Машинка для полірування волосся - як вибрати. Полірування волосся машинкою в салоні і в домашніх умовах

Як би не змінювалися вимоги до жіночого образу під впливом сезонних тенденцій, здоровий вигляд волосся залишається «в тренді» завжди. Гладке, блискуче полотно, позбавлене посічених кінчиків, обломанных ділянок та інших проблем – те, до чого прагнуть дівчата. З'явилася на ринку косметичних товарів машинка для шліфування волосся обіцяє допомогти в цьому.

Що таке полірування волосся

Деякий час тому салони та приватні майстри почали пропонувати клієнтам послугу стрижки гарячими ножицями, яка повинна була допомагати позбавлятися від посічених кінчиків, створюючи ефект ламінування волосся. Особливо актуально це було при наявності шаруватої зачіски, де не можна просто зрізати кілька сантиметрів рівною лінією. З'явилася пізніше полірування волосся машинкою має аналогічні цілі, але визнана поліпшеним варіантом «гарячої стрижки».

Ключові переваги машинної шліфування:

  • Видалення кількох міліметрів з кінчиків, які почали сіктися – менш 10 мм.
  • Прискорений процес – 20-30 хвилин проти кількох годин для ножиць.
  • Результат зберігається надовго, якщо правильно доглядати за волоссям після процедури.
  • При такій поліровці немає негативних наслідків для волосся.

Полірування волосся в салоні

Якщо згадувати всі способи шліфування, які можуть запропонувати клієнту в перукарні, то це буде не тільки процедура з використанням машинки, але і використання гарячих ножиць, або стрижка звичайними, але за джгутової технології. Останні 2 методи застосовуються все рідше, після того, як отримала поширення машинна обробка волосся в салоні краси. При дуже густому і пошкодженому исходнике вона може відняти 40 хвилин, але це незрівнянно з ручною роботою, яка вимагає 1,5-2 ч. Ефект на волоссі буде цілком залежати від перукаря.

Полірування волосся в домашніх умовах

Явної різниці між процедурою, яку проводить майстер в салоні, і тієї, що жінка пробує виконати самостійно, немає, якщо говорити про роботу з машинкою. Прилад для комерційного і особистого використання однаковий, алгоритм дій теж. Єдине, чому полірування волосся вдома не може повністю замінити салонну – ряд незручностей при здійсненні процедури на собі. Положення рук, кут нахилу машинки/ножиць, область огляду – пристосуватися до них з першої спроби нелегко. На коротких волоссі зовсім не вдасться.

Як робиться полірування волосся

Перед процедурою дівчині необхідно помити голову, не використовуючи маски та інші засоби, але можна нанести трохи кондиціонера, якщо волосся активно сплутуються. Професіонали рекомендують спеціально для таких випадків придбати шампунь для глибокого очищення, який позбавляє шкірного сала результативніше інших, тому ні один пошкоджений волосок не приклеїться до решти і не залишиться непоміченим.

Основні етапи полірування волосся машинкою виглядають так:

  1. З усієї просушеної (!) маси вибирається нижня пасмо з потиличної зони, поки інше заколюється нагорі, щоб не мешалось.
  2. Вона простягається праскою (якщо процедура домашня) або спеціальної гребінцем (в салоні) і поміщається в спеціальний відсік шліфувальної машинки, де повинна лежати рівно.
  3. Ділянка, з якої починати роботу (кінці, середина довжини, коріння і т. д.) майстер вибирає, відштовхуючись від стану матеріалу перед ним. Зачіпаються тільки потребують шліфуванні місця.
  4. По вибраній пасма проходяться до 5 раз (мінімально – 3), щоб видалити всі посічені кінці, нічого не втративши. Рух традиційно проводиться зверху вниз, щоб не пошкодити лусочки.
  5. Оброблена пасмо відпускається, в машинку заводиться наступна. Дії 3-5 повторюються для всієї голови.
  6. При необхідності проводить майстер рівняння довжини, щоб оновити стрижку клієнта, і обов'язково наносити на кінчики спеціальний догляд, «запечатувальні» результат.

Що потрібно для полірування волосся

Інструменти для випрямлення (фен щіткою або завивки) є у більшості жінок, оскільки вони універсальні і підходять для цілого переліку укладок, тому про них можна не нагадувати. Куди важливіше купити спеціальний прилад, без якого полірування волосся не вдасться виконати – це машинка з особливою насадкою, яка утримує оброблювану пасмо в правильному положенні. Деякі перукарі стверджують, що для процедури потрібно придбати хороший дорогий апарат, але більшість схиляється до думки, що можна обійтися стандартної бритвою, доповненої спеціальною насадкою.

