Як написати статтю на замовлення в інтернеті - правила і вимоги замовників

Деяким людям набагато комфортніше працювати в домашніх умовах, ніж їхати щодня в офіс. Написання статей на замовлення – дистанційна робота через інтернет, яка передбачає створення текстів для сайтів, інтернет-магазинів (опис товарів) і форумів. Автори, які вміють писати грамотні тексти, можуть добре заробляти, особливо, якщо є постійні замовники.

Заробіток на написанні статей

Просування майданчиків в інтернеті відбувається за певними правилами. Пошукові системи індексують (зчитують) текстовий зміст майданчика і по ньому видають ресурс у списку при запиті користувача. Важливе правило для успішного просування – ресурс повинен бути наповнений унікальним контентом. Тут власникам власних сайтів і знадобляться послуги копірайтера.

Написання статей для сайтів за гроші добре підходить людям, які за тих чи інших причин змушені або хоча перебувати в домашніх умовах. Фрілансери самі визначають обсяги роботи, графік і свій заробіток. Вартість статті залежить від рівня складності тематики та об'єму. Як правило, замовники платять за 1000 символів без пробілів певну суму. У мережі можна знайти різні пропозиції оплати за написання статті:

 • новачкам пропонують від 15 рублів за 1000 знаків;
 • досвідчені копірайтери можуть претендувати на суму від 50 рублів за 1000;
 • за коментарі та відгуки - по 5-10 рублів.

Де можна писати статті за гроші

Всі автори-початківці стикаються з однією проблемою – куди продавати свої праці або де знайти вакансії по копірайтингу. Написання статей за гроші є затребуваною послугою, але конкуренція в цій сфері висока. Обов'язкова вимога грамотність, великим плюсом буде розуміння основ SEO (пошукова оптимізація). У ТЗ новачок зіткнеться з такими поняттями: ключові слова, анкор, розділи Н1, Н2 і Н3, точні або розведених входження, класична і академічна нудота.

Багато замовники просять показати портфоліо ваших публікацій. Якщо таких немає, то вони не зможуть оцінити рівень здібностей. Існує кілька основних способів заробітку для фрілансерів:

 • Зареєструватися на біржі копірайтингу, де можна брати технічні завдання (ТЗ). Надалі там же можна буде виставляти свої готові статті і заробляти на них гроші.
 • Знайти власника сайту, якому потрібно виконати наповнення інтернет-ресурсу. Це буде великий об'єм роботи, але він в якийсь момент закінчиться і треба буде шукати нового роботодавця.
 • Деякі онлайн журнали купують готові статті, але таких стає все менше і платять вони дуже скромно.

Біржі

Найпопулярніший варіант серед початківців копірайтерів, де можна писати статті за гроші в інтернеті. Майданчики являють собою посередника. В каталозі замовники пропонують ТЗ з певною оплатою, а автори можуть брати замовлення в роботу і отримувати додатковий заробіток. Від виконавця вимагається виконання всіх умов технічного завдання. Наявність помилок, порушення термінів виконання, низька унікальність – все це стане причиною для зниження рейтингу і відмови від оплати.

Відгуки та коментарі

Це новий тип заробітку в інтернеті з'явився з-за того, що пошукові системи почали враховувати активність користувачів на майданчику. Наявність обговорень з інформаційними статтями або відгуків разом з товаром сильно підвищує ймовірність потрапляння на верхні рядки видачі. Це і стало причиною появи замовлень на написання або розміщення коментарів та відгуків за гроші.

Завдання може полягати в простому копіюванні вже готового тексту на певні сайти чи написання з нуля. Чим складніше завдання ставитися, тим більше грошей можна отримати за неї. Середня вартість одного коментаря становить 5-7 рублів. Вибирати замовлення можна на таких майданчиках:

 • qcomment.ru;
 • Advego;
 • Otzovik.com;
 • Irecommend.ru.

