Як написати унікальний рекламний або інформаційний текст для сайту - структура, зміст і заголовки

Багато молодих людей в якості основної або додаткової спеціальності вибирають написання текстів для сайту з перевіркою унікальності за безкоштовним програмам. Початківцям авторам доведеться освоїти роботу з персональним комп'ютером хоча б на рівні користувача, вивчити приклади якісних робіт, особисто або через біржі копірайтингу зв'язуватися з власниками сайтів. Існує ряд вимог, як правильно писати тексти для сайтів, які дозволяють непогано заробляти, відчувати фінансову незалежність.

Тексти для сайтів

Визначити види роботи і її тематику повинен замовник, оскільки йому доведеться оплачувати пакет вже готових статей. Замовлення у великому обсязі робити і виконувати набагато вигідний, оскільки покупець може дещо заощадити на оплаті, а виконавець отримує роботу на тривалий період. Тексти для сайтів можуть бути:

 • рекламними;
 • інформаційними;
 • продають.

Запитувана тематика зустрічається різна, але особливо затребуваними і популярними вважаються такі напрямки: будівництво, інноваційні технології та технічні розробки, рецепти з реальними фотографіями, опис товарів рекламного характеру, продукція інтернет-магазинів. Ще замовляють інформаційні статті на юридичну, економічну й медичну тематику.

Текст, що продає

Це прогресивний спосіб просування затребуваних в масах товарів. Замовниками часто стають власники реальних і віртуальних магазинів, так звані «володарі» певних послуг. Сам текст має інформаційно-рекламний характер, в утриманні передбачено його комерційне просування з метою фінансового збагачення замовника. При написанні важливо виконати наступне завдання копірайтера – якісно описати товар, акцентувавши увагу на перевагах його покупки, тим самим зацікавити потенційного покупця.

Рекламний текст

Це поняття має певну схожість з продавцем текстом, оскільки мета, поставлена перед копірайтером, одна – стимулювати людину на купівлю або хоча б зацікавленість. Рекламні тексти сприяють створенню необхідних асоціацій і образів у свідомості користувачів, відкривають актуальність такого придбання. Статті розраховані на певну цільову аудиторію - людей, які перебувають у пошуку певного товару.

Сам текстовий матеріал включає всі необхідні елементи для залучення уваги громадськості, як потенційних покупців. Рекламне пропозицію відноситься до категорії «купити» або «замовити», при цьому відображає вигідні сторони та вагомі переваги рекламованого продукту, спонукає зацікавленого покупця до аналізу або придбання.

Інформаційні статті

Для отримання інформативних статей насамперед належить знайти грамотного копірайтера. При написанні інформаційних статей краще керуватись власним досвідом, відповідністю необхідної тематики, чітким усвідомленням справи. Такий контент необхідний для наповнення сайту роботодавця і розширення кругозору користувача. Допомагає отримати і освоїти нову інформацію, ознайомитися з тією чи іншою проблематикою. Особливо затребувані в заданому напрямку інформаційні статті про будівництво та інструкції до медичних препаратів.

Інші тексти

Потенційних замовників може зацікавити написання іміджевих текстів, які лише частково носять інформаційний характер. Основне завдання – створити позитивний образ компанії або об'єкта, залучити до нього тим самим підвищений інтерес громадськості. Це може бути оптимізований текст або загальноосвітня стаття, яка дає чітке уявлення про діяльність тієї чи іншої компанії. Оскільки іміджеві статті на корпоративний сайт не мають чіткої та об'єктивної мети, складно обґрунтувати їх ефективність.

Деякі копірайтери займаються написанням прес-релізів, які являють собою інформаційні повідомлення від компанії для оповіщення громадськості. Простіше кажучи, це новини фірми, про які повинні знати, як можна більше людей. Частіше їх тематика присвячена бізнесу, інновацій, прем'єрам і презентацій. Обсяги роботи – до 1000 знаків, що можуть бути виставлені на іншому ресурсі – не замовника. Ще відомі оригінальні тексти, але для їх створення набирають професійних копірайтерів.

