Як поміняти ім'я вконтакте

Спочатку при появі соціальної мережі «Вконтакте» людина міг вписати абсолютно будь-ім'я, прізвище. Нерідко це були вигадані слова, але з недавніх пір цей пункт початку модерувати адміністрація. Перед тим як перейменувати себе в вк слід знати, що несправжні дані не будуть схвалені системою.

Можна змінити ім'я в вк

З різних причин люди могли реєструватися собі сторінки в контакті під вигаданими никнеймами, приміром, щоб їх не знайшов друг, з яким вони не хочуть спілкуватися. Деякі просто хотіли виділитися, і вони брали собі никнеймы відомих людей. Зараз політика компанії сервісу забороняє використовувати несправжні дані. З цієї ж причини зміна імені, прізвища модерується.

Щоб людині не заблокували обліковий запис, потрібно дізнаватися, як поміняти ім'я вконтакте. Ця процедура здійсненна, якщо правильно ввести справжні дані. Перед цією процедурою слід враховувати деякі нюанси:

 1. Змінити дані без прив'язаного телефону не вийде. Кожен раз при подачі заявки буде вискакувати вікно з проханням прив'язки вашого номера на сторінці.
 2. Вам прийде відмова редагування профілю, якщо ви будете писати латиницею, але існує метод обходу цієї проблеми.
 3. Якщо ви будете подавати заявки, а їх будуть регулярно відхиляти, через якусь кількість спроб цю можливість заблокують на певний строк. Дату, коли знову зможе спробувати поміняти, вам напишуть окремо.

Як поміняти ім'я та прізвище в вк - покрокове керівництво

Якщо ви не в курсі, як перейменувати себе у вк, то інструкція нижче допоможе вам швидко, легко, без зайвих зусиль зробити це. Керівництво для зміни особистих даних:

 1. Зайдіть на свій профіль.
 2. Під вашою аватаркою знайдіть напис «Редагувати сторінку», натисніть на неї.
 3. Відкриється сторінка налаштувань особистих даних, що дозволяє в першій клітинці змінювати запис. Перед тим як змінити прізвище в вк і ім'я, переконайтеся, що в них не міститься латинських символів.
 4. Після заповнення інформації натисніть кнопку «Зберегти» внизу.
 5. Вгорі з'явиться напис про створення заявки на зміну даних, яка буде розглянута модераторами.

Як правило, на розгляд запиту йде півгодини, але бувають випадки, коли відповідь не приходить протягом 24 годин. Тоді слід звернутися до техпідтримки в контакті, описати проблему. Іноді вам приходить відмова у зміні без пояснення причин, хоча ви заповнили всі вірно, за правилами. Можна поступити наступним чином:

 1. При введенні правдивих даних натисніть на розділ «Допомога» (поруч з «Вихід»). У рядку пошуку вбийте слово «Як можна поміняти ім'я вконтакте» і виберіть пункт внизу «Жоден з цих варіантів не підходить». Опишіть проблему та відправте в сервіс. Вони попросять надати цифрову копію паспорта, на якій видно прізвище, ім'я, щоб підтвердити ваші дані.
 2. Другий метод трохи дивний, але працює. Знайдіть людину протилежної статі з потрібною прізвищем і попросіть поставити статус заміжня/одружений. Зробіть ще раз запит і дані будуть змінені. Стосується це тільки прізвища.

Як змінити ім'я у вк на англійське

Вище було описано, як змінити ім'я вконтакте, з якихось причин люди хочуть ввести його на латиниці, що заборонено правилами сервісу. Раніше такий підхід ускладнював процедуру пошуку в мережі, тому що система не зіставляла запити на трансліті і кирилиці. Зараз же сервіс сприймає англійські символи, навіть якщо вони написані російською. Вигода від такої зміни не ясна, але при необхідності провести її можна буде, але не зовсім стандартним чином. Інструкція, як змінити ім'я вконтакте англійською:

 • скачайте програму для підміни айпі;
 • виберіть варіант з Європи, США;
 • мову в налаштуваннях змініть на «Англійську»;
 • повторіть запит на зміну з даних англійською.

Дізнайтеся, як очистити стіну в ВК швидко при необхідності.

Відео: як змінити нік в вк без перевірки адміністратора

"Як змінити прізвище без адміністрації вконтакте?"

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!