Схуднення живота і боків з бодіфлекс - користь дихальної гімнастики
- 1. Що таке для схуднення бодіфлекс
- 2. Як правильно займатися бодіфлексом
- 2.1. Техніка правильного дихання
- 3. Дихальна гімнастика
- 3.1. Бічна розтяжка
- 3.2. Черевний прес
- 3.3. Вправа ножиці
- 3.4. Кренделек
- 3.5. Кішка
- 4. Бодіфлекс - користь і шкода
- 5. Протипоказання
- 6. Відео: Дихальна гімнастика для схуднення живота Марина Корпан
- 7. Відгуки
Спеціальні дихальні вправи мають великий вплив на процес схуднення, тому заняття бодіфлексом для живота і боків є дуже ефективними. Вони допомагають підтягти проблемні зони за рахунок наїдків тканин і клітин киснем. Така методика відмінно діє навіть на тих, хто ніколи не був спортсменом або кому заборонені інтенсивні тренування. Як виконувати дихання для схуднення живота і кілька ефективних вправ, докладно описані в інформації нижче.
Що таке для схуднення бодіфлекс
Не варто недооцінювати дихальні вправи для схуднення живота і боків. Вони допомагають позбутися від зайвих кілограмів не гірше фізичних навантажень. Комплекс вправ, заснований на затримці дихання на кілька секунд в поєднанні з розтяжкою, має назву бодіфлекс для живота і боків, або bodyflex. Така тренувальна програма дуже популярна поряд з оксисайзом, адже теж допомагає худнути без дієт і щоденних відвідувань спортзалу. Основою ж бодіфлекса є активне діафрагмальне дихання, тобто дихання животом, яке сприяє:
- розширення об'єму легенів;
- насичення крові киснем;
- прискоренню обміну речовин;
- посилення спалювання жиру.
Як правильно займатися бодіфлексом
Щоб дійсно схуднути за допомогою такої методики, важливо дотримуватися її техніку і ще кілька основних правил. Головне з них – приступати до занять тільки на голодний шлунок. Оптимальним часом для тренування вважаються перші півгодини після пробудження. Інші рекомендації для початківців:
- Регулярні тренування. Необхідно визначити час, який зручно для вас, щоб ви змогли займатися бодіфлексом щодня в обраний період. Потрібно всього 15 хвилин в день. Пропусків занять бути не повинно.
- Зміни. Щоб відстежити ефективність бодіфлекса, рекомендується проводити виміри сантиметровою стрічкою основних обсягів фігури – живота і боків, стегон, грудей. Перевіряти з періодичністю в тиждень.
- Харчування. Для дихальної гімнастики не вимагається дотримання дієти, але від шкідливої їжі все ж варто відмовитися.
- Час. Якщо немає часу на бодіфлекс з ранку, то можна робити це і ввечері, але останній прийом їжі повинен бути за 2 години до заняття.
Техніка правильного дихання
Запорука успіху – правильно виконати дихання для схуднення живота. Техніка не така складна, якщо поетапно в ній розібратися. Освоїти її ви можете по наступній інструкції:
- Позиція. Конкретне положення необхідно приймати в залежності від виконуваного вправи. В цілому ж для зручності можна просто встати прямо, розставити ноги на ширині плечей, а в ідеальному варіанті – впертися долонями в коліна.
- Повільний видих. Необхідно скласти губи трубочкою, після чого плавно видихнути все повітря, що знаходиться в легенях.
- Інтенсивний глибокий вдих. Після повного видиху потрібно різко вдихнути носом, щоб набрати якомога більше повітря.
- Швидкий видих. Далі губи потрібно скласти в щільну лінію і з силою видихнути з себе повітря через рот, видаючи звук, схожий на «пах». Живіт при цьому повинен бути втягнутий і практично притиснутий до хребта.
- Затримка дихання. На цьому етапі потрібно прийняти позицію виконуваного вправи або ж залишитися в колишньому положенні, якщо ви тренуєте техніку бодіфлекса. Далі йде затримка дихання на 8-10 рахунків, а для новачків – на 5.
- Розслаблення. Після затримки дихання можна повернутися до нормального дихання, розслабитися.
Дихальна гімнастика
Бодіфлекс для живота і боків – це легкий спосіб для чоловіків і жінок зменшити свою талію і позбутися від зайвих жирових відкладень на ній. Досягти більш ефективного результату допоможе не просто правильне дихання за описаною вище техніці, але і кілька вправ. Виконуючи їх щодня, ви вже через тиждень зможете помітити зменшення обсягів талії. Кожна вправа допомагає розробити ту чи іншу частину преса, тому робити їх краще в комплексі одне за іншим.
Бічна розтяжка
Першою вправою для створення плоского живота виступає розтяжка. Вона допоможе підтягнути цю проблемну зону. Алгоритм виконання вправи дуже простий:
- Прийняти дихальну позицію – ноги розставити на ширині плечей, трохи зігнути, сідниці відсунути назад, а долоні помістити трохи вище колін.
- Виконати саму техніку дихання, описану вище.
- На стадії затримки зробити наступне ліктем лівої руки спертися на ліве ж коліно, вагу тіла перенести на однойменну ногу, іншу ж витягнути назад. Далі праву руку підняти і тягнутися нею вгору так, щоб відчути розтягування м'язів від пахвової западини до талії.
