Як дізнатися телефон за прізвищем

Люди часто відчувають проблеми, розбираючись, як дізнатися телефон за прізвища. Ситуації можуть бути різного характеру – від розшуку вподобаного людини до важливого контакту. Ще в Радянському Союзі для цього існували спеціальні довідки або цілі каталоги. В Росії за допомогою Інтернету це зробити набагато швидше і зручніше.

Можна знайти номер телефону по імені та прізвища безкоштовно

Знаючи дані розшукуваного, можна знайти номер домашнього телефону за прізвищем безкоштовно, Крім міського є можливість відшукання передбачуваного мобільного. Існує кілька способів, як дізнатися телефон за прізвищем, але не всі законні. Нерідко методи обмежуються використанням крадених баз даних. Застосовуючи деякі з них, користувачі можуть порушувати закони. Способи пошуку існують платні, але багато в мережі і безкоштовних способів – через їх затребуваності та популярності. Вибрати можна будь-який, дивлячись, що вам необхідно.

Способи дізнатися номер телефону прізвища абонента

Застосування довідників є актуальним прийомом, як дізнатися телефон за наявною прізвища. Застосовують довідники, результати даних в Інтернеті або бази МВС, соціальні мережі, де можна подивитися і іншу інформацію про людину, наприклад, дату народження, освіта і т. д. Всі ці варіанти дають позитивний результат при пошуку конкретного абонента, але не завжди дані бувають достовірними. Це пов'язано з швидкою зміною контактів, коли один номер змінюється іншим просто з примхи, а не заради вагомої причини. Важко отримати інформацію про тих, хто свідомо переховується від розшуку або не хоче публічності з-за ряду причин.

Крім Інтернету, можна скористатися пошуком через знайомих або друзів вашого розшукуваного. Вони можуть виручити, дати реальний контакт, який вам потрібен. Такий спосіб може виявитися найбільш ефективним, абсолютно законним, простим і результативним. До його плюсів відносяться простота, оперативність, адже через знайомих людей знайти легше, ніж сидячи за комп'ютером, шукати підходящий варіант. Крім номера легко дізнатися адресу абонента, тоді вся інформація буде повною, потрібної для певних дій.

Через довідник домашніх телефонів

Довідники, адресні книги були популярні в час, коли не існувало мобільних. Тоді розібратися, як дізнатися номер домашнього телефону за прізвищем, було просто. Власник мав адресу прописки, а кожна квартира – міський телефон, номер якого вписувався в сторінки довідника. Знайти потрібну людину було вкрай просто, інформація не мала таємності, був вільний доступ до абсолютно кожному громадянину, крім чиновників. Але і їх можливо було відшукати, приклавши трохи зусиль і зв'язків.

Сучасні міські квартири ще мають міські абонентські номери, тому цей варіант пошуку залишається актуальним. Довідники переведені у форму електронних версій із зручною навігацією, видають відомості за прізвищами в алфавітному порядку, можливістю пошуку через введення наявної інформації. Знаходити подібним способом можна тільки домашній номер. Для мобільників доведеться шукати інші варіанти, незручні, непрості, обходящиеся в круглу суму, що вимагають витрат часу і пошуку зв'язків.

Завантажити базу даних телефонних номерів

У мережі зустрічаються популярні сайти, що з'являються з-за запитів, як дізнатися телефон за наявною прізвища. Усі вони видають посилання на спеціальні бази, які сформовані операторами стільникового зв'язку, наприклад, МТС. Такі бази нелегальні з-за того, що компанії не мають права викладати їх для вільного ознайомлення. Це завжди украдена інформація або скопійована з невідомого джерела. Тому довіряти їй буває непросто через причини швидкого старіння інформації.

Бази даних з номерами та ПІБ абонентів можуть бути платними, тоді доведеться витратити на них гроші. Існують безкоштовні версії, коли хтось ділиться своєю щедрістю, викладає інформацію у вільний доступ, наприклад, на торренти. Ви можете спробувати будь-яку версію, але якщо потрібно обчислити людини одноразово, то краще скористатися безкоштовною версією. Для постійного користування базами доведеться купувати оновлення з доповненнями.

Такий пошук номера телефону може виявитися дієвим, якщо база свіжа. Для цього потрібно ввести дані ищущегося разом з по батькові, а система підбере всю наявну інформацію, допоможе з визначенням результату. Її дані можуть виявитися дійсними, а можуть – недійсними через зміни або блокування номера. Ще виникають ситуації, коли SIM-карта потрібного вам абонента зареєстрована за паспортом на іншого, наприклад, на одного з батьків. Тоді результат буде незадовільним.

Через інтернет-пошукачі

Інтернет-пошуковики, використовують дані соціальних мереж, вважаються гарним варіантом рішення, якщо потрібно дізнатися номер телефону, за прізвища. Проходячи процедуру реєстрації, користувачі вказують існуючі контакти для своїх друзів. Дані швидко підхоплюються роботом пошуку, а потім виводяться при потрібному запиті. Такий метод через комп'ютер є ефективним по відношенню до молоді, яка постійно користується соціальними мережами.

Існує можливість виявити людину просто при пошуку людей на сторінці соціальних мереж. Знаючи дані, приблизну зовнішність, місто (наприклад, Москва, Мінськ і т. д.), люди домагаються відмінних успіхів. Якщо інформація прихована, то є можливість написати друзям зі списку, попросивши дати контакт. Або ж вже відразу написати абоненту особисте повідомлення, попросивши його зв'язатися з вами. Знаючи Skype розшукуваного, легко пошукати його контакти на сторінках цього сервісу – для реєстрації потрібно мобільний, що призводить до відмінних результатів.

Один з найбільш швидких і зручних на сьогоднішній день способів знайти людину за номером телефону це скористатися вже готовим сервісом пошуку людину за номером телефону.

Через правоохоронні органи

Коли втрачається особистість, а причини для цього важливі, наприклад, борги або злочину, ви можете звернутися в поліцію, де вам допоможуть співробітники правоохоронних органів. У них є свої бази даних. Завдяки свіжим оновлень поліція відшукає потрібну особу без зволікань. Для доступу до бази МВС необхідна вагома причина для розшуку, заяву із звинуваченням на розшукуваного. Інакше даремно втратите час.

Відеоінструкція: як пробити номер телефону прізвища

Як шукати номер телефону прізвища

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!