10 корисних масел для губ

Сучасна косметологія пропонує широкий асортимент засобів по догляду за шкірою губ. Самі популярні та корисні – рослинні масла. Вони зберігають молодість ніжної шкіри губ, борються з сухістю, загоюють тріщинки. В залежності від бажаного ефекту застосовуються різні натуральні масла.

Кокосове масло

Азіатські жінки надовго зберігають молодість шкіри завдяки продукту, извлеченному з м'якоті і ядер зрілого кокоса. Його використовують твердим в якості щоденного бальзаму для губ, який можна використовувати постійно або при появі сухості кілька разів в день.

Це відмінне рішення для запобігання сухості, лущення, розтріскування шкіри, оскільки продукт, що отримують із плодів кокоса, містить багато насичених жирів, які запобігають втраті вологи. Завдяки наявності антиоксидантів кокосове масло попереджає появу зморшок, допомагає в профілактиці передчасного старіння шкіри.

Рицинова

Одним з найбільш корисних видів масел вважається рицина, яку добувають з рослини, рицина звичайна. Це бактерицидний засіб, яке живить і зволожує шкірні покриви.

Якщо використовувати касторове масло для губ – воно швидко допоможе позбутися від сухості і тріщин навколо. Це експрес-заживитель, який допомагає захистити шкіру від обвітрювання в холодну погоду.

Касторку перед застосуванням розігрійте до температури тіла, після чого нанести на сухі, потріскані губи кілька разів вдень і на ніч. Використовуйте засіб до поліпшення стану шкірних покривів.

Мигдальне

При регулярному використанні цього продукту розгладжуються дрібні заломи, йде сухість, лущення шкіри.

Мигдальне масло для губ особливо корисно в літні і зимові місяці, оскільки цей період згубно позначається на їх стані, викликаючи тріщини, запалення. Використовувати його можна, як в моноварианте, так і поєднуючи з іншими інгредієнтами. Як зволожувач і захист від агресивного середовища косметологи рекомендують використовувати суміш з мигдального, оливкової та олії авокадо (1:1:1). Рецепт:

  • Розігрійте складу до теплого стану.
  • Нанесіть на шкіру губ за допомогою пензля.
  • Почекайте 15 хвилин, щоб засіб входило.
  • Після закінчення часу залишки складу не витирайте, а втріть пальцями.
  • Використовуйте за необхідності і перед виходом на вітер, сонце і мороз.

Мелісса

Це поширена рослина володіє широким спектром корисних властивостей. Ефірне масло меліси використовують в медицині, косметології, дерматології. Слід додати кілька крапель засобу бальзам, крем або іншу косметику і через короткий проміжок часу ви помітите омолоджуючий ефект. Освіжити губи, підкреслити їх відтінок допоможе суміш з оливкової олії меліси і в пропорції 5 крапель на 10 мл, яку треба наносити на губи на ніч. Використовуйте засіб регулярно або по мірі необхідності.

Оливкова

Якщо немає можливості використовувати кожне з 10 корисних масел для губ, то цілком можна обійтися одним оливковою.

Це ідеальний засіб, який зволожує шкіру, живить, захищає від сухості, повертає еластичність і свіжість.

Відмінний засіб для молодості губ – оливковий скраб з додаванням цукру, меду, соди. Рецепт:

  1. Змішайте 1 ч. л. меду, 1 ч. л. цукру, ½ ч. л. харчової соди і 5 крапель оливкової масла.
  2. На попередньо розпарені губки нанесіть суміш, залиште на 7 хвилин.
  3. Змийте скраб теплою водою, нанесіть на шкіру будь-який зволожуючий засіб.
  4. Повторюйте процедуру 2-3 рази в тиждень.

Олія ши (каріте)

Продукт знаходиться в списку найбільш цінних косметичних засобів. Корисну рідину добувають з м'якоті плодів дерева каріте, яке росте на африканському континенті. Консистенція цього кошти мінлива. Якщо температура повітря нижче 27 °С, то продукт твердий, якщо вище – перетворюється в рідину. Завдяки такій здатності каріте зручно використовувати для догляду за губами. Використовують його в чистому вигляді для боротьби з сухістю шкіри. Особливо ефективно каріте в якості маски на ніч, яку можна робити до усунення проблем.

Ефірна олія м'яти перцевої

Для отримання маслянистої рідини м'яту перцеву в сухому або свіжому вигляді піддають водяній або паровій обробці. На основі цього корисного продукту роблять маски для шкіри, які покращують кровообіг, заспокоюють, вирівнюють колір. Жінки нерідко використовують витяжку з м'яти для збільшення обсягу губ, адже вона діє на ніжну шкіру як подразник. Для такого ефекту потрібно 2-3 краплі маслянистої рідини додати блиск для губ. Після нанесення косметичного засобу припухлість буде триматися кілька годин.

Масло кориці для збільшення губ

Ефірна витяжка з кори дерева – коричник цейлонський – допоможе модницям збільшити губки без дорогих ін'єкцій і хірургічних операцій.

Кориця насичує епідерміс цілющими властивостями, відновлює природний забарвлення, повертає бархатистість і м'якість.

Важливо знати, що в чистому вигляді продукт не наносять, інакше це призведе до почервоніння і опіків.

Для досягнення обсягу додайте кілька крапель маслянистої рідини в щоденні уходовые засоби (креми, бальзами) для губ. Після нанесення витримайте 15 хвилин, потім промокніть серветкою. Під час процедури може бути легке печіння, яке вказує на дію кориці.

Авокадо

Доглядати за ніжною шкірою губ можна маслом авокадо. Це цілюща рослина володіє багатьма корисними властивостями: активує вироблення колагену, еластину, що сприяє оновленню клітин шкіри, відновлює водний баланс, покращує природний обмін речовин. Для додання молодості губок їх потрібно постійно зволожувати, особливо після 30 років.

З цим ідеально справляється масло авокадо. Для зволоження наносите чистий продукт або з додаванням 2-3 крапель ефірної рідини лаванди 2 рази на день замість бальзаму. Засіб можна використовувати постійно або до усунення сухості, лущення.

Олія чайного дерева

Відмінний засіб проти герпесу і шкірних паразитів. Вичавка з листя чайного дерева має унікальний хімічний склад: володіє ранозагоювальною властивістю, швидко знеболює, дезінфікує, підвищує місцевий імунітет. Точкове використання допоможе в лікуванні герпесу, особливо якщо лікування почалося на ранній стадії патологічного процесу. Процес нанесення:

  • При перших симптомах вірусу нанесіть в чистому вигляді на область висипань.
  • Якщо виникає сильне печіння, то розбавте продукт в 1 чайній ложці соняшникової або оливкової олії.
  • Повторюйте процедуру кілька разів на день до позбавлення від проблеми.

Відео

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!