Вправи для галіфе на стегнах: як позбутися від вушок

Почав з'являтися зайву вагу, давно не можете прибрати галіфе " на стегнах і хочеться виглядати на льоту, як моделі на фото? Позбутися від негарних «вушок» в зоні стегон жінці допоможуть вправи для галіфе на стегнах, масаж, косметичні процедури і правильне харчування. Тільки комплексний підхід допоможе впоратися з проблемою галіфе, адже при правильному гормональному розвитку вони формуються у кожної жінки незалежно від її конституції.

Що таке галіфе на стегнах

Присутність галіфе в районі стегон ще не вказує на проблеми з зайвою вагою. Ці непривабливі деталі фігури можуть бути присутніми у струнких дам. Природа передбачила два способи відкладення жиру організмом – функціональний і резервний. Перший формується при переїданні і просто забирається за допомогою скорочення калорійності їжі і руху. Другий – закладається з моменту статевого дозрівання до 22 років задля вироблення естрогену. Але лише цикл місячних стає регулярним, організму вже не потрібен цей жир, і він його прибирає в глибокі шари, одночасно ущільнюючи структуру.

Галіфе на стегнах – це резервний запас жирової речовини, тобто, склеротизированная тканину (більше щільна), покрита сполучною оболонкою фіброзного типу, яка захищає тканину від участі в процесах організму. І ці відкладення в області зовнішньої сторони стегна є у всіх жінок більше або менше, але із-за специфіки освіти позбутися від таких відкладень набагато складніше.

Як прибрати галіфе на стегнах

Прибрати галіфе на стегнах допоможе тільки комплексний підхід із спортивних навантажень, правильного харчування, масажу і при бажанні косметичних процедур. Варіанти корекції зони відкладень:

  1. Дієти. Виключно з допомогою дієт від «вушок» не позбутися, але без перегляду харчування не обійтися. Спочатку слід виключити вуглеводи, які найлегше засвоюються. Всі вони тістечка, торти, випічці, інших ласощів. Зменшити потрібно кількість цукру (а краще зовсім відмовитися) і солі.
  2. Масаж. Дає видимі позитивні результати за короткий термін, особливо якщо процедуру виконує професіонал. Добре допомагає прийняти ванну з маслом солодкого кропу, мандарина, лимона, ялівцю, потім розтерти шкіру середньої жорсткості мочалкою. Процедури збільшують приплив венозної крові до сідниць і покращують лімфатичну циркуляцію.
  3. Вправи від вушок на стегнах. Це ефективний захід, особливо якщо виконувати комплекс вправ щодня.
  4. Ліпосакція. Є крайнім заходом, хоч і дає швидкий результат, але використовується, коли всі інші можливості вичерпані. Але є новий спосіб – нанолазерная ліпосакція, яка практично не шкодить здоров'ю, не залишає рубців, проводиться без загального наркозу.
  5. Кавітація. Жир всередині розщеплюється за допомогою ультразвуку, розріджується і виводиться з організму через печінку. За відгуками видимий результат з'являється через тиждень-два.

Вправи від галіфе на стегнах

Займатися спортом потрібно не менше трьох разів за тиждень, тоді зможете не тільки прибрати все надмірне, але і накачати сідниці. Вправи проти галіфе на стегнах можна проводити вдома або в тренажерному залі. Ефективними будуть два-три підходи по 15 повторень для початку, які потім будуть доводитися до 30. При цьому потрібно кілька секунд затримуватися, коли м'язи напружені. Після збільшити навантаження можна за допомогою еспандера.

Вправа Випади

Випади від галіфе на стегнах:

  1. Випад вперед. Слід стати прямо, ноги трохи ширше, ніж плечі. Правою ногою робиться широкий крок вперед з перенесенням до неї ваги. Ліва нависає над підлогою, не торкаючись його. Затримуєтеся секунд 10, повертаєтеся у вихідне положення, міняєте ногу (15-20 повторень).
  2. Випад у бік. Робиться крок у бік, потім присідаєте на цю ногу, опорна нога залишається прямою. Потім за допомогою сили м'язів потрібно повернутися у вихідне положення. Виконання цієї гімнастики збільшує кровообіг в зоні галіфе, а ефект від вправ для галіфе на стегнах зростає із застосуванням гантелей або грифа.

Присідання

Воно ще формує гарну внутрішню поверхню стегон. Вправа Присідання для галіфе на стегнах потрібно робити при широкій стійці. Необхідно поставити ноги з відстанню метр між ними, розгорнувши коліна і стопи назовні. Опускаючись вниз, намагайтеся сісти якомога глибше, потім піднімайтеся вгору з допомогою сили м'язів, а не інерції. Останнім присідання після серії робіть з затримкою 60 рахунків в нижній позиції.

Зашагивание

Зашагивание для галіфе на стегнах легко робити вдома з допомогою лавки. Є неповні зашагивания, коли одна нога ставиться на опору, а друга, повисає в повітрі. Під час повних друга нога туди ставиться. У першому випадку навантаження для проблемних областей. Необхідно спочатку зробити серію з кількох підходів для однієї ноги, потім – для наступної. Якщо будете робити вправи для галіфе на стегнах поперемінно, це не дасть потрібної навантаження.

Як прибрати галіфе в тренажерному залі

Похід в клуб буде виправданий, оскільки прибрати галіфе в тренажерному залі з допомогою фітнесу під наглядом професійного тренера буде легше.
Вправи на галіфе:

  1. Згинання ніг. Потрібно сісти в тренажер, спертися спиною об спинку, взятися за рукоятки, ахіллові сухожилля покласти на валик (ноги будуть розташовуватися між сидінням тренажера і другим валиком, фіксує їх трохи вище колін), згинати і розгинати коліна.
  2. Мах ногою в бік. Треба стати прямо в тренажер, взятися за ручки. Одна нога – опорна, другий відводимо валик у бік. Зарядка допомагає прибрати надмірності з внутрішньої сторони стегон.
  3. Присідання зі штангою. Навантаження дає більший ефект схуднення, ніж звичайні присідання.

Відео

Як прибрати галіфе? Жиросжигающие комплекс для стегон!

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!