Лизобакт - інструкція по застосуванню і відгуки

При інфекційно-запальних ураженнях ЛОР-органів лікарі рекомендують своєчасно вдатися до консервативного лікування. Анотація Лизобакта повідомляє, що цей медичний препарат є потужним антисептиком, який продуктивно вбиває патогенну флору, позбавляє від болю горла, прискорює одужання.

Лизобакт – інструкція

Медикамент випускається у формі таблеток для розсмоктування, полегшує тривожну симптоматику і забезпечує м'яке, цілеспрямована дія на вогнище патології. Якщо пацієнту прописаний Лизобакт – інструкція зобов'язана вивчатися першої. Препарат однаково призначається в дитячому та дорослому віці, має ряд не менш продуктивних аналогів. Перед початком лікуючого курсу обов'язково провести бесіду з лікарем, вивчити інструкцію по застосуванню.

Склад

За фармакологічними особливостями це місцевий антисептик, який знищує хвороботворних мікроорганізмів бактеріальної природи. Хімічний склад Лизобакт поєднує два активних компоненти – лізоциму гідрохлорид (20 мг) і піридоксину гідрохлорид (20 мг). Перший – фермент, що порушує цілісність мембран небезпечних мікроорганізмів; другий – вітамін В6 необхідний для продуктивного відновлення пошкодженої слизової. Активні компоненти відрізняються гіпоалергенними властивостями, але при наявності алергічних реакцій показано замінити Лизобакт на аналог.

Застосування

Лікарський препарат є важливою складовою успішної консервативної терапії більшості хвороб ЛОР-практики. Якщо лікар наказує ліки Лизобакт, показання до застосування можуть бути такими, відображені в інструкції:

  • стоматит;
  • герпес;
  • гінгівіт, тонзиліт, фарингіт;
  • формування афт на слизовій оболонці;
  • гайморит катаральної форми;
  • ерозивні ураження слизової;
  • запальні процеси ясен, гортані.

Лизобакт при вагітності

Оскільки при виношуванні плоду антибіотики заборонені, можна використовувати місцеві антисептики, не менш ефективні на практиці. Фермент лізоцим руйнує структуру хвороботворної інфекції, при цьому не проникає через плацентарний бар'єр, не шкодить внутрішньоутробного розвитку. Лизобакт вагітним призначають під контролем фахівця, не виключена корекція добових дозувань по інструкції. Обмеження відсутні на всьому терміні виношування плоду, побічні явища мінімальні.

При грудному вигодовуванні

При лактації теж не виключено призначення медичного препарату Лизобакт – інструкція по застосуванню дозволяє таке консервативне лікування молодим матусям. Лізоцим швидко прибирає біль у горлі, пригнічує кашель, полегшує загальне самопочуття, при цьому не шкодить якості і кількості грудного молока. Лизобакт при годуванні груддю не проникає в дитячий організм, тому таке призначення по інструкції доречно для даної категорії пацієнток.

При ангіні

При тонзиліті це лише допоміжне лікуючу засіб, який можна призначати одночасно з антибіотиками. Ціна таблеток доступна, а результат вказаної консервативної терапії приємно порадує вже на 2-3 добу. Призначений Лизобакт при ангіні прискорює руйнування патогенної флори, при цьому сприяє відновлення ураженої слизової оболонки. Однієї упаковки цілком вистачає, щоб забезпечити позитивну динаміку характерного недуги.

Як приймають Лизобакт? Разова доза ліків при ангіні – по 2 пігулки розсмоктувати до 4-5 разів за день. Водою не запивати, з прийомами їжі не об'єднувати. Інструкція по застосуванню вказує, що курс інтенсивної терапії визначає отоларинголог, але в середньому лікування може тривати до 2 тижнів. Лизобакт, вірніше його активні компоненти, у незначній концентрації проникають у системний кровотік. Непомітно адаптуються в організмі, процес метаболізму спостерігається в печінці, неактивні ж метаболіти виводяться нирками.

