Матеріали для нарощування нігтів гелем та акрилом
- 1. Що таке матеріали для нарощування нігтів
- 2. Що потрібно для нарощування нігтів гелем
- 2.1. Матеріали
- 2.2. Інструменти для нарощування нігтів
- 3. Що потрібно для нарощування акрилом
- 3.1. Інструменти
- 3.2. Список матеріалів для нарощування нігтів акрилом
- 4. Як правильно вибрати УФ-лампу
- 5. Як новачкові підібрати пилки
- 6. Ціна
- 7. Відео
Не всі можуть похвалитися міцними нігтями, які добре ростуть, не розшаровуються і не обламуються. При цьому стильний манікюр з неповторним дизайном потребує надійної основі, тому багато звертаються до фахівця, щоб наростити штучні нігті. Існує кілька способів нарощування нігтьових пластин і різні види матеріалів, що застосовуються з цією метою.
Що таке матеріали для нарощування нігтів
Незалежно від основи, що використовується в створенні штучного нігтя (готова пластина, лекало), типів матеріалів для нарощування всього два – це гель і акрил. На рідні або штучні нігтьові пластини ці речовини наносяться у вигляді желе або пасти – вони в'язкою, тягучою консистенції. В процесі нанесення або під впливом ультрафіолету тверднуть. Кожен з матеріалів має кілька різновидів, достоїнства і недоліки.
Що потрібно для нарощування нігтів гелем
Штучні нігті довгий час не втрачають презентабельний вигляд – гелеві без коригування в середньому носять 3 тижні. Нарощування нігтів гелем вимагає використання додаткових матеріалів і спеціальних пристосувань. У хорошого майстра є весь необхідний арсенал засобів нарощування – в салоні можна вибрати тип гелю, форму манікюру, колір і фактуру покриття.
Матеріали
Недостатньо купити гель для нарощування нігтьових пластин. Крім нього використовується безліч додаткових коштів, без яких неможливо виконати красивий і довговічний манікюр. Будь-магазин матеріалів для нарощування нігтів пропонує покупцям кошти гелевого манікюру:
- Гель. Ця речовина має еластичну, желеподібну консистенцію і може бути прозорим, білим або рожевим. Застосовують однофазні, двофазні, трифазні гелі – в них можуть бути присутні компоненти зміцнюють нігті, захищають від грибка та ін.
- Тіпси. Так називають штучні нігтьові пластини, які кріпляться за допомогою клею. Тіпси виготовляють із прозорого пластику, вони дуже тонкі і міцні. Накладки мають різні форму, довжину, які майстер разом з клієнтом підбирає в індивідуальному порядку.
- Праймер. Це засіб – так звана «косметика для нарощування нігтів», використовується в процесі підготовки нігтьових пластин з метою ефективного скріплення з накладкою. Існує кислотний і безкислотний праймери, другою вважається безпечним і більш ефективним.
- Знежирювачах. Перед використанням праймера нігті підготовляють – знежирюють за допомогою спеціального складу на основі спирту.
- Форми. Існують одноразові і багаторазові шаблони, призначені утримувати формує гель. Після затвердіння гелевої основи, форма з-під нього витягується. Одноразові шаблони виготовляються з паперу, фольги, полімеру. Багаторазові бувають пластикові або металеві. Будь-який вид шаблонів передбачає можливість моделювання, надання потрібної форми майбутнього манікюру.
- Серветки. Витратний матеріал, яким можна протирати пластину після використання праймера, обезжиривателя – манікюрні серветки, які виготовляють з безворсового сировини.
- Фініш-гель. Це засіб закріплює всі шари лаку, надає готовому покриттю блиск.
- Масло для кутикули. Після нарощування важливо використовувати масло, яке зробить кутикулу м'якою, запобіжить її пересушування.
Інструменти для нарощування нігтів
Під час процедури майстер використовує спеціальні інструменти, які допомагають виконати роботу акуратно. Пристосування, що використовуються в процесі нарощування:
- Пилочки. Додати рідним або штучним нігтям потрібні обриси можна пилкою. Бажано мати кілька таких інструментів з різним ступенем абразивності – для моделювання форми, створення гладкою і блискучою фактури.