- Дорахувати до 8, після чого прийняти початкову позу.
- Повторити 3 рази на кожен з боків.
Черевний прес
Ще одна необхідна вправа для тренування м'язів талії – це черевний прес. Воно виконується вже в положенні лежачи, але дихання для схуднення живота залишається тим же. Послідовність дій така:
- Лягти на спину, ноги зігнути, але стопи при цьому залишити на підлозі.
- Не піднімаючи голову, виконати дихальну вправу, після чого на стадії затримки дихання потягнутися руками вгору, піднімаючи плечі від підлоги. Голову при цьому відкинути назад.
- Далі поступово прийняти початкову позу і відразу повторити вправу ще 2 рази.
Вправа ножиці
Хоч прес і неправильно розділяти на верхній і нижній, все ж опрацьовуються ці частини дійсно по-різному. Останній важче піддається тренування, з-за чого часто ховається під товстим шаром жиру. Зменшити його вам допоможе вправа «ножиці». Це теж дихання животом для схуднення в особливій позиції. Алгоритм виконання наступного:
- Знову ж лягти на підлогу, руки покласти під сідниці.
- Далі знову зробити дихальна вправа бодіфлекса і на стадії затримки підняти ноги приблизно на 10 см від підлоги.
- Виконувати махи з широкою амплітудою, схрещуючи по черзі ноги. Рахувати до 8-10.
- Повернутися до звичайного дихання.
- Потім зробити 3 підходи.
Кренделек
Вправа з дуже незвичайним назвою теж допомагає зменшити ненависні живіт і боки. Крім того, воно задіює зовнішню поверхню стегна і поперек. Техніка ж його включає наступні етапи:
- Сісти на підлогу, ліву ногу закинути на праву (вона лежить на підлозі), поставити її при цьому прямо. Лівою рукою спертися на підлогу позаду себе. Правою ж обхопити ліву ногу.
- Далі виконати основну техніку бодіфлекса і при затримці дихання підтягти ліве коліно до грудей, після чого розгорнути корпус вліво, намагаючись подивитися назад.
- Порахувати до 8-10, прийняти вихідну позицію.
- Зробити за 3-4 підходу на кожне стегно.
Кішка
Остання вправа допомагає не просто позбутися від живота і боків, але і просто відновити організм після тренування. Для його виконання зробіть наступне:
- Прийміть позу стоячи на четвереньках. Голова і спину повинні складати одну пряму лінію.
- Після виконання дихання бодіфлекса, на етапі його затримки вигнути спину вгору, як можна сильніше втягнути живіт.
- Перебуваючи в такому положенні, дорахувати до 8-10, після чого повернутися у вихідне.
- Виконати ще 3 рази, по закінченні випити склянку води.
Бодіфлекс - користь і шкода
У будь-якого способу схуднення є плюси і мінуси. Основною перевагою бодіфлекса є прискорення спалювання жиру. Його витрачається на 140% більше, ніж при звичайному бігу підтюпцем. При цьому ви витрачаєте на всі вправи всього 15-30 хвилин в день, що зручно при щільному графіку. Виконувати їх можна і вдома, не обов'язково відвідувати спортзал. Бодіфлекс для схуднення живота і боків має і ряд негативних моментів:
- при припиненні занять бодіфлексом зниження ваги сповільнюється і він навіть може швидко повернутися;
- при нормальній вазі ви лише зможете поліпшити дихання, але на м'язи це значно не вплине;
- деякі вчені кажуть, що при затримці дихання організм насичується вуглекислим газом, а не киснем;
- має ряд протипоказань, коли подібні експерименти з диханням небезпечні.
Протипоказання
Головним протипоказанням є період вагітності. У цей час можна займатися лише легкою розтяжкою. Тільки таке навантаження не зашкодить малюкові. Інші протипоказання для занять бодіфлексом:
- післяопераційне відновлення;
- гормональні порушення;
- підвищений внутрішньочерепний тиск;
- легенева гіпертензія;
- серцева недостатність;
- аневризма аорти;
- захворювання щитовидної залози;
- грижа;
- аритмія;
- астма;
- запальні процеси в організмі;
- мігрень;
- кровотеча;
- період загострення хронічних захворювань;
- будь-які травми.
Відео: Дихальна гімнастика для схуднення живота Марина Корпан
МАРИНА КОРПАН ВПРАВА БОДІФЛЕКС НА СХУДНЕННЯ ЖИВОТА. Як схуднути за допомогою бодіфлекс (18+)
Відгуки
Олена, 36 роківМої очікування від занять бодіфлексом перевершили всі можливі. Я не просто змогла схуднути на два розміру за місяць, але й зміцнила імунітет. Раніше дуже часто хворіла, причому не легкою застудою, а ангіною. Останні 3 місяці ця проблема мене більше не мучить. Відчуваю себе бадьорою і повною сил. Тренування займає всього півгодини, тому встигаю.
Катерина, 43 рокиМені система бодіфлекс для живота і боків не допомогла. Виконувала все по інструкції, але після тренування крутилася голова і з кожним разом ставало все гірше. Думаю, що все ж неправильно дихаю, інакше звідки такий ефект. Крім того, серце починало сильно битися. Рекомендую проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути таких наслідків.