Як писати статті в інтернеті за гроші

Щоб отримувати гроші за написання статей на замовлення, необхідно вміти виконувати завдання під вказані вимоги. Це не просто текст, в якому ви у вільній формі викладає свої думки, це не шкільний твір, де вам будуть платити за красу. Як правило, вимагають входження конкретних ключових фраз (це ті слова, які люди пишуть в пошуковому рядку пошуку), наявність зручної структури для читання. Перед здачею необхідно виконати перевірку унікальності. Унікальність – це параметр, який визначається спеціальною програмою.

Статті в інтернеті повторюються і пошуковій машині складно визначити, який з них виводити на першу сходинку, а який на десяту. Тому вона просто ті тексти, які були опубліковані пізніше, залишає нижче. Щоб пробитися нагору, майданчику потрібні матеріали, які не мають копій в мережі. Це і є показник унікальності. Існує ще поділ на певні види і стилі написання:

 1. Рерайт. Цей тип можна порівняти з викладенням у школі. Ви читаєте джерело по темі, а потім переписуєте все своїми словами із збереженням змісту. Вартість вище, ніж за позитивний відгук, але нижче, ніж за копірайт.
 2. Копірайт. Це авторський текст, який ґрунтується на особистому досвіді, висновках та дослідженнях. Як правило, написати його може професійний копірайтер, які має знання в конкретній області. Порівняти копірайт можна з публікаціями в наукових журналах.
 3. Переклад. При хорошому володінні іноземною мовою можна брати на роботу переклад зарубіжний статей з гарним показником унікальності.
 4. Текст, що продає. Особливий вид, який має рекламну задумку, але не просуває товар агресивно. У статті описуються вигоди, що спонукає людину до покупки.
 5. Коментарі і відгуки на замовлення. Передбачає твір короткої замітки по темі. Він може бути як позитивним, так і негативним.

Написання статей для сайтів

Одне з головних завдань фрілансера, який пише тексти на замовлення – пошук замовників. Авторів дуже багато, тому вам потрібно самостійно знайти роботодавця. Можна брати замовлення на біржах контенту, але отримати хороший дохід з них буде вкрай складно. Оптимальним варіантом стане робота на одного постійного замовника, який буде забезпечувати копірайтера постійними обсягами роботи.

Існують спеціальні майданчики, які набирають досвідчених письменників і дають їм кожен день замовлення. Це забезпечує високу якість текстів і хороших заробіток для грамотних копірайтерів. Прикладами таких майданчиків виступають:

 • Bytext;
 • Miratext.

Bytext.ru

Це приклад якісної майданчика, яка набирає на роботу професійних копірайтерів. Спочатку необхідно пройти реєстрацію та надіслати адміністратору. Вам видадуть тестове завдання, файли з правилами написання текстів на замовлення, які пред'являє майданчик. Новачкам впоратися буде складно, але при наявності досвіду у цій сфері проблем виникнути не повинно.

До статті пред'являються стандартні вимоги: відсутність помилок, грамотне виклад думок, високий показник унікальності, використання всіх необхідних тематичних слів. Через особистий кабінет автор здає завдання і його перевіряють редактори Bytext. Якщо зі статтею все добре, то вам відразу ж виплачують гроші за нього і у вас є можливість замовити таке ТЗ. Ви самі визначає у своєму профілі, які теми вам близькі і вказуєте необхідну кількість символів.

Переваги:

 • відсутність конкуренції;
 • ставка стартує з 50 рублів за 1000 символів і з часом продовжує зростати;
 • в подальшому є можливість стати редактором на постійній основі з фіксованою високою зарплатою.

Недоліки:

 • високі вимоги до якості статей.

Сайти для написання статей за гроші

Новачкам складно знайти замовлення для написання текстів, тому краще починати зі спеціальних майданчиків. Біржі контенту виступають посередником між виконавцем і роботодавцем. Останні залишають там свої завдання і призначають комфортну для них ціну за нього. Автори шукають в каталозі підходящу роботу і беруться за її виконання. За успішні замовлення копірайтер отримує рейтинг і, чим він вище, тим охочіше до нього будуть звертатися власники сайтів. З часом з'являється можливість виставляти на майданчик вже готові свої статті за гроші.