- Ультрафіолетова лампа. Це пристосування – невід'ємний атрибут манікюрного салону, воно допомагає отвердить гелеву основу, висушити покриття. УФ-лампи мають різну потужність – до 36 Вт застосовуються в домашніх умовах, а більш потужні – в манікюрних салонах.
- Баф. Зручний і багатофункціональний брусок в руках майстра – баф – шліфує і полірує штучні і рідні нігтьові пластини. Кожна з чотирьох сторін поролоновою основи має різне покриття – для підпилювання, шліфування або наведення блиску.
- Кусачки. Інструмент, яким моделюють форму штучних пластин. З допомогою кусачок можна легко прибрати зайве з типса або застиглого гелю.
- Пушер для кутикули. Двосторонній інструмент, на одному кінці якого знаходиться лопатка, відсуває кутикулу, на іншому – топірець, що відокремлює відмерлі тканини.
- Апельсинові палички. Універсальний манікюрний інструмент – паличкою з апельсинового дерева відсувають кутикулу, наклеюють стрази, наносять малюнок і усувають залишки гелю.
- Кисті. Гель наносять на форму або типс з допомогою синтетичної кисті, яка має плоску форму щетини. Пензликами різної товщини моделюють основу, наносять малюнок.
- Катер. Так називають кусачки для обрізання типс. За допомогою катера можна видалити зайвий фрагмент накладки в один рух, не пошкодивши всю роботу.
- Щіточка. В процесі підпилювання утворюється багато пилу, яка може зіпсувати подальшу роботу. Прибрати зайве можна мініатюрної щіточкою.
Що потрібно для нарощування акрилом
Наступний спосіб нарощування нігтів – акрилова маса. Цей матеріал вимагає від майстра високого професіоналізму, оскільки застигає протягом пари хвилин. За цей час необхідно створити потрібну форму, яку згодом виправити складно. Манікюр, виконаний за цією технологією, міцний і еластичний – його основа не тріскається при сильних вигинах і не втрачає зовнішній вигляд протягом 3-4 тижнів без коригування.
Інструменти
У роботі над акриловим манікюром застосовуються спеціальні інструменти. Багато з них використовуються і в роботі з гелевими матеріалами, але у випадку з акрилом їх функціонал може бути іншим. Пристосування та засоби для нарощування нігтів з акрилу:
- Апельсинова паличка. Застосовується для відсунення кутикули від нігтьової пластини, з тією ж метою використовують пушер-лопатку. Остання оснащена сокиркою з іншого кінця, яким обрізають зайву шкірку.
- Тіпси і клей для них. Штучні нігтьові пластини – тіпси – можуть мати різну форму, розмір, і підібрати відповідні можна до будь-якого типу нігтів. Кріпити і ремонтувати типс (усувати тріщини) потрібно з допомогою клею на основі ціаноакрилату.
- Форми або лекала. Щоб акрилову масу нанести на нігті, їх подовжують за допомогою форм з паперу, пластику або металу. Форми після застигання основи знімають – деякі з них викидають після використання, багаторазові застосовують знову після дезінфекції.
- Типсорезка або катер. Це пристосування використовується для підрізання типс до того, як на них наносять покриття.
- Кисть для нанесення акрилу виготовляється з натуральних матеріалів – хутра соболя, норки або куниці. Для запобігання налипання частинок акрилу на волоски, вироби просочують спеціальним складом. Форма кистей різна, частіше плоска або кругла.
- Пилочки баф. Пристосування, що надають рідним або штучним нігтям форму.
- Манікюрні ножиці. Інструментом з гострими тонкими лезами обрізають гульвісу, з широкими – стрижуть нігті. Існують і універсальні манікюрні ножиці.
- Щіточка для видалення пилу – обов'язковий атрибут манікюрного салону.
Список матеріалів для нарощування нігтів акрилом
Акрилові нігті виготовляються за допомогою спеціальних матеріалів. Багато з них аналогічні тим, що застосовуються в роботі з гелем:
- Акрилова маса. Основа штучної пластини виготовляється з суміші акрилової пудри і низькомолекулярного речовини – мономеру (лікві). Після змішування підібраних компонентів майстер наносить їх на підготовлені шаблони, через час акрил твердне.
