Від чого допомагає Хофитол при вагітності і як його приймати
- 1. Для чого призначають при вагітності Хофитол
- 1.1. Склад препарату
- 1.2. Показання до застосування
- 2. Інструкція по застосуванню хофитола при вагітності
- 2.1. Дозування
- 2.2. Як приймати
- 3. Побічні ефекти Хофитола для вагітних
- 4. Протипоказання препарату з витяжкою артишоку
- 5. Відео: Хофитол – ліки від токсикозу при вагітності
- 6. Відгуки
Період виношування малюка для жіночого організму дуже не простий. Деякі можуть похвалитися відмінним здоров'ям, але і в цьому випадку всі системи, органи майбутньої мами відчувають навантаження. Не справляючись з таким інтенсивним тиском, організм потребує допомоги – ось які ситуації приводять до необхідності приймати Хофитол при вагітності, щоб допомогти жінці виносити дитину. На процес появи здорового малюка не повинні впливати накопичені токсини, шлаки або неправильна робота нирок, виправити проблему покликане це рослинний засіб.
Для чого призначають при вагітності Хофитол
Відносити Хофитол до категорії ліків, що призначаються виключно за гінекологічним свідченнями, було б неправильно. Містить біологічно активні речовини, препарат заснований на витяжки з листя артишоку польового. Атеросклероз, запалення сечовивідних шляхів, захворювання нирок – от коли є необхідність приймати ліки, щоб допомогти організму нормалізувати роботу жовчного, печінки або поліпшити стан судин, а з цими проблемами можуть стикатися не тільки вагітні.
Організм жінки, що відчуває колосальне навантаження, іноді потребує допомоги. Виведення токсинів, відновлення оптимального рівня ферментів, зниження показника сечовини, холестерину, нормалізації роботи нирок – все це служить приводом для призначення Хофитола при вагітності. Лікарі рекомендують приймати препарат майбутнім мамам при дисбалансі травної системи, і найпоширеніший симптом на ранніх термінах виношування плоду – нудота – буде доставляти менше неприємних відчуттів.
Склад препарату
Витяжка з артишоку являє собою не єдиний компонент препарату з антитоксичным ефектом. Цінною речовиною, яке виділяють з листя артишоку, є цинарин, що володіє жовчо - і сечогінними властивостями. Рослина також служить джерелом поліфенолів, тому приймати Хофитол при вагітності корисно, коли треба вивести токсини, очистити кров. Крім рослинної сировини, простий за складом препарат містить добавки, які не мають лікувального ефекту: кукурудзяний крохмаль, аравійська камедь, тальк.
Показання до застосування
Широкий спектр, коли лікар може призначити хворому Хофитол, передбачає наявність таких захворювань, як нефрит, холецистит, гепатит, ниркова недостатність і ряд інших. При вагітності прийом препарату обумовлений проявом деяких патологій, які можуть заважати нормальному розвитку плоду. Порушення травного процесу знижує вміст корисних компонентів і вітамінів, які надходять до дитини, через кров матері, а засіб допомагає вирішити цю проблему, не викликаючи занепокоєння про їхнє здоров'я.
Інструкція по застосуванню хофитола при вагітності
Формула рослинного засобу містить мінімальну кількість штучних компонентів, що робить препарат з набором корисних властивостей підходящим для прийому під час вагітності. Як м'яке сечогінний, Хофитол допоможе вивести зайву рідину і усунути набряки; на пізніх термінах, коли розмір матки стане великим і буде порушувати роботу жовчовивідних шляхів, натуральний препарат допоможе нормалізувати її.
Захист судин – це ще одна корисна дія ліків на основі артишоку,але навіть проста рослинна формула препарату не служить підставою для самолікування. Прийом Хофитола майбутньої мами може порекомендувати лікар після огляду. З профілактичною метою ряду захворювань або як ефективні судинорозширювальні продукти при появі загострень, рослинний засіб може призначити гінеколог або інші фахівці: терапевт, ендокринолог, нефролог.
Дозування
Якщо призначення рослинного препарату має проходити під контролем лікаря, то прийом будь-якої дози при вагітності без узгодження з фахівцем неприпустимий. Таблетки або розчин – ось дві поширені форми випуску рослинного препарату, які призначаються майбутнім мамам з урахуванням їх стану за певною схемою. Вона передбачає, що Хофитол вагітним треба приймати тричі на добу до їжі, а кількість ліки –дві-три таблетки або пити по 2-3 мл за один раз.