Лизобакт – інструкція по застосуванню для дітей

Дитині теж підходить це призначення, але важливо визначити з лікарем добові дози ліків. Якщо призначений Лизобакт для дітей – інструкція по застосуванню повідомляє, що пацієнтам від 3 до 7 років можна розсмоктувати у ротовій порожнині по 1 таблетці тричі за добу. Дитині від 7 до 12 років – по 1 пігулці вже чотири рази за день. Різниця в одному прийомі, але відмінності дійсно відчутні. Якщо приймати ліки по інструкції, воно швидко допомагає дитині і мамі одужати.

Протипоказання

Засіб ефективний, є в кожній аптеці. Перед прийомом Лизобакта необхідна індивідуальна консультація медпрацівника. Згідно інструкції і численними відгуками, стає очевидно, що даний медичний препарат для хворого горла допомагає і підходить далеко не всім покупцям. Є протипоказання і побічні ефекти, які обмежують кількість охочих використовувати цінне придбання. Можна вибрати дешеві аналоги, але краще не економити. Якщо призначений Лизобакт – протипоказання в інструкції по застосуванню такі:

  • індивідуальна непереносимість лактози;
  • порушений вуглеводний обмін;
  • вікові обмеження до 3 років;
  • підвищена чутливість організму;
  • обережно при грудному вигодовуванні, вагітності.

Побічні явища зустрічаються вкрай рідко, виражені місцевими реакціями у вигляді кропив'янки, шкірного висипу, свербежу та гіперемії шкірних покривів. Інструкція Лизобакта повідомляє, що на ранній стадії лікування може розвинутися алергічна реакція, яка вимагає негайної корекції призначеної дози або повної заміни лікуючого кошти. Важливо не тільки читати інструкцію по застосуванню, але і позапланово звернутися до лікаря.

Ціна

Цей медичний препарат недешевий, однак його покупка не стане розоренням для працюючої людини. В середньому, ціна стартує від 280 рублів. Вартість антисептика в інтернет-магазині набагато дешевше, а фармакологічні властивості нітрохи не слабкіше. За відгуками пацієнтів можна зрозуміти, що ціни на ліки в провінціях теж дешевше, доступніше для пацієнтів.

Лизобакт – аналоги

Якщо медикамент не допомагає більше 7 діб, саме час знайти йому заміну. Аналоги Лизобакт за відгуками нітрохи не слабший, а деякі і зовсім гарантують стійкий лікувальний ефект. Подібними за фармакологічними властивостями є Фарингосепт, Імудон, Каметон, Граммидин, Ларипронт, Інгаліпт, Гексорал, Гексализ, Стрепсілс, Себидин. Їх застосування не сумісно з їжею і алкоголем, інакше проблеми зі здоров'ям не виключаються. Однак спочатку краще купити Лизобакт – докладна інструкція по застосуванню обіцяє швидке одужання в будь-якому віці.

Відео

Реклама Лизобакт - Лікує горло природно

Відгуки

Інга, 32 рокиБрала Лизобакт при ангіні, як допоміжний лікуючу засіб. Ціна доступна, а ось ефективність сумнівна. Випадок був класичний, але полегшити загальне самопочуття ці таблетки мені так і не допомогли. Пропила три дні і перестала, оскільки таке призначення явно не працювало. Залишилася незадоволена, взяла на замітку і більше не купую.
Світлана, 29 роківДавала дитині 6 років при сильному болі горла. Дуже задоволена таким відкриттям, оскільки вирішити глобальну проблему зі здоров'ям мені вдалося вже за 2 дні. Ціна цих таблеток – всього 300 рублів, причому однієї пачки вистачає, щоб зрозуміти, чи підходить тобі це лікуючу засіб чи ні. Нам підійшло, відтепер лежить в сімейному аптечці про запас.
Мілана, 33 рокиЦіна недешева, а толку нуль. Пропила цілу пачку, але навіть не змогла позбутися нав'язливого першіння в горлі. Думаю, що при більш серйозних діагнозах цей медичний препарат і зовсім непотрібний. Не рекомендую його купувати, раджу частіше вдаватися до допомоги альтернативної медицини.
Ганна, 36 роківПісля цих таблеток у дитини починається висип по всьому тілу. Один раз купила за призначенням лікаря, так вже 100 раз пошкодувала, що почала давати. Спочатку шкіра почервоніла, а потім сильно свербіли. Довелося ще антигістамінні засоби додатково купувати в аптеці. При схильності до алергії цей медикамент не рекомендую.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!