Як без ключа відкрити домофон

Виробники під'їзних домофонів встановлюють на свої пристрої особливі коди, що дозволяють відкривати двері без ключа. Такі комбінації використовуються майстрами техобслуговування. Стороннім людям секретні коди не розголошуються, але в деяких форс-мажорних випадках це необхідно. Знаючи, як без ключа відкрити домофон, ви зможете врятувати людину, яка потрапила в біду, або запобігти скоєнню злочину. Вивчивши керівництво нижче, ви зрозумієте, як це робиться. Користуйтеся отриманими знаннями з розумом, оскільки застосування кодів заради особистої вигоди кримінально карається.

Способи відкрити двері з домофоном без ключа

Кожна компанія, що випускає електронні блокатори під'їзних дверей, використовує свої індивідуальні коди доступу. Вони спрацьовують безвідмовно, якщо при монтажі майстер залишає заводські налаштування. У всіх інших випадках процес відкривання дверей без ключа істотно ускладнюється. Для цього потрібно вхід в меню налаштувань, до якого не так просто отримати доступ. Тим не менш, багато блокатори у нашій країні встановлюються без зміни пароля, тому в разі крайньої необхідності ви зможете відкрити двері з домофоном без ключа. Давайте розглянемо це більш детально.

Cyfral (Цифрал)

Блокатори дверей цього виробника відрізняються рядом особливостей. Щоб зрозуміти, як без ключа відкрити під'їзний домофон Cyfral, скористайтеся такими рекомендаціями:

 1. У під'їзді, де є квартира з круглим номером (100, 200, тощо) використовується наступна комбінація: «виклик + код1 + виклик + код2». В даному випадку «код1» - номер квартири з цього під'їзду, кратний 100, а «код2» – код самого пристрою (23 23, 72 72 або 72 73).
 2. Пристрої з маркуванням у вигляді літери «M» відкриваються комбінацією «виклик + 41 + виклик + 14 10». Якщо це не допоможе, спробуйте ввести «070 54».
 3. Будь-яка модель CCD-0294.1 M, в якій встановлені стандартні налаштування, відкриється при введенні послідовності «виклик + 00 00». Якщо з'явиться повідомлення «ON», натисніть «2», і двері відкриються. Відповідь «OFF» говорить про те, що паролі були змінені, і вам не вдасться відкрити двері без ключа.
 4. Моделі CCD-2094 і CCD-40 відкриваються без ключа комбінацією «00 00 + виклик». Після введення цієї послідовності з'являється повідомлення «cod». Далі потрібно ввести секретний пароль 123456 + виклик». Якщо це не спрацює, спробуйте «123400 + виклик». У деяких випадках пристрої цієї моделі можуть показувати повідомлення «f0». Якщо побачите його, введіть цифри «601».

Keyman (Кейман)

Зламати захист цього виробника – справжня проблема. На даний момент достовірно відомо дві робочі комбінації: «До + 100 + 789 ... звуковий сигнал ... 123456 + 8» і «До + 170 862 ... звуковий сигнал 0...». Застосовуючи їх, ви зможете відкрити 2-3 двері Keyman з десяти. Якщо вищевказані методи не спрацюють, зламати двері без ключа або чіпа не вдасться.

Marshal (Маршал)

Сучасні моделі цієї фірми відкриваються з серйозними труднощами, оскільки при монтажі в якості коду доступу використовують номери будинків і квартир. Для всіх старих блокіраторів під'їзних дверей працює проста комбінація: «номер останньої квартири, збільшений на одиницю + К5555». Крім того, деякі моделі Маршал відкриваються без ключа паролем «240 361».

Елтіс

Про те, як без ключа відкрити під'їзний домофон цього виробника, довго думати не доведеться. Вам допоможе одна з двох стандартних комбінацій:

 • «дзвінок + 23 23»;
 • «дзвінок+ 72 73».

Metakom (Метаком)

Якщо при установці дверей монтажна бригада не отримувала розпорядження поміняти код доступу, розкрити блокіратор цього виробника допоможе одна з трьох наведених нижче схем:

 1. «дзвінок + номер першої квартири в під'їзді + дзвінок». Після цього вводиться стандартний пароль від Метакома – «57 02».
 2. «655 35 + дзвінок + 12 34 + дзвінок + 8».
 3. «12 34 + дзвінок + 6 + дзвінок + 45 68».

Розтин моделі МЕТАКОМ МК – 20 М/Т здійснюється іншим чином. Для неї використовується одна з двох послідовностей:

 • «дзвінок + 27 + дзвінок + 57 02»;
 • «дзвінок + 1 + дзвінок + 45 26».

Форвард

Підібрати секретний майстер-код пристрою Форвард не так легко, оскільки в більшості випадків при монтажі встановлюють комбінації, пов'язані з адресою. Складовими частинами можуть бути номери будинків і квартир. У деяких випадках кодування включає в себе номер телефону одній з крайніх (першої або останньої) квартир в під'їзді. Тим не менш, існує стандартне кодування, яка спрацює, якщо при монтажі майстри не змінили пароль. Запишіть її для себе: «24 27 101».

Факторіал

Система безпеки цього бренду в чому нагадує блокатори під'їзних дверей Cyfral. Вони широко поширені в Санкт-Петербурзі, однак тутешні знавці не можуть точно сказати, як відкрити двері без ключа. Єдиний пароль існує, але він рідко спрацьовує, оскільки при монтажі майже завжди вводиться унікальний код. Це потрібно для того, щоб жителі під'їздів не користувалися домофонами безкоштовно. Тим не менш, спробувати можна. Наберіть наступне: «00 00 00 + 12 34 56». Якщо не спрацює, спробуйте комбінацію «5 + 180 180 + виклик + 4 + виклик».

Як дізнатися універсальний код домофона

Універсальний код від усіх домофонів – це міф. Кожна фірма програмує свої пристрою так, що вони відкриваються парою секретних комбінацій. Якщо при установці дверей монтажники не вважатимуть за потрібне змінити коди, увійти в під'їзд без ключа зможе кожен. Майстер-коди відомі тільки співробітникам сервісу, але вони зберігають їх у таємниці і не мають права кому-небудь розголошувати. Тим не менш, існує альтернативне рішення – універсальний ключ для домофону. Він коштує недорого і працює майже безвідмовно. З ним вам не доведеться запам'ятовувати довгі коди, які спрацьовують через раз.

Відео: коди відкриття домофонів

Перегляньте наведений нижче ролик, щоб зрозуміти, як користуватися домофоном, якщо немає ключа. В цьому немає нічого складного, потрібно лише правильно вводити комбінації, прислухатися до звуків і уважно дивитися на дисплей. Дотримуйтесь рекомендацій з відео, та зрозумієте, як зламати домофон на своєму під'їзді. Ці знання можуть стати в нагоді, якщо комусь із мешканців терміново потрібна допомога.

ЯК ВІДКРИТИ БУДЬ ДОМОФОН (ПЕРЕВІРИМО?)

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!