Краплі розчину для прийому всередину містять спирт, але існує і така форма ліки, як ампули, яка передбачає введення препарату внутрішньом'язово, а дозу ін'єкцій визначає лікар в стаціонарі. Щодо тривалості курсу, за рекомендацією лікаря Хофитол приймають не більше 20 днів, а щоб покращувати роботу важливих систем організму вагітної жінки, вистачає і двотижневого курсу лікування.
Як приймати
Вагітним жінкам не варто спокушатися, що за описом препарат відноситься до натуральним засобам – це не привід почати приймати його самостійно. Говорити про абсолютної безпеки не доводиться навіть з урахуванням мінімальних протипоказань. Як ефективні таблетки від токсикозу, ліки можна приймати на ранніх термінах, а другий або третій триместри з характерними для них набряками, гестозом і підвищеної навантаженням на нирки пройдуть набагато легше, якщо слідувати правильному дозуванні Хофитола.
Порушення кровотоку при вагітності послужить причиною того, що гінеколог порадить приймати рослинний препарат. Його так само широкого використовують у комплексній терапії:
- якщо у малюка спостерігається кисневе голодування;
- при плацентарній недостатності для поліпшення кровообігу;
- при сповільненому обміні речовин;
- коли порушений обмін речовин і це призводить до ожиріння;
- для поліпшення пам'яті біля самої матері.
Виправдане призначення сиропу з растильным компонентом або капсул для посилення мозкової діяльності або якщо треба поліпшити (нормалізувати) згортання крові. Розширення корисних властивостей Хофитола при вагітності показує його хорошу сумісність з більш серйозними медикаментами при комплексній терапії. Але частіше лікарський препарат сам відмінно справляється у запорами, нудотою, набряками, запамороченням, сонливістю у вагітних.
Побічні ефекти Хофитола для вагітних
Дотримуючись рекомендації лікаря і приймаючи ліки по встановленій схемі, викликати появу побічних ефектів навряд чи вийде. Але існує ймовірність появи алергії, і цю реакцію організму майбутньої мами на прийом рослинного препарату виключати не варто. Блювота, рідкий стілець – це найчастіші побічні ефекти при прийомі Хофитола. Поява таких симптомів служить причиною негайного звернення до фахівця, який або знизить дозування, або замінить препарат на аналогічний.
Протипоказання препарату з витяжкою артишоку
Відсутність синтетичних добавок у складі Хофитола не захищає від факту індивідуальної непереносимості.
- Як і деякі жовчогінні засоби, рослинний препарат може викликати рух каміння аж до необхідності робити операцію.
- Ниркова недостатність теж є приводом для уваги: при яскраво виражених проявах захворювання доведеться відмовитися від прийому натурального кошти.
- Пильність треба дотримуватися і тим, страждає хронічним холециститом.
Дія рослинного препарату спрямована на стимулювання процесів нирок і печінки, тому при наявності проблем чи гострих захворюваннях цих органів або сечовидільної системи не можна бездумно приймати препарат на основі витяжки артишоку. Це найшвидший спосіб погіршити стан і спровокувати більш серйозну ситуацію, яка потребує негайного хірургічного втручання.
Відео: Хофитол – ліки від токсикозу при вагітності
Хофитол піклується про жовчному міхурі!
Відгуки
Євгенія, 29 років Друга вагітність протікала складніше, на пізніх термінах стали мучити набряки, ноги виглядали жахливо. Хофитол, як рослинні ліки для судин, я стала приймати по дві таблетки вранці, вдень і на ніч. Легше стало вже на четвертий день, а через два тижні відчувала себе набагато краще, енергія з'явилася, ходити було не так боляче.
Наталя, 34 роки Перші місяці вагітності мені здавалося, що я вмираю від токсикозу. Це найжахливіше отруєння! Порадилася з лікарем, сил терпіти такий стан просто не було, вона мені запропонувала це засіб як безпечне і на травках. Купила таблетки, ефект був, але зовсім позбутися від токсикозу не вийшло.
Ксенія, 30 років Фіто-плацентарну недостатність мені поставили на 33 тижні, а до цього сильно набирала вагу. Довелося лягати в стаціонар, де ставили крапельниці з Хофитолом. Дотягла до терміну пологів, але все одно довелося робити кесарів, тому що плід великий, а мені стало гірше. Син-богатир підріс, все обійшлося добре, думаю, є і заслуга цього ліки.