Спрей Аквалор для горла

Закладеність носа – вкрай неприємне стан. Його періодично відчувають всі здорові люди різних вікових категорій. Медичний препарат Аквалор для горла і носа – це морська вода, яка володіє лікувальними, профілактичними властивостями при таких проблемах зі здоров'ям. Медикамент, завдяки унікальному складу, дозволений до застосування в дитячому, дорослому віці, але тільки за рекомендацією лікаря.

Інструкція по застосуванню кошти від горла Аквалор

Вилікувати хворе горло можна швидко, без шкоди для загального стану організму. Допоможе Аквалор Душ Софт, який володіє м'яким, цілеспрямованою дією на вогнище патології. Це ліки не протипоказано для новонароджених, що зайвий раз виключає ризик інтоксикації організму. Якщо правильно використовувати Аквалор для зрошення горла, то позитивна динаміка очевидна через 3-4 процедури.

Склад

Активним компонентом медичного препарату є морська вода з найчистіших районів Атлантики, у складі якої переважає загальну кількість вітамінів, мінералів і мікроелементів. Дія ліків не викликає сумнівів, тому дозволяється використовувати Аквалор для дітей будь-якого віку. Морська вода:

  • дозволяє відновити слизову горла;
  • бере участь у процесі регенерації тканин;
  • підвищує активність антибіотиків;
  • усуває ознаки запалення.

Використання Аквалор Бебі Душ підвищує опірність дитячого організму до впливу патогенних факторів. Натуральний склад препарату забезпечує високу ефективність при відсутності побічних явищ і протипоказань. Серед додаткових властивостей в організмі слід виділити такі:

  • профілактика злоякісних пухлин горла;
  • зволоження подразненої слизової;
  • усунення продуктів інтоксикації;
  • виведення скупчилися гнійних мас.

Як використовувати спрей для горла

Застосування препарату Аквалор дозволено всім категоріям пацієнта, а його призначають в наступних клінічних картинах:

  • аденоїдит гострої, хронічної форми;
  • гайморит;
  • грип та ГРВІ;
  • стоматит;
  • фарингіт;
  • ларингіт;
  • синусит гострої, хронічної форми;
  • пародонтит;
  • період сезонної алергії;
  • гінгівіт.

Застосування Аквалора для горла доречно при проведенні щоденних гігієнічних процедур, при інтенсивному лікуванні запальних процесів носоглотки, придаткових пазух, ротової порожнини. Препарат безпечний для дітей до року, але його призначення повинно бути погоджено з дільничним педіатром. Для вагітних обмеження щодо прийому Аквалора повністю відсутні, але перед початком прийому не завадить ознайомитися з інструкцією.

Протипоказання:

  1. Виключені в повному обсязі, побічні явища теж, а лікарська взаємодія при численних клінічних дослідженнях не виявлено.
  2. Спрей для горла Аквалор дозволений до застосування всім бажаючим за показаннями, а у високій ефективності і корисності морської води сумнівів не виникає.

Форте

Препарат має кілька модифікацій. Універсальним профілактичним і лікувальним засобом є Аквалор Форте – гіпертонічний розчин, вироблений у формі спрею. Хлорид натрію, як основний елемент, глибоко проникає в запалені пазухи, сприяє відтоку гною, очищає слизову оболонку, підвищує захисні властивості епітелію щодо хвороботворної інфекції. Ємність одного флакона – 125 мл, добові дози і тривалість застосування визначаються інструкцією. Випускається Аквалор Екстра Форте з посиленою дією на вогнище патології.

Софт

Цей медичний препарат ідеально підходить при тривалому лікуванні алергічного риніту, гаймориту і великих поразок горла. Випускається у формі спрею з дозатором, забезпечує м'яке зрошення горла. Має міні-упаковку, тому ліки можна завжди носити з собою в цілях профілактики. Цей медикамент задіють у складі комплексного лікування, коли необхідно усунути ускладнені форми респіраторних і вазомоторних захворювань.

Бебі

Сольовий розчин випускається у вигляді крапель і спрею з насадкою, а призначений для маленьких пацієнтів при нежиті і захворюваннях горла. Препарат можна використовувати з перших днів життя в цілях профілактики, а для цього виконувати зрошення ротової порожнини до 6 разів за добу. Протипоказання і побічні явища відсутні, лікування безпечне і ефективне, взаємодія з іншими лікарськими засобами виключено. Аквалор використовують при респіраторних захворюваннях і грипі.

Аквалор Горло з ромашкою і алое

При вірусних і респіраторних захворюваннях ротової порожнини показаний цей медичний препарат. Він має протизапальні, антисептичні, знеболюючими, імуностимулюючими, регенеруючі властивостями. Ромашка пригнічує інтенсивність патологічного процесу, заспокоює подразнену слизову оболонку. Спрей сприяє видаленню гнійних нальотів, прискорює процес одужання, забезпечує відхаркувальний ефект. Лікуватися дозволяється в будь-якому віці, оскільки Аквалор Горло не шкодить організму.

Відгуки

Марина, 25 років Аквалор Екстра Форте римський мені порадила дільничний гінеколог, коду на 30 тижні вагітності я захворіла на ГРВІ. Після кожного використання спрею горло не так боліло, йшов білий наліт з мигдаликів, повертався звичний тембр голосу. Після одужання це засіб залишила на замітку в якості ефективної профілактики. По сей день всією сім'єю ним користуємося і не хворіємо. Це вже сімейна традиція, норма.
Світлана, 22 роки Нам прописали Аквалор Бебі ще в пологовому будинку. Тоді сказали, що для профілактики інфекції (народжувала взимку). Вдома теж використовувала цей препарат, коли донька хворіла, особливо перед сном. Після процедури вона спала краще, хвороба переносила менш раздражительно і плаксиво. Всім рекомендую мамам, якщо на фото вони хочуть бачити свою дитину здоровою, а не вічно бігати з ним по лікарнях.
Ганна, 30 років Всією сім'єю використовуємо Аквалор для профілактики, особливо в осінньо-зимовий період, коли епідемія грипу починається, і сезонний авітаміноз атакує. Засіб ефективне і надійне, правда, коштує дорого. Зате його надовго вистачає. Є в кожній аптеці, а от, коли дешеві аналоги спробували, сильно розчарувалися. Краще не економити на здоров'ї, а купувати Аквалор.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!