Насадка для полірування волосся

Назва «HG Polishen» відомо кожній жінці, яка вивчала можливості проведення домашньої шліфування почали сіктися кінчиків. Однак існують і ін. насадки для полірування волосся: вони всі мають приблизно однаковий вигляд, виконані переважно з пластику. Єдине їхнє явне розходження – ширина, яка вибирається згідно параметрам машинки, яку планують «одягнути» для роботи, і матеріал:

  • Насадка з легованої стали краще тримає прядку, але може травмувати волосся.
  • Проста сталь вимагає частого заточування.
  • Якісний пластик легкий, недорогий, нешкідливий, але недовговічний.

Машинка для стрижки посічених кінчиків

Прилад, який виробляє основну дію, не зобов'язаний бути дорогим: навіть деякі імениті майстри користуються простий машинкою для чоловічих стрижок. Єдине, що важливо – прилад для видалення посічених кінчиків волосся повинен збігатися з шириною ножового блоку з насадкою. Згідно відгуками дівчат, однаково зручно користуватися і недорогою технікою з побутового магазину, і орієнтованої на професіоналів. Остання буде відрізнятися лише якістю сталі, можливістю зміни лез і більш розширеним функціоналом, який при поліруванні ролі майже не грає.

Як працює машинка для полірування волосся

Перевага шліфування спеціальним приладом перед ножицями – рівний зріз та відсутність припікання гарячою поверхнею, що знижує ймовірність нового розсічення решт, не відбувається пересушування навіть на мінімальній температурі. Основне навантаження при проведенні даної процедури лягає на насадку, куди заганяється пасмо і після особливим чином деформується.

Принцип роботи машинки при поліруванні:

  1. Пасмо згинається і поділяється на кілька ділянок, одночасно прочесываясь під час руху, внаслідок чого пошкоджені кінчики стають помітні неозброєним оком.
  2. Зверху проходиться пристрій машинка для волосся, зрізуючи зубчастим лезом все, що вибивається. За рахунок надійної фіксації вона не може з'їхати на здоровий ділянку, тому довжина не зачіпається.
  3. Для надійності пасмо ще кілька разів вводиться в насадку, щоб відполірувати її максимально чисто.

Полірування волосся - плюси і мінуси

Візуально дана процедура – суцільна користь для жіночої краси. Півгодини втраченого часу, і ідеальна зачіска, ніби з реклами, готова. Якщо розглядати плюси і мінуси полірування волосся, то останні майже відсутні – вона не завдає шкоди. Єдиним вагомим недоліком, на якому акцентують увагу перукарі, є неприпустимість її проведення при активному випаданні і ослабленні (включаючи витончення), і відсутність сенсу виконання у власниць кучерявого волосся.

Чинників ж, грають на користь полірування машинкою, значно більше, якщо процедура проведена правильно:

  • Немає необхідності перевіряти стан кінчиків близько півроку (у деяких жінок – всього 3 місяці).
  • Ефективність видалення посічених ділянок – понад 90%.
  • Усунення проблеми зі сплутаністю і складністю при розчісуванні волосся.
  • Ідеально рівний зріз для градуйованих стрижок.

Провідні перукарі одноголосно стверджують, що полірування машинкою потрібна більшості дівчат. Особливо тим, у кого волосся:

  • часто забарвлюються;
  • піддані впливу термоприборов;
  • генетично схильні до ламкості;
  • перенесли хімічну завивку;
  • страждають від сухості зважаючи зовнішніх або внутрішніх факторів.

Як вибрати машинку для волосся

Якщо мова йде про насадці, то її підбирають переважно по ширині і матеріалом виготовлення, а от шукати якісний апарат для полірування волосся складніше. Має сенс звернути увагу не стільки на ціну, скільки на:

  • тип живлення (мережа/акумулятор);
  • потужність;
  • матеріал виготовлення;
  • режими;
  • ергономічність.

