Як приворожити коханого хлопця в домашніх умовах

Дівчата не завжди можуть утримати об'єкт свого обожнювання інтелектом, природного привабливістю або матеріальним достатком. Із-за нещасної любові вони нерідко звертаються до екстрасенсів або ворожок з питанням, як приворожити коханого хлопця. Але змусити людину полюбити ви можете і без звернення до професіоналів. Давайте розберемося, які види привороту бувають, і як залишитися з хлопцем назавжди, не накликаючи на себе негативних наслідків.

Самостійно можна приворожити хлопця вдома?

Приворожити хлопця без наслідків легко самостійно в домашніх умовах. Дівчата знаходять дієві привороти в інтернеті, на сторінках безлічі книг про магію або просто, слухаючи своє серце. Наприклад, закоханої потрібно ввечері сидіти перед дзеркалом, заплітати косу, візуалізуючи образ коханого і повторюючи про себе слова: «хочу бути з коханим (ім'я)», а потім лягти спати з заплетеною косою. Привороти такого роду легко проводяться і швидко здійснюються.

Дієві способи приворожити того, хто подобається

Якщо правильно виконати техніку привороту, то обранець буде помічати тільки вас. У магії існує одне важливе правило, якщо дівчина вирішила приворожити хлопця, вона повинна візуалізувати образ під час обряду. Чим краще вона це зробить, тим сильніше вийде зв'язок між закоханими. Ви зможете отримати результат, якщо щодня будете думати про об'єкт почуттів, навіть без певних дій. Сила думки рано чи пізно проявиться в реальності.

Використовуючи давні ритуали для привороту, головне усвідомлювати, чи дійсно потрібен вам цей хлопець, щоб згодом не зіпсувати життя собі і йому. Адже під час такого процесу відбувається підсвідоме вплив на чакри волі і сексуальності не тільки вашого коханого, але і ваші. Щоб швидко приворожити хлопця, в магії використовуються класичні привороти, які робляться:

  • зі свічками;
  • за фото;
  • на місячних;
  • з дзеркалом;
  • на гребінці;
  • з гральними кістками або картками.

Приворот чоловіка до себе фотографії

Як дівчині приворожити хлопця по фотографії? Це легкий по дії, але сильний по прив'язці ритуал, який може назавжди зв'язати двох людей. Фотографія повинна бути зроблена недавно, хлопцеві на знімку потрібно бути одному і на весь зріст. Якщо після проведення ритуалу дівчина відчує себе спустошеною, значить, любовний приворот зроблений правильно, адже магічні дії забирають багато сил.

Візьміть фото обранця, запаліть церковну свічку і проводите фотографією хлопця навколо полум'я свічки зі словами: «я, (ім'я) сумую про коханого (ім'я хлопця) так і він нехай про мене сумує. Нехай кожен день при думках про мене, рабу Божу (ім'я), в серце (ім'я хлопця) розтікається нега медова. Хай буде так! Амінь!» Після того, як змова вимовлений 3 рази, фото спалюють, а попіл за вітром розвіюють.

Як легко приворожити на місячних

Про те, як приворожити хлопця з допомогою місячних, відомо давно. Але діє такою приворот всього один місяць, потім почуття обранця слабшають. Повторювати ритуал небезпечно, адже при використанні регулярного «подпаивания» хлопця менструальної кров'ю, ваш коханий може стати агресивним, стати імпотентом або отримати серйозні проблеми з ШКТ.

Існує два способи проведення такого ритуалу: приворот на відстані або підмішування місячної крові в питво хлопцеві. У першому випадку не потрібно робити ніяких змов, тільки капнути кров'ю на фото обранця, а потім – спалити. У другому випадку кров додається в напій або їжу зі словами: «Кров у мене відійшла, тому мені не потрібна. Вона потрібна коханому моєму, рабові Божому (ім'я хлопця). Нехай про мене, рабу Божу (ім'я) тужить, а тільки моє тіло запримітить – жаром любові розгориться і повністю підкориться мені. Амінь!»

З допомогою їжі: на яблуко, молоко, цукерки та чай

Всі чоловіки люблять смачно поїсти. Жінки цією слабкістю користувалися ще з давнини, роблячи привороти на їжу, щоб дістати чоловіка. Розглянемо найбільш дієві змови на їжу:

  1. Яблуко. Для привороту вибирається самий гарний плід без червоточин. Опівночі його слід розрізати на 2 частини, видалити серцевину, на клаптику паперу написати імена: своє і хлопця. Потім взяти папір в ліву руку, а яблуко – в праву і вимовити слова: «Як сохне яблуко, так і ти сохнеш за мене». Після цього покласти папір в середину яблука, скріпити половинки червоною ниткою, заховати в затишне місце і дозволити засохнути. Віддалену серцевину необхідно з'їсти.
  2. Молоко. Наговорити на цей напій і дати випити об'єкту привороту: «Як мале дитя від своєї матері не відходить, так і раб Божий (ім'я хлопця) нехай від мене (своє ім'я) не відходить. Як вода повертається до берегів, корови тягнуться до стогам, так і я була б потрібна рабу Божому (ім'я хлопця)».
  3. Цукерки. Потрібно купити коробку з ласощами, покласти її на підвіконня, поставити 2 церковних свічки. Опівночі прочитати при запалених свічках такі слова: «Як мати не зможе жити без дитя, голубка без голуба, а скворчиха – без шпака, так і раб Божий (ім'я хлопця) не зможе і дня прожити без мене. Тільки мене, рабу Божу (ім'я), буде любити, і тільки зі мною буде жити. Амінь!». Свічки слід загасити рукою, а коробку залишити на ніч на підвіконні. Протягом тижня після ритуалу потрібно, щоб хлопець з'їв ці цукерки.
  4. Чай. Заварити коханому цей напій, над яким попередньо вимовити змову і дати випити: «Мої очі – вода, зуби – межа, лоб – лісовий бор. Веди мене, Господи у двір – я буду кричати, буду кликати раба твого (ім'я хлопця) закликати. Ти мій чоловік прийди, на свою дружину подивися, я тебе напою, свіжим хлібом нагодую. Пий, їж, нудьгуй і про мене, рабу Божу (ім'я), страждай».