- Дегидратор і праймер. Ці склади використовують у нарощуванні будь-якого типу нігтів. Дегидратор служить підготовкою нігтьової пластини до нарощування – він знежирює поверхню, усуває будь-які забруднення. Праймер наносять після обезжиривателя – рідина підсилює адгезію штучного матеріалу з нігтем.
- Рідина для ополіскування кисті від акрилової пудри – необхідний елемент процедури нарощування нігтів. Майстер періодично обмиває кисть в розчині, що дозволяє зберегти еластичність ворсу в процесі роботи.
- Фініш-гель для закріплення кольорового покриття і надання йому рівномірного глянсового блиску.
- Масло для кутикули необхідно для того, щоб тонка шкірка близько нігтьової пластини не пересихала.
Як правильно вибрати УФ-лампу
Обладнання для нарощування нігтів на гелевою основі включає ультрафіолетову лампу. Це пристосування використовується і для закріплення деяких видів покриттів. Від потужності і типу УФ-лампи залежить продуктивність майстра і якість готового манікюру. Сьогодні такий прилад можна придбати в інтернет-магазині або торговому центрі. Правила вибору:
- Для домашнього використання можна підібрати лампу потужністю від 24 до 36 Вт. Цей параметр впливає на час полімеризації складу. Чим він вище, тим швидше застигне гель або лак. Професійні прилади мають потужність від 36 Вт.
- Новачкові краще вибирати недорогу люмінесцентну, ніж СВІТЛОДІОДНУ лампу – останній варіант використовується тільки для деяких видів матеріалів.
- Має значення тип запалювання лампи – електронної або індукційної схемою. Перший спосіб здешевлює прилад, але вважається менш надійним – лампа може вийти з ладу в момент перепаду напруги в мережі. Другий варіант передбачає використання стартера, який продовжує термін експлуатації пристрою.
- Зручно, якщо лама має додаткові функції – вентилятор для швидкої сушки лаку, таймер.
Як новачкові підібрати пилки
У майстри манікюру присутній великий асортимент полотен. Ці пристосування мають різну ступінь абразивності, яка вимірюється в гриттах. Чим грубіше інструмент, тим менше у нього число грітті. Пилки 80 – 180 грітті застосовуються тільки для обробки штучних пластин, 180 – 240 – натуральних нігтів. Є пилки з зернистістю 240 – 500 грітті – вони використовуються для шліфування, а понад 1000 – для полірування. Пилка – витратний матеріал і швидко приходить в непридатність, тому варто замовити набір.
Ціна
Матеріали для нарощування нігтів можуть відрізнятися за вартістю, все залежить від складу, бренду і конкретної торгової точки. У каталогах манікюрного приладдя магазинів Москви, продукція реалізується за наступними цінами:
Назва матеріалу | Об'єм/вага/кількість | Ціна, рублів |
Гель для нарощування нігтів | 50 мл | 800 – 2000 |
Акрилова пудра | 20 г | 200 – 500 |
Мономер | 100 мл | 600 – 1500 |
Тіпси | 300 шт. | 300 – 500 |
Паперові форми | 20 шт. | 20 – 60 |
Металеві (багаторазові) форми | 1 шт. | 20 – 50 |
Пилочки | 1 шт. | 30 – 200 |
Знежирювачах | 100 мл | 80 – 120 |
Праймер | 15 мл | 100 – 879 |
Каттер | 1 шт. | 85 – 1000 |
Клей для типс | 10 мл | 95 – 185 |
Апельсинові палички | 10 шт. | 25 – 50 |
Манікюрні ножиці | 1 шт. | 200 – 500 |
Кисті для акрилу | 1 шт. | 45 – 1000 |
Кисті для гелю | 1 шт. | 100 – 450 |
УФ-лампа | 1 шт. | 600 – 4000 |
Відео
Нарощування нігтів: що потрібно для роботи майстру
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!