Комбінований манікюр: техніка виконання

Складно вибрати метод догляду за нігтями серед сучасного розмаїття? Комбінований манікюр – варіант з персональним підходом, техніка виконання якого може поєднувати апаратний, класичний, європейський, спа, японський способи впливу на нігті, волосся. Ще існує можливість додати будь-які процедури для рук, вибрати дизайн (у тому числі нанесення візерунків за допомогою голки).

Що таке комбінований манікюр

Манікюр передбачає не тільки прикраса нагідок, але догляд за пластиною нігтя, околоногтевой шкірою, кутикулою. Для цих цілей є більш прості і тому затребувані методи – європейський, класичний, апаратний види манікюру. Існують бразильський, японський і спа способи догляду за нігтями в салонах краси. Комбінований спосіб допомагає сумістити створення образу для нігтиків з турботою про їх здоров'я.

Унікальність методу полягає в тому, що манікюр комбі побудований на індивідуальному підході до бажань кожної жінки. Це означає, що ви самі можете вибрати програму впливу на нігті: не обрізати кутикулу, якщо це травматично, стандартне розпарювання поміняти на лосьонное за бразильською технікою. Дозволено поєднувати механічний вплив інструментами з апаратним способом.

Плюси

Що таке комбі манікюр? Це персональний підхід до догляду та дизайну:

  • Гарантована якість, облік ваших побажань, індивідуальності будови нігтьової пластини.
  • Результат буде відмінним не лише з точки зору дизайну, гідність його у можливості запобігти проблеми зі здоров'ям нігтів – розшарування, тріщини, появі задирок, ламкість.
  • Якщо є складнощі з вибором манікюру, то комбінований підійде, адже він включає відразу кілька популярних технік на вибір.

Мінуси

  • Такий вид впливу складається з багатьох етапів, тому на виконання обсягу робіт знадобиться час.
  • Для комбінованого манікюру вдома потрібен значний список інструментів, деякі апарати.
  • Ще треба буде поекспериментувати з вибором відповідних технік для кожного клієнта, чого-то доведеться повчитися – подивитися уроки в інтернеті.

Види комбінованого манікюру

Як робити комбінований манікюр, майстер вирішує персонально з клієнтом, вибираючи з варіантів:

  • Класичний – поширений у нас метод. Корекція форми нігтя проводиться пилкою (скляного), шкіра розпарюється в гарячій ванночці, кутикула видаляються механічними інструментами.
  • Європейська різновид – кутикулу обробляють засобами з вмістом кислот, після чого відсувають спеціальною паличкою. Далі на руки наносяться живильні суміші.
  • Японський варіант, якщо він виконаний правильно, дає лікувальний ефект і ідеальну гладкість поверхні нігтьової.
  • Апаратний – обробка проводиться за допомогою спеціалізованого апарата з насадками (фрези) в сухому вигляді.
  • Спа-манікюр – комплекс процедур, що включають видалення кутикул, пілінг хімічними засобами, рукавички з парафіном, різні ванночки, маски, розслабляючий масаж. Його доцільно проводити після 30 років.

Європейський

Знадобляться інструменти:

  • нігтьова пилка;
  • ножиці для манікюру;
  • полірувальний баф;
  • склад для видалення кутикули;
  • крем для рук з живильним дією;
  • дерев'яна паличка з апельсинового дерева.

Стадії виконання покроково:

  1. При підготовці видаліть залишки старого покриття знімає лак рідиною. Можна розпарити шкіру в гарячій ванночці, якщо вибрали мокрий метод (при сухому на шкіру впливають маслами).
  2. Ножицями, пилочкою регулюється довжина, задається форма нігтів. Для уникнення слоений пластини робиться це до гарячої ванни. Подпиливающее рух правильно починати від краю нігтя до центру, роблячи це однією протяжної проводкою.
  3. Європейський необрізний манікюр передбачає засоби для видалення кутикули, тобто вона не зрізається. Склади з фруктовими, молочними кислотами розм'якшують її (наносити на 1-3 хвилини) і дають можливість відсунути апельсиновою паличкою або акуратно зняти. Аналогічно поступають з бічними валиками.
  4. Час побалувати себе масажем, використовуючи живильний крем або масло. Засіб акуратними рухами втирається в ніготь і прилеглі області. Після видаляють залишки речовини, проходяться з нігтьової поверхні полірувальним бафом.
  5. Обезжирьте місце нанесення лаку спеціальною рідиною і можна нанести вітамінізоване, декоративне покриття.

Обрізний

Корінна відмінність обрізного варіанти від попереднього в тому, що кутикула зрізають ножицями або видалити кусачками. Спосіб може виявитися травматичним, тому він протипоказаний клієнтам із захворюваннями шкіри, порізами, травмами на руках, при близькому розташуванні судин, тонкій шкірі. Потрібна ретельна обробка інструментів, нігтів дезінфікуючими розчинами, важлива акуратність майстра.

Як правильно робити комбінований манікюр

Виконання залежить від вибору технік. У випадку комбінації з обрізного і європейського способів:

  1. Відсуньте кутикулу пушер.
  2. Нанесіть ремувер на пару хвилин.
  3. Апельсиновою паличкою видаліть кутикулу.
  4. Протріть дезінфектором палець.
  5. Обережно зріжте залишки кутикули інструментами.
  6. Створіть форму нігтя жорсткої пилкою, зверху відполіруйте бафиком.
  7. Покрийте кутикулу спеціальною олією, а нігті лаком.

Апаратна плюс обрізна техніки:

  1. Приберіть старе покриття.
  2. Створіть потрібну форму нігтя пилкою, відсуньте паличкою, прийміть гарячу ванночку для рук.
  3. Обріжте валики і шкірку поруч з лункою.
  4. З допомогою насадок апарату очистіть залишки кутикули, відполіруйте пластини нігтів на кожному пальці.
  5. Зметіть щіточкою пил від процедур, нанесіть покриття.

Відео

МК Комбінований манікюр

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!