Чим відбілити лікті на руках - рецепти ванн, компресів, масок і скрабів
На красу жіночих рук завжди звертали увагу чоловіки. Доглядаючи за руками, нерідко багато обходять увагою лікті. Догляд за ними трохи відрізняється від кистьового і включає в себе процедури, які не рекомендується робити одночасно, щоб уникнути подразнення.
Ванночки
Якщо шкіра на ліктях темна і шорстка допоможуть впоратися з проблемою ванночки з цілющими речовинами. Їх можна чергувати, але за одну-дві процедури шкіра не отбелится – для повного освітлення потрібно мінімум 10 процедур. Крім відновлення шкірних покривів, ванночки зволожать лікті. Все, що потрібно – це дві мисочки або один широкий таз, у який буде зручно занурювати руки. Тримати лікті в рідині потрібно приблизно 15-20 хвилин. Після цього шкіра промакивается рушником і змащують живильним кремом.
Склади для ванночок бувають різними. Найбільш поширення такі:
- Розчин рідкого мила і нашатирного спирту. На літр теплої води потрібно по 0,5 чайної ложки обох компонентів.
- Несолоний відвар з-під картоплі (вода, яка залишається після варіння коренеплоду).
- Розчин теплої води і столової ложки харчової солі.
- Чистий (не розведений) томатний сік або розсіл від квашеної капусти.
- Кисломолочні продукти (кефір, сироватка, пахта). Розводити водою їх не потрібно.
- Відвар з свіжої петрушки. Зелень порізати, заварити літром окропу, остудити до прийнятної температури.
Компреси
Чому з'являється груба темна шкіра на ліктях? Причини цього явища: тертя одягом, гормональний збій, вплив ультрафіолетових променів, скупчення мертвих клітин. З урахуванням того, що на ліктях немає сальних залоз, важливо постійно захищати область від сухості, при потемнении – відбілювати. Для вирішення цієї проблеми використовуються компреси.
Змащувати кремом після закінчення процедури лікті не потрібно тому, що в процесі шкіра не тільки відбілюється, але й пом'якшується (виняток – компрес з лимона). Послідовність:
- Лляну або бавовняну тканину (важливо: склад повинен бути натуральним) змочити в приготовленої суміші. Якщо маса густа – нанести її на шкіру.
- Прикласти тканину до ліктів.
- Замотати відразу плівкою, потім укутати рушником для утеплення.
- По закінченні часу промити оброблені ділянки теплою водою.
Час витримки компресів на ліктях відрізняється в залежності від складу розчину або суміші. Варіанти наступні:
- вівсяна каша, витримувати годину;
- картопляне пюре з молоком і медом, тривалість 30 хвилин;
- суміш з оливкової олії і яблучного оцту (співвідношення 1: 1), час 15 хв.;
- тепле лляна олія (можна замінити оливковою), витримувати півгодини;
- лимонний сік або шматочок лимона, час 20-30 хвилин.
Хороший ефект дає компрес з картоплі. Крім готового пюре, застосовується сирої коренеплід або сік з нього. Способи використання картоплі такі:
- сирої коренеплід натерти, кашку рівномірно нанести на шкіру, укутати, витримати ніч;
- протягом дня в області ліктів втирати сік у міру його висихання;
- пюре з картоплі та олії, наносити на лікті і тримати 30 хвилин.
Маски
Найпоширеніший спосіб боротьби з проблемною шкірою – маски. У косметології вони застосовуються не тільки на область особи, але і при відбілюванні шкіри на ліктях. Приклади масок:
Компоненти | Спосіб приготування | Час впливу (хвилин) |
|
| 10 |
|
| 7-10 |
|
| 15 |
|
| 15-20 |
|
Маску можна використовувати і для колін. | 20 |
|
| 15 |
Скраби
Косметичний засіб, що очищає не тільки обличчя, тіло, але і лікті – скраб. В результаті покращується кровообіг, шкіра починає дихати, відновлюється її структура, потемнілі ділянки помітно світлішають. До складу будь-якого скрабу входять тверді частинки, які очищають від забруднення. Основою може бути сметана, кефір, крем і т. д. При виготовленні скрабів в домашніх умовах використовуються натуральні абразивні частинки – кава, сіль, подрібнені рослини.
Склади для відбілювання ліктів повинні бути щадними. Оптимальна процедура – легкий пілінг, який проводиться не більше 2 разів на тиждень. Тривалість курсу – місяць. Важливо після кожної чищення обробляти місця живильним кремом для рук: товстим шаром його накладати на лікоть, знімати залишки серветкою через 10 хвилин.
Рецепти скрабів:
- Сіль і сметана. Інгредієнти беруться в співвідношенні 1 до 1. Склад потрібно нанести на шкіру, масажувати 3-5 хвилин, змити теплою водою.
- Мелена кава, сметана. Всі компоненти взяти в рівних пропорціях змішати. Масу нанести на потемнілу шкіру, масажувати приблизно 3 хвилини. Змити водою.
- Вівсянка, мед і яєчний жовток. Розмолоти кавомолкою 20 грам вівсяних пластівців. Порошок змішати з жовтком і 1 чайною неправдивої меду. Скраб нанести на коліна та лікті, масажувати приблизно 3 хвилини. Застосовувати перед душем.
- Рис, соку алое, мигдалеве масло. Рис і сік (по 1 ст. л.) змішати з 1 чайною ложкою олії. Скрабировать приблизно 3-5 хвилин. Змити теплою водою. Скраб чудово очищає від чорних крапок і пігментних плям.
- Лимон (1 ст. л.), вівсяні пластівці (1 ч. л.) і лимонний сік (2 ч. л.). компоненти змішати. Скрабировать 3 хвилини, змити водою. Зволожити лікті.
- Огірок, манна крупа (1 ст. л.), оливкова олія (1 ч. л.). Огірок подрібнити блендером, змішати з іншими компонентами. Нанести на розпарену шкіру, змити теплою водою.
Відео
Темна шкіра на ліктях. Як відбілити лікті в домашніх умовах швидко
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!