Etxt

Стара і популярна майданчик з великою кількістю зареєстрованих користувачів. На біржі Etxt безкоштовна реєстрація, автори можуть брати подавати заявки на виконання ТЗ, а роботодавці самі будуть визначати, хто напише для них статтю на замовлення. Новеньким доступні лише дешеві замовлення, за які вони будуть отримувати рейтинг. З часом з'явиться можливість виставляти свої власні тексти на продаж. Висока репутація також відкриває доступ до дорогих замовлень.

Переваги:

 • велика клієнтська база;
 • зручний каталог пошуку замовлень.

Недоліки:

 • висока конкуренція;
 • відсоток за виведення з системи грошей;
 • низька оплата праці.

Адвего

Ще один гігант на теренах унікального контенту. Майданчик має хорошу репутацію, у системі зареєстровано велику кількість авторів і замовників. Багатьом відомий цей ресурс завдяки програмі перевірки унікальності Advego Plagiatus, яка працює прямо з вашого комп'ютера. Розрахунок всередині майданчика проводиться в доларах, висновок на валютний веб-гаманець. В іншому принцип роботи повністю повторює біржу Etxt.

Переваги:

 • багато користувачів, завжди є замовлення;
 • можна виставляти за певної репутації свої статті за гроші в каталог;
 • є форум, де новачки можуть отримати допомогу від досвідчених авторів.

Недоліки:

 • велика конкуренція;
 • мінімальні ціни за 100 символів в інтернеті;
 • виведення коштів тільки від 5 доларів протягом 3-5 днів.

Текст.ру

Це новий сервіс, що надає зручний інструмент для перевірки унікальності онлайн і теж має каталог зі статтями та завданнями. Власники сайтів можуть придбати готові матеріали для своїх ресурсів, а автори знайти постійного роботодавця або просто додатковий дохід. Виконання замовлень стане доступно відразу після реєстрації на Текст.ру. Перед здачею стаття обов'язково проходить перевірку у редакторів і при наявності помилок повертається на доопрацювання.

Переваги:

 • зручний каталог для пошуку завдання;
 • конкурентна оплата завдань;
 • зручний інструмент для перевірки унікальності.

Недоліки:

 • висока конкуренція;
 • за виведення коштів з вас знімається відсоток;
 • складно набирати рейтинг.

Копилансер

Щоб працювати на цій біржі автору треба спочатку написати тестове завдання. Це допомагає відсіяти зовсім безграмотних і недосвідчених копірайтерів. Так адміністрація Копилансера домагається хорошої якості статей. На майданчику пропонують ТЗ з оплатою від 30 до 7 рублів за 1 тисячу знаків, але при виведенні система утримує з вас 20% комісії. Біржа має систему рейтингів для авторів, щоб замовникам було видно, хто володіє необхідним досвідом у написанні статей на замовлення.

Переваги:

 • хороша оплата за 1000 символів;
 • невисока конкуренція.

Недоставлення:

 • високі вимоги до якості текстів;
 • велика комісія при виведенні грошей.

TextSale

Популярна біржа, основні вимоги до текстів збігаються з іншими майданчиками (унікальність, грамотність). Оплата за 100 символів для новачків низька, але при отриманні рейтингу (1 зірка) можна виставляти свої власні статті на продаж за гроші. У деяких авторів йдуть місяці на отримання репутації. Щоб цього уникнути можна оформити платну підписку.

Переваги:

 • багато замовлень від власників сайтів;
 • велика кількість зареєстрованих користувачів.

Недоліки:

 • важко набирати рейтинг, для отримання зірок вимагають дуже високої якості статті;
 • для виставлення готових робіт потрібно купувати платну підписку.

Відео

Написання статей на замовлення

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!