Як відновити волосся після освітлення

Шлях у блондинки тернистий і небезпечний. Багато дівчата, отримавши довгоочікуваний тон, темніють від розчарування: той відтінок, а от якість волосся добряче кульгає. Не все втрачено: якщо до початкового стану відновити волосся вже не вдасться, то надати їм жвавість, блиск і послух вам цілком по силам.

У чому полягає відновлення волосся після освітлення

У процедурі освітлення використовується перекис водню різної концентрації – від 3-12% в комплексі з іншими хімічними речовинами. Вони розпушують поверхневий шар волосся, піднімаючи лусочки. Перекис проникає всередину і вступає в реакцію з натуральними пігментами, окисляючи і руйнуючи їх. Такий вплив носить агресивний характер: чим вище концентрація перекису і чим частіше, довше відбувається фарбування у світлі тони, тим більше порушується структура волоса. Якщо промахнутися з відсотком окислювача, то шевелюру можна спалити вже з першого фарбування.

На зовнішності це відбивається не найкращим чином – пасма стають тьмяними, сухими, ламкими, нагадуючи солому. Існує думка, що освітлення за допомогою фарбування окремих пасом не здатне зашкодити волоссю так, як якщо знебарвлювати їх цілком. Частково це вірно, але після мелірування їм необхідна така ж турбота, як і повністю знебарвленим. Як відновити волосся після освітлення? Такими як раніше, вони не стануть, і завдання відновлення зводиться до підтримання їх виду в стані, наближеному до природного.

Для цього існують косметичні засоби і салонні процедури, «склеюючі» стирчали в безладді лусочки волосяний оболонки (шампуні, бальзами, ополіскувачі або кератиновое випрямлення, ламінування, тонування). При нестачі часу або з інших причин, що виключають відвідування салону краси, можна спробувати вилікувати і відновити волосся після освітлення в домашніх умовах.

Харчування за допомогою засобів, що містять органічні рослинні олії, захищає волосяні пасма від несприятливих зовнішніх впливів – зміни кольору, пожовтіння, переохолодження або вигорання. Утворилися після пошкоджуючої дії освітлення порожнечі волосся заповнюються поживними частинками, що позитивно відбивається на зовнішньому вигляді.

Зловживати живильними масками з маслами, використовуючи на всю довжину, не слід – вони роблять волосся важкими, і пошкоджені еластичні волокна внутрішнього шару будуть витягатися, а згодом розриватися. Особливу увагу потрібно приділити догляду за сильно постраждали кінчиками: посічені регулярно стригти, сухі – живити і зволожувати. Маски для відновлення волосся після освітлення допоможуть вам у цьому.

Відновлення волосся після освітлення в домашніх умовах

Думаєте, як швидко відновити волосся після освітлення, минаючи салон краси? Всі засоби, що застосовуються для відновлення, доступні – варто лише заглянути в холодильник. Основна їх перевага – натуральність і нешкідливість інгредієнтів, що дозволяє вирішити одну проблему, не створюючи інші. Любителькам ж чогось незвичайного можна заглянути в аптеку, наприклад, за гліцерином або вітаміном В5.

Як відновити спалені волосся після освітлення

Ситуацію з спаленими волоссям простіше попередити, ніж виправити становище. Найдієвіший засіб – ножиці, але якщо вам шкода розлучатися з прикрасою свого образу, можете зістригти лише кінчики. Щоб надати волоссю природний, живий вигляд, необхідно доглядати за ними, запобігаючи травмування, подальше висихання і ламкість. Ця тимчасова міра, так як спалені пасма в перспективі все одно доведеться зістригти. Як оживити волосся після освітлення за допомогою масок:

  • Пакетик желатину (1 ч. л.) залити невеликою кількістю води на 10-15 хвилин. Після чого, помішуючи, розчинити на водяній бані. Ввести жовток сирого курячого яйця, 1 ст. л. бальзаму. Нанести, попередньо зволоживши волосся, обгорнути поліетиленом. Утеплити голову, загорнувши в рушник. Витримати 1 годину, після закінчення якого ретельно змити водою без шампуню.
  • 1 ч. л. безбарвної хни, сирий яєчний жовток, 1 ст. л. рослинного масла, перемішати, розподілити по волоссю. Укрити, утеплити голову. Тривалість впливу – 30-40 хвилин. Промити шампунем, прополоскати з бальзамом.

