Скільки років Дмитру Нагієву. Дата народження, зростання і біографія шоумена і його сина Кирила

Володар іранських коренів, він став визнаним улюбленцем жінок, завдяки екранному образу брутального, харизматичного чоловіка. Колоритний артист, яскравий шоумен надзвичайно популярний, має рекордний заробіток за місяць. Прихильників Дмитра не перестають хвилювати подробиці особистого життя зірки, ролі, вік шоумена.

Вік Нагієва

Блискучий актор не перестає вражати публіку чарівністю, енергійністю. Відомий шоумен, який народився в Санкт-Петербурзі, невдовзі планує відзначити ювілей. У квітні 2016 йому виповнилося 49. Дмитро Володимирович задіяний у багатьох телевізійних проектах. Крім того, популярний телеведучий повернувся театральних постановок. Вистави за участю артиста користуються незмінним успіхом у публіки.


Зріст, вага, вік

З приводу зростання знаменитості вказуються різні відомості. Вирішити це питання можливо шляхом вивчення фотографій артиста та інших відомих чоловіків, чий зріст встановлено точно. Популярний телеведучий не вище 172 сантиметрів. Відомості щодо ваги відсутні. Очевидно те, в якій чудовій спортивній формі знаходиться Нагієв, вік не заважає шоумену мати широкі плечі, могутні, вражаючі руки. За словами артиста, його природні задатки залишають бажати кращого. Відмінна фізична форма до 50 років – результат власних зусиль в молодості і зрілому віці.

День народження

Улюбленець мільйонів російських телеглядачів з'явився на світ навесні 1967 року в Ленінграді. День народження Дмитра Нагієва – 4 квітня. Кіноактор – син скромних батьків, які не мали прямого відношення до мистецтва. Батько Дмитра грав на театральних підмостках по молодості, потім став робочим оптико-механічного заводу. Мати викладала іноземні мови. Діма - перший хлопчик, потім народився молодший брат Євген. Сім'я майбутнього актора жила бідно, тулилася разом на невеликій площі.

Вік сина Нагієва

Улюблений багатьма артист прожив 18 років з відомою радіоведучої Алісою Шер, має сина. Хлопця звуть Кирило. Син популярного ведучого несподівано для себе пішов по стопах батька. Кирило здобув акторську освіту, регулярно з'являється на телеекрані. Крім того, молодий актор задіяний як театральний актор. Скільки років Кирилу? Син шоумена народився в серпні 1989, зараз йому 27.

Відео: Нагієв в молодості

Дмитро Нагієв самий популярний актор в молодості

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!