За допомогою води

Приворожити хлопця легко за допомогою заговоренной води, яку необхідно дати випити або підлити в їжу або питво своєму обранцеві. Для цього нахиліться над чистою криничною водою, читаючи змова: «Вода-водиця, моя сестрице, судженого мого (ім'я хлопця) в серці любов до мене (своє ім'я) вклади». Воду слід залишити на 3 ночі на підвіконні, щоб світло від місяця потрапив, а потім дати випити хлопцеві.

На свічках

Якщо потрібно приворожити на відстані, то для цього потрібно змова на свічках. Такі любовні ритуали дуже ефективні і не вимагають дорогих або рідкісних інгредієнтів. Для залучення любові хлопця потрібно червона свічка і листок паперу. На ньому потрібно написати імена: своє і коханого. Потім листок підпалити від свічки, а поки він горить, сказати такі слова: «Як горить полум'я свічки, так нехай спалахне полум'я любові (ім'я хлопця) до мене (своє ім'я). Листок спалюю – думки (ім'я хлопця) до себе направляю. Амінь!» Попіл розвіяти за вітром.

На рослинах

Щоб хлопець закохався, дівчина може використовувати навіть кімнатні рослини. Наприклад, купити квітуча рослина (гібіскус, бегонію, каланхое), назвати його ім'ям коханого і доглядати, поки рослина не зміцніє і не зацвіте. Виконання цього ритуалу займе багато часу, але результат буде тривалим – поки буде жити рослина. Купувати квітка слід на місяць або зростаючу місяць, віддавати гроші без здачі, а поливати бажано святою водою з церкви.

Змова на відстані

Як приворожити хлопця якого любиш на відстані, адже більшість любовних ритуалів проводиться при фізичному контакті? Вирішується ця проблема легко, так як існує спосіб залучення кохання на відстані за допомогою телефону. Для цього дівчина повинна сказати коханому по телефону: «З сьогоднішнього дня ти мій навіки. Тільки мене будеш любити. Тільки зі мною зможеш бути!». Дзвонити слід з невідомого номера, щоб хлопець не зміг вас пізнати.

Легкі приворот улюбленого без наслідків - біла магія

Білі привороти – це різновид любовного ритуалу, побудованого на легкій дії, в основі якого лежить молитва і візуалізація. Привораживаемый дивиться на автора білого привороту, як на джерело позитивних емоцій, але у нього поступово формується психологічна залежність. Тому не можна сказати, що в білих привороти зовсім немає гріха.

Легкий приворот на хлопця робиться на його особисті речі: одяг, годинник або інший предмет, який постійно знаходиться при ньому. Візьміть особисту річ, окропіте її святою водою, і поки коханий спить, наговорите такі слова: «Як мої сльози падають на одяг, так і серце (ім'я хлопця) спокою не знає, нудиться і розуміється, зі мною (своє ім'я) прагне з'єднатися. Нехай свята водиця допоможе нам з'єднатися! Амінь!»

Якщо коханий далеко, і використовувати речі хлопця немає можливості, тобто відмінний ритуал на сигарети. Дівчині потрібно дочекатися зростаючої місяця і після заходу сонця на сигарети ручкою написати слово, яке символізує відносини, наприклад, «весілля» або «любов». Після цього слід закурити і дивитися на фото коханого, ладу в думках бажані відносини. Викуривши сигарету, зберіть в руку попіл розвійте на вітрі.

Що може бути від використання чорної магії

Перш, ніж втілювати в життя любовні привороти, важливо знати, до яких наслідків це може призвести. Всесвіт гармонійна, а ви, втручаючись в її протягом, порушуєте рівновагу. Якщо був зроблений чорний приворот, то у привораживаемого починається ломка психіки: він сумує про привораживающем, сумує, бажає близькості. Тут нічого немає спільного з любов'ю – це психологічне насильство, яке може обернутися незворотними наслідками для психіки хлопця.

Відео: приворотный змова і його наслідки

Ефект зворотної дії будь-якого привороту називають обратку, коли енергія впливу повертається до того, хто її створив. Якщо у хлопця буде захист або обранець звернеться за допомогою до екстрасенса, який зніме ваш вплив, то ви за частку секунди відчуєте на собі всі «принади» любовного привороту. Агресивна і жорстока енергія вбереться в вашу енергетику, завдаючи їй великої шкоди.

Не слухайте порад подруг, які кажуть, що прив'язати хлопця любовним приворотом – саме вірне рішення. Знайте, що насильницький ритуал може стати псуванням для всього роду, адже наслідки чорного обряду легко можуть перекинутися на близьких людей. Подивіться відео, в якому відома ясновидиця і професійний парапсихолог Марина Сугробова розповідає про любовні привороти і їх наслідки:

Приворотный змова і його наслідки ShkolaPsi

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!