Як правильно писати тексти

Замовити написання текстів для сайту можна за доступними цінами, але замовнику завжди хочеться отримати на виході якісний контент. Грамотних виконавців не так багато, тому перед остаточним вибором потрібно самостійно з'ясувати, за якими критеріями оцінювати виконану роботу, як правильно писати тексти. Ось цінні рекомендації від професіоналів своєї справи:

 1. Зміст. Якщо стаття, наприклад, носить рекламний характер, то безглуздого набору слів ніхто не повірить. Тому писати текст важливо грамотно, свідомо, чітко дотримуючись російській мові – його правилами. Це орфографія, лексика, пунктуація, вміння лаконічно і послідовно викладати думки. Важливо виключити присутність мовних та смислових помилок, не плутатися в стилях.
 2. Унікальність. Для написання унікальних текстів на сайт після закінчення роботи потрібно використовувати спеціальні програми для перевірки унікальності. Процентне співвідношення рерайтингу і копірайтингу на виході обумовлено вимогами замовників, тому важливо чітко слідувати технічному завданню.
 3. Сео (seo). Це кількість ключових запитів, ключових фраз, що залежить від вихідного матеріалу. Перед тим як написати текст для сайту, важливо ознайомитися не тільки з його тематикою, але і визначити ключевики шляхом експлуатації системи Яндекс. Крім того, важливо знати ази оптимізації, вправно орудувати з сео-копірайтингом для використання ключових фраз.
 4. Обсяги. Кількість знаків та сторінок важливо уточнити потенційних замовників або подивитися в технічному завданні. Там же обумовлені вимоги щодо дотримання термінів виконання завдання, важливі нюанси оформлення.
 5. Структурування. Написання текстів для сайту неї має бути «простирадл», важливо структурувати зміст абзаців. В обраній структурі обов'язково присутність заголовка, розділів другого і подальшого порядку, згідно з технічним завданням. Важливо дотримуватися правила оформлення і інший список вимог.

Як написати унікальний текст

При написанні рекламного та інформаційного тексту необхідна висока унікальність. Для потенційних клієнтів принципово важливо після редагування тексту отримати унікальний контент. Як це зробити? Щоб домогтися високого показника, потрібно виключити зі змісту «штамповані слова» та вступні фрази, не копіювати готові уривки в мережі і не вставляти їх при написанні текстів для сайту. По пошуковику багато однотипних робіт, дуже важливо не повторюватися, перевіряти унікальність на кожній стадії готовності контенту.

Програма для перевірки унікальності

Фахівці пропонують безкоштовні сервіси, здатні з максимальною точністю перевірити контент на унікальність. Це такі програми:

 • Content-watch;
 • Etxt Antiplagiat;
 • Advego;
 • Text ru;
 • Плагіату.НЕМАЄ.

Замовити унікальний текст для сайту

Для написання текстів і не тільки бажано вибирати біржі копірайтингу – кращі з пошукових запитів. Соціальні мережі та форуми – не варіант, оскільки можна не отримати оплату після відправки контенту на перевірку (для виконавця), або, навпаки, отримати плагіат після розрахунку (для замовника). Ще є спеціалізовані агентства, студії, але вони беруть високу комісію в якості посередників.

Біржі копірайтингу

Серед самих популярних і успішних бірж копірайтингу слід виділити наступні віртуальні ресурси, типи додаткового заробітку:

 1. Etxt. Бере комісію за виконання роботи та виведення коштів, максимальний термін виконання замовлення – 5 діб, потім штраф і пониження рейтингу.
 2. Advego. Працює тільки з Вебмані при виведенні.
 3. Turbotext. Керівництво робить акцент на правилах написання, необхідна перевірка знань новачка.

Послуги копірайтерів

Насамперед потрібно визначитися, для чого потрібен копірайтер – для ведення блогів для просування сайтів або написання текстів для сайту. Після важливо грамотно скласти технічне завдання і вказати свої вимоги. У змісті відобразити вартість написання, особисті побажання до виконавця. Щоб випадково не потрапити в лапи» до конкурента, з тематичної бесідою рекомендується звертатися на біржі копірайтингу через особисті повідомлення.

Вартість

Перед тим як писати тексти, важливо ознайомитися з розцінками. Наприклад, новачкові доведеться попрацювати 10-15 рублів за 1000 символів без пробілів, а ціни середнього рівня – від 25 до 55 рублів за 1000 символів. Якщо говорити про професіоналів, то вони на закритих біржах отримують по 60-90 рублів за «кіло». Заробітна плата зростає з досвідом і практикою.

Тексти для сайту безкоштовно

Не всі замовники думають, як правильно написати текст і вибрати гідного копірайтера, деякі вибирають бюджетний варіант – заповнюють сайт адаптованими перекладами. Це результат інтелектуальної діяльності» онлайн-перекладача, який вимагає масштабної коригування і виправлень. Спосіб отримання інформації – безкоштовний, але недосконалий, оскільки лаконічного та інформативного розповіді на виході не виходить. Це головний недолік такого роду безкоштовного контенту.

Відео

Сучасна оптимізація текстів для сайту

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!