Як відновити прояснені волосся натуральними продуктами

Волосся після освітлення стають дуже сухими. Ефект зволоження ви отримаєте вже з першого застосування масок з їстівних компонентів. Ось кілька рецептів:

  • ½ Літра триденного кефіру або кислого злегка підігріти. Розподілити масу по всій довжині, включаючи коріння. На голову надіти целофанову шапочку, укутати махровим рушником. Маску тримати 40 хвилин, після – рясно промити голову теплою водою. Волосся промокнути рушником, висушити природним шляхом.
  • За допомогою блендера измельчить манго або авокадо. Влити сік лайма і оливкове масло. Витримати на волоссі півгодини, вимити голову з шампунем, обполоснути водою з соком лимона.
  • Змішати 1 жовток, розтертий в кашку банан і жирний йогурт. Додати 1 ч. л. меду і рослинне масло. Розподілити на немитих пасмах, тримати 30-40 хвилин. Вимити голову Шампунем, з бальзамом обполоснути.

Як відновлювати знебарвлені волосся травами

Якщо освітлення проводилося без фарбування, а лише з використанням окислювача, то на місці розчинених власних пігментів утворилися порожнечі. При лікуванні лікарськими травами вони можуть заповнитися рослинними барвниками, що нерідко надає несподіваний відтінок. Для освітленого волосся підходить ромашка, додає золотистий відтінок, або безбарвна хна. Як відновити волосся після освітлення за допомогою трав:

  • Обполіскуючи волосся відваром ромашки після миття, можна нейтралізувати негативний вплив жорсткої водопровідної води, висвітлюючи і надаючи блиск пасмам. Для приготування 2 ст. л. квіток залити склянкою води. Довести розчин до кипіння, настояти протягом години. Після ополіскування не змивати.
  • Використовуючи маску з безбарвної хни, можна отримати ефект оздоровлення – в ній містяться речовини, що зволожують волосся, сприяють зростанню і додають блиск. Перед застосуванням випробуйте засіб на невеликій пасма – можливо отримання небажаного зеленого або жовтого відтінку. Готується маска так: 100 г хни розлучаються 300 г гарячої води. Потім тепла кашка наноситься на коріння волосся, голова утеплюється. Потрібно витримати маску 15-20 хвилин, сполоснути волосся теплою водою. Іноді хну замішують на кефірі, відварі ромашки.

Як відновити пошкоджене волосся аптечними засобами

В аптеках пропонують готові засоби для відновлення масла будяків, рицинова, ефірні, екстракти трав, чудово зволожує гліцерин, незамінний для відновлення вітамін В5 – Д-пантенол. Використовують їх самостійно або в складі масок. У чистому вигляді рослинним маслом не бажано користуватися частіше разу на 2 тижні. Ефірні ж масла додають в засоби догляду за кілька крапель.

Як відновити пошкоджене волосся з допомогою аптечних засобів:

  • Змішати яєчний жовток, 2 ст. л. касторової олії, після чого влити в розчин по 1 ч. л. лимонного соку і гліцерину, розведеного в 2 ст. л. води. Нанести суміш на всю довжину, включаючи коріння, через 30 хвилин вимийте голову з шампунем.
  • До 2 ст. л. рідкого пантенола додати трохи розведеного желатину, для посилення ефекту – 1 ст. л. димексиду (є протипоказання!), 2 капсули вітаміну А і 2 ч. л. шампуню. Укрити голову, витримати маску 30 хвилин, змити.

Відео: відновити волосся після освітлення

Здорові волосся: Як відновити Волосся після освітлення?

Відгуки

Христина, 19 роківЯ захотіла швидко стати яскравою блондинкою. Домоглася, чого хотіла, а потім «кусала лікті». Волосся лізли страшно, особливо вологі. Проводиш рукою, а там цілий жмут залишається, і так – пасмо за пасмом. Дуже допомогли гліцеринові маски і ополіскування ромашкою, але половину довжини все одно довелося зістригти!
Вікторія, 25 роківЯ зрозуміла, що знебарвлюватися потрібно з розумом – 3-6% перекисом. Хоч часу йде більше, зате точно нічого собі не спалиш. Я освітлюється взимку, сидячи в декретній відпустці, так що позбавлення від свого рудого пігменту мені було не поспішати. Результат – м'які світлі волосся, але тьмяність була присутня. Врятувалася ополіскувачами, кефірної маскою.
Белла, 49 роківМоя рідна забарвлення світло-русява, завдяки чому, напевно, проблема спалених волосся обійшла мене стороною. Єдина нагода – посічені кінчики. Для мене знахідкою стала поживна маска (наношу лише на кінчики) на жовтку, меді і касторовій олії. Роблю її перед кожним миттям, потім ополіскую лимонною водою.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!