонента? Не всі розмови можуть бути приємними, і деяких варто уникати.

Як дізнатися, кому належить номер телефону

Кардинальна міра, щоб з'ясувати, кому належить номер телефону – звернутися в поліцію. Але таке звернення може бути тільки тоді, коли той, хто телефонує порушує закон. У держслужбовців є повна база всіх сім-карт тому обчислити прізвище мобільного переслідувача не складе праці. Тільки отримати дані того, від кого надходили дзвінки, можна тільки в залі суду.

Безкоштовний спосіб, як дізнатися, хто телефонував за номером телефону – запитати у знайомих, чи немає у них в записній книжці подібної комбінації цифр і імені, прізвища того, хто телефонував. Часто можна дізнатися, що з вами намагається зв'язатися старий друг або колишня однокласниця, так що нічого страшного, якщо ви піднімете слухавку, не відбудеться, або можна просто занести його в чорний список.

Як дізнатися, кому належить номер мобільного телефону

Багато просунуті користувачі за питанням «хто мені дзвонив?» звертаються в інтернет. Цей безкоштовний спосіб встановити, кому належить номер стільникового телефону, з якого оператора був здійснений виклик, стає все популярнішим.

Як швидко дізнатися хто дзвонив?

Багато шахраї користуються наївністю інтернет-користувачів і створюють фальшиві бази даних, що вимагають відправити смс.

Пам'ятайте, що бази даних є тільки у державних органів, та інформація, чий номер телефону, у них не видається по запиту від фізичних осіб. З'ясувати, хто дзвонив з номера, що вийде при вагомих причини після розглядів. Як дізнатися, хто телефонував за номером телефону за гроші? Можна звернутися і до приватним агентствам, але вони володіють лише частиною баз даних, тому є великий шанс не отримати заповітне ПІБ абонента.

Як дізнатися, звідки телефонували за номером телефону

Дізнатися країни і регіони, з яких надійшов пропущений дзвінок – таких баз дійсно багато в інтернеті і 90% з них справжні. Спочатку сервіс здійснює пошук оператора зв'язку із трьох перших цифр, а потім і регіон, де найчастіше зустрічаються цифри в такій комбінації. МТС, Мегафон, Білайн – це найбільші стільникові оператори. Щоб комбінацій на всіх вистачило, не було плутанини, перші три цифри (9**) розподіляли в залежності від областей.

Як дізнатися, хто дзвонив по телефону, а ви не встигли взяти трубку стільникового вчасно? Якщо вам надійшов виклик з іншого міста, то це можуть бути шахраї, рекламні компанії або просто неуважні люди. Якщо власник намагається приховати ідентифікатор за допомогою функції «анонім», то обчислити заповітні цифри допоможе деталізація, яку можна замовити в офісі вашого оператора, якщо вам буде дозволяти час.

Ще один хороший спосіб визначення прихований дзвінок – відключити мобільний. Якщо абонент набере ще раз, і у вас підключена опція «Хто дзвонив?», то вам прийде смс-сповіщення від кого надійшов виклик, а там залишиться вже передзвонити або обчислити приблизне місце розташування власника. Функція «анонім» останнім часом не дуже популярна, але має місце бути, тому ви можете вирахувати, звідки телефонували за номером телефону, навіть прихованого.

Знайти абонента за номером стаціонарного телефону

З "домашніми" невідомими дзвінками набагато простіше. З міського дзвонять компанії, які залишили свої координати в інтернеті. Навіть якщо на офіційних сайтах комерційних підприємств контакти не зазначено, то на онлайн-форумах комбінації цифр можна знаходити запросто. В інтернеті зараз можна знайти абонента за номером стаціонарного телефону безкоштовно за допомогою звичайних пошукових систем. Вбийте незнайомі цифри в пошуковику, і програма після перевірки відображається, де вони «засвітилися».

Відео

Як безкоштовно перевірити номер

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!