Глюкометр one touch select: як користуватися приладом

Для хворого на цукровий діабет важливо контролювати рівень глюкози (цукру) в крові. Зі спеціальними пристроями – глюкометрами це можна робити самостійно. Прилад нового покоління глюкометр One Touch Select (Тач Селект) від компанії LifeScan точний, надійний і за відгуками споживачів дуже зручний для застосування самотестування, придбати його просто – офіційний сайт виробника в Росії надає детальну інформацію, як це зробити в залежності від типу діабету.

Що таке глюкометр One Touch Select

Ще недавно діабетики не мали можливості придбати простий і якісний апарат, необхідний їм для самоконтролю. Сьогодні наші аптеки пропонують відмінні глюкометри від американської компанії LifeScan холдингу Johnson & Johnson. Призначений для домашнього використання, це перший серед аналогів прилад для вимірювання глюкози в крові, що має інтерфейс російською мовою. Компанія випускає модифікацію One Touch Select – Simple та інші види: One Touch Ultra Easy і Verio.

Принцип роботи

Керування пристроєм можна порівняти з системою мобільного телефону. Для кожного виміру передбачена можливість відзначати як результат отримання до або після прийому їжі. Статистичною функцією приладу ці позначки використовуються для видачі звітів по кожному типу вимірювання, розрахунку середнього результату вимірювань. One Touch Select калібрувати по плазмі крові з застосуванням електрохімічного методу вимірювання.

Для аналізу потрібно 1 мкл крові, тест-смужки One Touch Select автоматично вбирає необхідний обсяг матеріалу. Між глюкозою, що міститься в крові, і ферментами смужки виникає електрохімічна реакція і електричний струм слабкою частоти, на силу якого впливає кількість глюкози. Вимірюючи силу струму, апарат тим самим розраховує рівень глюкози. За 5 секунд прилад видає на екрані результат, зберігає його і після вилучення використаного тесту автоматично відключається. Пам'ять дозволяє зберігати 350 вимірювань з останніх результатів.

Комплектація

Прилади комплектуються залежно від моделі апарата. One Touch Select стандартно містить елементи, необхідні для процедури вимірювання (контрольні розчини продаються окремо). У стандартний комплект входять:

 • 10 тестових смужок;
 • мініатюрна ручка-прокалыватель;
 • 10 ланцетів (стерильних);
 • ковпачок One Touch;
 • чохол;
 • батарейка;
 • інструкція російською мовою.

Плюси і мінуси глюкометра One Touch Select

Ван Тач Селект – зрозумілий і простий у використанні прилад. Він підійде для всіх віків, людей похилого і середнього покоління, молоді. Його обирають за безперечні переваги:

 • меню і інструкція російською мовою;
 • великий дисплей;
 • чіткість зображення символів;
 • наявність всього трьох кнопок для управління;
 • відмітка замірів до і після прийому їжі;
 • розрахунок середніх показників;
 • оптимальність габаритів;
 • широке охоплення користувачів;
 • чітко продумана навігація;
 • гумові прокладки проти ковзання на зворотному боці;
 • сервісне обслуговування фірми-виробника;
 • доступна ціна.

Прилад відрізняється компактними розмірами, гарний і зручний у використанні. У нього практично немає недоліків, за винятком того, що:

 • немає підсвічування;
 • не передбачена звукова функція відтворення підсумків розрахунку.

Інструкція по застосуванню глюкометра One Touch Select

За допомогою глюкометра дається можливість щодня заміряти рівень глюкози в домашніх умовах. Відрізняється простотою застосування, але перед використанням пристрою слід уважно ознайомитися з інструкцією:

 1. Перед вимірюванням з милом вимити руки, розтерти палець для поліпшення кровообігу.
 2. Вставити тестову смужку з білою стрілкою в паз глюкометра, а ланцет – в спеціальну ручку (прокалыватель).
 3. Перейти до наступного кроку – проколювання пальця ланцетом.
 4. Потім палець піднести до смужці.
 5. Після того, як через кілька секунд на екрані відобразиться результат, витягніть тест з пристрою (апарат вимкнеться сам).

Ціна на глюкометр One Touch Select

На офіційному сайті продажів глюкометра, що належить компанії «Джонсон & Джонсон», можна скористатися опцією пошуку найкращої ціни в своєму місті через федеральний сервіс замовлення ліків в будь-якій аптеці, де вам зручно отримати товар. У Москві пристрій має великий розбіг по вартості і продається за різними цінами: максимальна ціна становить – 1819 рублів, мінімальна з урахуванням знижок – 826 рублів. Тест смужки для глюкометра One Touch select продаються окремо в упаковках по 25, 50, 100 штук.

Відео

Глюкометр One Touch Select - Ваше Здоров'я

Відгуки

Олександра, 48 роківМені, як при діабеті, необхідно регулярно контролювати рівень цукру. Серед різних пропозицій, вирішила купити глюкометр One Touch Select Simple. Замовила не так дорого, на розпродаж через інтернет-магазин з доставкою по пошті. Купівля перевершила очікування! Апарат дуже зручний і швидко показує результати вимірювання.
Валентина, 66 роківДля перевірки кількості цукру в крові мені був потрібен спеціальний апарат. В аптеці серед кількох видів інструкція до приладу One Touch Select доступно пояснювала, як користуватися пристроєм, і великий екран пристрою мені сподобався. Вже не один рік ним користуюся. Лікар каже, у приладу точний результат, і я довіряю йому!
Юрій, 36 роківПрилад One Touch Select дешево купив в аптеці Санкт-Петербурзі, заздалегідь замовивши через інтернет. Експлуатація глюкометра дуже проста, з проведенням тесту розбереться будь. Мені його зручно брати з собою у відрядження. Результати тестування повідомляю потім лікаря. Смужки купую відразу у великій кількості, так вигідніше.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!