9 домашніх засобів догляду за кучерявими волоссям для бездоганної укладання

Неслухняні локони доставляють своїй власниці масу проблем з доглядом і укладанням, сильно електризуються і пушатся від будь-якої негоди. Оскільки кучеряве волосся схильні до сухості і ламкості, основне завдання – забезпечити інтенсивне живлення і зволоження. Проблема вирішується при правильному виборі шампуню і доглядають коштів, багато з яких можна приготувати в домашніх умовах.

Ефективний догляд з кокосовим маслом

Цей натуральний компонент з м'якоті кокоса має приємний аромат, що забезпечує надійний захист і зволоження, відновлює волосяну структуру. Кокосове масло підходить при сухому волоссі, живить їх по всій довжині, роблячи особливий акцент на посічених кінчиках.

Після нанесення косметичного складу формується захисна плівка, яка оберігає від негативного впливу факторів навколишнього середовища, термічних приладів.

При догляді за кучериками кокосове масло можна використовувати замість бальзаму: втерти в шкіру голови, рівномірно розподілити по довжині, залишити на 5-7 хвилин. Після змити теплою водою і просушити рушником. Кучеряві локони стають слухняними, виглядають здоровими і доглянутими. Такі домашні процедури рекомендується проводити 2 рази в тиждень, тоді результат не змусить себе довго чекати.

Яєчно-майонезна суміш для розгладження

Пишні хвилясте волосся мають потребу в укладанні, а багато дівчат прагнуть зовсім розправити неслухняні пасма. Однорідна суміш з 2 яєць і 5 ложок майонезу розгладжує завитки, підвищує пружність і еластичність волосся, насичує їх життєвою силою. Маска наноситься по всій довжині, не змивається 20 хвилин. Після миття голови волосся ніби оживають. Проводити таку процедуру можна 2-3 рази в тиждень.

Масло оливи для пошкодженого волосся

Оливкова олія – це основа багатьох доглядають коштів. У поєднанні з авокадо відновлює пошкоджені волосяні фолікули, а спільно з мигдальним маслом зволожує, інтенсивно живить ослаблі коріння. Для догляду за кучерявими волоссям оливкову олію можна використовувати окремо: нанести на довжину від коренів до самих кінчиків, не змивати. Коли засіб вбереться, потрібно розчесатися.

Відразу помітно, що вони стали слухняними і блищать, а укладання радує своєю стійкістю.

Пиво для ослабленого волосся

Якщо залити 1 ст. ложку желатину 3 ст. ложками теплого пива, додати кілька крапель вітамінів А і Е, виходить ефективний засіб для кучерявого волосся у боротьбі з їх пористістю. Суміш з солодом наноситься по всій довжині, не змивається 30 хвилин. Для посилення ефекту на голову надівається поліетилен, теплу хустку.

Під час процедури посічені кінці запаюються, волосся менше електризуються, стають слухняними, приємними на дотик. Запах пива не турбує.

Вибір домашнього кошти з пивом залежить від типу кучерявого волосся. Для зміцнення коренів солод поєднується з яєчним жовтком. Сухим і посіченому кінцях підходить маска з додаванням до пива абрикосового, оливкової або мигдального масла. Жирні волосся краще полоскати відваром шавлії або кропиви з додаванням пива.

Масло жожоба для зволоження

Цей компонент вирішує одночасно кілька проблем: усуває випадання і сухість волосся, успішно бореться з лупою і січеться кінчиками. Масло жожоба підходить для всіх типів, не обважнює волосся, виключає жирність голови. Його можна застосовувати самостійно або у складі домашніх косметичних засобів.

Приємний аромат у поєднанні з високою ефективністю робить масло жожоба незамінним при догляді за волоссям.

Для зволоження масло спочатку підігрівають на водяній бані, після робиться масаж голови. При рівномірному розподілі воно добре вбирається, не залишає сальний блиск, захищає від агресивного впливу факторів навколишнього середовища. При поєднанні в рівних пропорціях з ефірними маслами ромашки, лимона, апельсина або іланг-ілангу травмовані волосяні фолікули відновлюються.

Маска з авокадо

Масло авокадо інтенсивно живить, зволожує і насичує волосся вітамінами, цінними мікроелементами. Неслухняні кучерики менше електризуються, перестають пушіться. Щоб відновилася структура кучериків, стигле авокадо подрібнюється до стану кашки, після додається по 50 г мигдалевого і оливкової олій. Готовим складом кучері натираються по всій довжині. Маска не змивається 20 хвилин.

Це домашнє засіб використовується після миття голови, наноситься на чисті вологі волосся.

Бажаний ефект помітний після першої процедури, тримається до наступного застосування.

При догляді за кучерявим волоссям для захисту фолікулів від перепаду температур, впливу вітру, пюре з 1 стиглого авокадо змішується з 40 г мигдалевого, виноградного масел. Готовим складом натираються тільки волосся, інакше шкіра голови жирніє. Маска не змивається 30 хвилин, підходить для повторення 1-2 рази в тиждень.

Ополіскувач з яблучним оцтом

Щоб надати правильну форму завиткам і підвищити їх пружність і зібрати в зачіску, можна скористатися яблучним оцтом. Це чудовий засіб для укладання кучерявого волосся. Природна кислотність надає м'якість і еластичність кучериками, робить зачіску акуратною, доглянутою. Спочатку голова миється шампунем, після в якості ополіскувача використовується яблучний оцет. При непереносимості запаху концентрат розбавляється водою в співвідношенні 1:1. Голову краще сушити рушником.

Цукровий скраб

При лупі, себореї і свербінні шкіри голови добре допомагає цукровий скраб. Такий склад зміцнює волосяні фолікули, стимулює їх зростання, попереджає алопецію. Цукровий скраб усуває жирність волосся від коренів, позбавляє шкіру від залишків косметичних засобів з парабенами та іншими шкідливими речовинами.

При використанні засобу 1 раз на тиждень для жирних і в 2-3 тижні для сухого волосся вже дуже скоро пасма стануть густими, а проблема жирних коренів назавжди залишиться в минулому.

Для приготування цукрового скрабу шампунь змішується з цукром, щоб вийшла однорідна густа суміш. Склад наноситься на вологе, але попередньо немите волосся. Тривалість сеансу – не більше 10 хвилин. Змивається скраб теплою водою або відваром лікувальних трав, головне – не травмувати шкіру голови. Волосся краще просушити рушником (не феном).

Кондиціонер з алое

Домашній догляд за кучерявим волоссям включає правильний вибір шампуню і кондиціонера. В такі лікувальні засоби можна додавати рослинні компоненти, наприклад, в ополіскувач – алое. Таким способом зміцнюється волосяна структура, кучерики стають слухняними, приємними на дотик і блискучими. Голова тривало не брудниться, а сік алое додатково захищає волосся від зовнішніх подразників, живить коріння цінними вітамінами і мікроелементами.

Відео

РИСОВА ВОДА