Скільки платить Ютуб за перегляди відео. Скільки можна заробити на YouTube каналі за 1000 переглядів

Практично кожен хоч раз побував на самому відвідуваному сайті мережі – YouTube. Цей хостинг відео дозволяє ділитися роликами зі всім світом, вести власний канал або просто дивитися відео інших користувачів в необмеженій кількості. Крім цього, на Ютуб можна непогано заробити, якщо знати, як правильно це зробити.

Як заробити гроші на Ютубі

Зараз багато хто хоче знайти додатковий заробіток в мережі Інтернет і роблять це досить успішно: численні соціальні мережі дійсно розширюють межі і виплачують своїм користувачам відсотки за перехід передплатниками по рекламі. Якщо вам цікаво дізнатися, як заробити гроші в Ютубі, то наступна інформація буде вам корисна. Легко запрацюють власники популярних каналів, де дуже багато передплатників. Отже, скільки можна заробити на Ютубі?

Створюючи чергову відео і викладаючи його на YouTube, ви можете отримувати невеликий відсоток з реклами, що в загальній сумі може перетворитися в реальну цифру вашого додаткового заробітку. Тільки ваше відео має зібрати не 10 і навіть не 100 прогонів, а порядку декількох десятків тисяч, а ще краще – мільйонів. Так скільки платять за 1000 переглядів на YouTube?

Партнерська програма YouTube

Щоб монетизувати свій канал, почати заробляти нехай спочатку невеликі гроші, необхідно зареєструватися в партнерській програмі. Це допоможе отримувати прибутки, а також швидко дізнаватися про всі оновлення і давати своєму інтернет-бізнесу розвиватися. Партнерка YouTube актуальна для 60 країн по всьому світу, а учасниками стають автори тільки тих каналів, які повністю відповідають усім вимогам. Отримувати другу зарплату з відеоканалу можуть ті, хто:

  • живуть в одній з країн зі списку;
  • викладають тільки якісний і оригінальний контент;
  • згодні з усіма умовами програми монетизації і знайомі з законом про авторські права.

Скільки платять за перегляди на YouTube

Якщо ви завели канал, то не поспішайте на ньому заробляти. Спочатку варто його розкрутити, набрати побільше передплатників, які будуть регулярно переглядати ваші ролики. Якщо в день лише 30-40 прогонів відео, то цього поки мало. Наберіться терпіння. Коли кількість збільшиться до декількох сотень, то можна починати заробляти, щоб самому зрозуміти, скільки платять на Ютубі за перегляди.

Скільки отримують ютуберы за 1 перегляд

Вирахувати, скільки коштує 1 перегляд на YouTube, практично неможливо, тому що кожен рекламодавець платить за свою рекламу різну суму. В деяких випадках ціна може бути дорівнює 0,1 долара, а іноді плата досягає цілих 2 (приблизно 125 рублів за нинішнім курсом). Крім того, не факт, що людина зацікавиться рекламним роликом і не пропустить його – в цьому випадку гроші не потраплять у ваш гаманець. Так що дійсно заробити на своєму каналі можливо тільки при величезному потоці передплатників, які будуть переходити по посиланню рекламодавця.

Скільки платить Ютуб за 1000 переглядів

При самому вдалому розкладі з 1000 прогонів ролика чоловік 10-15 перейдуть за посиланням на сайт рекламодавця, і тільки за них ви отримаєте свою довгоочікувану оплату. Отже, скільки коштує 1000 переглядів на YouTube (приблизний розрахунок):

  • 0,5$ - приблизна вартість одного переходу за посиланням;
  • 10*0,5=5$ ваш заробіток, який ви отримаєте за 1000 прогонів ролика вашими передплатниками.

Скільки платить Ютуб за 1000000 переглядів

Дізнатися, скільки коштує мільйон переглядів на YouTube, можна простим обчисленням:

  • 0,5$ - приблизна вартість одного переходу за посиланням.
  • Якщо кожен 10-й пройде за посиланням на сайт рекламодавця, то при мільйонному прогоні ця кількість буде дорівнювати 1000.
  • 1000 * 0,5=500$ – ваш заробіток, який ви отримаєте за 1000000 прогонів ролика.
  • Зараз ви знаєте, як приблизно розрахувати, скільки платить Ютуб за перегляди, і можете починати діяти!

Дізнайтеся та інші способи, як заробити гроші вдома.

Відео: за що платить Ютуб

Скільки платить YouTube за 1000 переглядів і за що саме YouTube платить

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!