Насадка-полірувальник волосся

При виборі цього інструменту ознайомтеся з якістю матеріалу, яке сильно впливає на вартість. Обов'язково врахуйте і ширину вашої машинки, ознайомтеся з переліком підтримуючих пристроїв (поважаючий себе виробник їх перераховує до інструкції). Придивитися можна до наступних варіантів:

  • Smooth Hair Polishen. Матеріал для виготовлення насадки – пластик, орієнтований на ширину ножового блоку 4,5-4,6 див. Додатково додаються ножі до машинці. Недолік – в Москву потрапляє тільки через посередників, т. к. йде з України. Ціна – від 1500 р.
  • HG polishen 2 характеризується збільшенням числа притискних пластин, що надійніше фіксує пасмо, а більш дрібні внутрішні гребені краще її поділяють. Притримувати волосся під час полірування не доведеться. Розрахована на ножовий блок 4,5-4,7 см шириною. Ціна – 1700-2000 р.
  • Split&Razor – пластикова насадка на машинку шириною 45 мм, по технічним характеристикам аналогічна іншим. Вартість – 1400 р.

Гребінець-полірувальник

Якщо користуватися складною конструкцією з машинки (бритви) і насадки будинку незручно, можна розглянути варіант полірувальної гребінці, яка готова зробити все за вас. Вона має компактний розмір, зручно лежить в руці, а зрізані посічені ділянки залишаються у внутрішній камері, яку вичищають після процедури. Працює прилад як стандартний тример, і з ним відпадає необхідність робити випрямлення волосся до шліфування.

Уваги стоять:

  • Split Ender Pro від Talavera, вартість якого – 250 $ (за поточним курсом – близько 15000 р.). Американська машинка для полірування волосся у вигляді гребінця. Недолік – можна тільки замовити в інтернет-магазині. Удостоїлася позитивних відгуків від провідних зарубіжних перукарів.
  • Гребінець-полірувальник Split Ender (1400-2000 р.). Знімає 6-13 мм довжини, джерело живлення – батарейки ААА, корпус з дешевого пластику. Копія американської машинки для полірування волосся.
  • Машинка для посічених кінчиків Fasiz (2900-3700 р.). Більш якісний аналог Split Ender, який володіє розширеним функціоналом: працює від мережі напругою 220 вольт). Потужність – 60-200 Вт, є регулювання термостата. В комплекті сумка для транспортування. Матеріал корпусу – кераміка.

Машинка-полірувальник для посічених кінчиків

Головний же прилад, який і здійснює процедуру ліквідації пошкоджених ділянок, може бути навіть самим бюджетним. У професійних машинок є лише одна перевага – вони можуть мати спеціальні насадки для чищення в комплекті, причому, декількох видів. Кращі з них:

  • Mozer EasyStyle. Країна-виробник – Німеччина, купити можна на офіційному сайті. В комплекті сталева насадка для полірування і ще 5 різних варіантів для стрижки. Сталеві ножі, працює від акумулятора.
  • Expert Dewal. Бюджетний варіант полірувальної машинки, який заряджається від спеціальної платформи. Має декілька режимів швидкості.
  • Oster. Всі машинки цього бренду підходять для полірування волосся, найпопулярнішою названа модель 76616-910. Живлення від мережі, ножі шириною 4,6 см (універсал з насадкам).

Ціна машинки для полірування волосся

Передбачити вартість такого приладу складно, якщо ви не визначилися з моделлю. Навіть професійна машинка для полірування волосся може бути недорогий, а по мірі розширення функціоналу зросте в ціні. Нижче представлені моделі з шириною лез в 46 мм (тобто для поліруючих насадок). Деякі інтернет-магазини додатково можуть стягувати гроші за доставку, особливо за межі МКАДа, що не відображається в даній таблиці, т. к. розраховується індивідуально.

НайменуванняЦіна

Moser Li+Pro 0050

10150-10500 р.

Moser Chrome Style Pro

9100-9700 р.

Oster 76616-910

6400-7100 р.

Moser 0051 Primat

4300-4600 р.

Dewal 03-828

2900-3400 р.

Відео: Вся правда про поліровці волосся

Вся правда про поліровці "сеченных" волосся спеціальними насадками на машинку. Вартан Болотов

Відгуки

Тетяна, 27 років:Піддалася хорошим відгукам, купила на Алиэкспресс насадку (китайський аналог Хаїр Гріндер), щоб тримером користуватися як машинкою для полірування волосся. Боялася, що надіватися на мій старенький Скарлетт відмовиться, але проблем не виникло. Робити самій собі не зовсім зручно, але функціонал насадки з Китаю не гірше, ніж у HG polishen.
Олена, 22 роки:Вирішила зробити полірування шевелюри, купила на офіційному сайті Split Ender, віддала 3 тис. рублів. Нісенітниця! Машинки з Aliexpress аналогічні, а ціна нижча. Пошкодити волосся не зможе, так, кучеряве зручніше обробляти, ніж ножицями. Однак результат опису і рекламним фото з відгуків не відповідає – пропускає січені кінчики локонів через раз.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!