Нарізка фруктів на святковий стіл: гарне оформлення з фото

Вирішивши відсвяткувати важливу подію, люди намагаються створити шедевр, вибрати вишукане блюдо. Можна просто красиво оформити навіть самий звичайний салат. Фрукти на столі служать закускою, і їх подачі варто приділити особливу увагу. Нарізка фруктів на святковий стіл – унікальна можливість господині торжества проявити свою кмітливість та талант.

Як зробити фруктову нарізку на святковий стіл

Пропонувати гостям десерти у вигляді плодів в цілому вигляді незручно і дорого. Продукти часто використовуються як доречна і смачна закуска під вино, шампанське, коньяк, додаток до чаю, і вживати його приємно в подрібненому (нарізаному вигляді. Щоб прикраса з фруктів вийшло, дотримуйтесь основних правил:

  • вибирайте якісні продукти без ознак гниття, пошкодження;
  • ретельно обробляйте їх і видаляйте залишки рідини;
  • ріжте прямо перед подачею і тільки деяку частину, щоб зберегти естетичний зовнішній вигляд.

Як красиво нарізати фрукти

Існує велика кількість технік і способів нарізання фруктів на святковий стіл, які залежать від обраного продукту. Чим м'якше плід, тим гірше він тримає потрібну форму. Як порізати:

  • цитрусові – скибочками або кружальцями;
  • банани – невеликими шматочками;
  • яблуко – кубиками або «дольками».

Щоб сервіровка фруктів викликала здивування у запрошених на свято гостей, досвідчені майстри вдаються до художньої різанні (карвінгу). Освоїти таку техніку не дуже складно. Карвінг з фруктів в домашніх умовах здійснимо, завдяки застосуванню спеціальних інструментів та величезному бажанню кухаря. Можна використовувати звичайний гострий тонкий ніж. Поєднують кілька видів продуктів в єдиному рішенні. При наявності натхнення варто довіритися своїм відчуттям дотримуватися покроковий інструктаж.

Оформлення фруктової тарілки

Нарізка смачних плодів на святковий стіл залежить від бажання кухарі та ідеї торжества. Можна викласти скибочки по спіралі, а центральну частину заповнити ягодами, скористатися шпажками, або створити смачний шедевр у вигляді фігурки. Основне правило прикраси – довіритися своїм бажанням. Після треба придумати композицію і правильно підготувати нарізку. Наступний етап – створення шедевра, в якому можна експериментувати або чітко виконувати настанови досвідчених кухарів.

Фото карвінг з овочів та фруктів

Відео: карвінг для початківців

Освоївши ази карвінгу з десертних плодів, більше не доведеться думати над тим, як прикрасити святковий стіл. Десертна тарілка буде виглядати чудово як на дитячому вечорі, діловому вечері, так і на романтичному побаченні. Асорті замінить легкий вечерю, а сервіровка більше не доставить проблем. Майстер-клас, представлений у відео, дозволить повторити художні шедеври і створити хороший свято не тільки собі, але і малюкам.

Пальма з фруктів

Пальма з фруктів на тарілці

Фруктове асорті

Карвінг . Фруктове асорті

Фруктова ваза

Фруктова ваза.

Для дітей

Фруктова ялинка або жаркий привіт Діду Морозу(дитячий майстер клас)

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!