Назви протизаплідних таблеток для схуднення та їх дія

Бажання виглядати стрункою і привабливою змушує жінок приймати нестандартні рішення. Протизаплідні таблетки для схуднення все частіше використовуються в якості гормонального засобу, що допомагає тримати вагу під контролем і не поправлятися. Проте лікарі відмовляють: худнути за допомогою гормонів не можна, таке явище вважається лише побічним ефектом від прийому оральних контрацептивів.

Що таке протизаплідні таблетки

Як і будь-які ліки, протизаплідні таблетки – це медикаментозні препарати, що сприяють гальмування овуляції, перешкоджають процесу запліднення. Приймати подібні пігулки рекомендується строго за приписом лікаря, який об'єктивно оцінить стан здоров'я, врахує всі протипоказання і випише правильний рецепт. Вибирати гормони для схуднення жінкам слід обережно, щоб не завдати шкоди організму. Виділяють наступні групи ОК:

 • Комбіновані, які містять синтезований гормон чоловічої прогестину та жіночого естрогену;
 • Міні-пили, що містять тільки прогестин;
 • Препарати екстреної контрацепції (посткоїтальні ліки), що складаються з левоноргестрелу.

Протизаплідні таблетки і схуднення

За своєю біохімічної структурі ліки не відносяться до жироспалювачі і сечогінних засобів, в їх дія не входить зниження маси тіла. Задаючись питанням, чи можна пити протизаплідні таблетки для схуднення, жінки знаходять позитивну відповідь. Грамотне вживання ОК допомагає не повніти, однак невідповідні медикаменти, навпаки, призведуть до значного набору ваги.

Зв'язок протизаплідних таблеток і схуднення пояснюється здатністю оральних контрацептивів акуратно впливати на гормональний фон, викликаючи відповідну реакцію організму. Вони допомагають жінці не поправлятися, якщо ідентичні індивідуального будові клітин. Підібрати ефективні протизаплідні для схуднення здатний лише гінеколог після здачі пацієнткою ряду аналізів, огляду та оцінки інших обставин.

Чи можна схуднути від протизаплідних таблеток

Розглядати гормональні препарати для схуднення, ігноруючи їх пряме призначення, категорично заборонено. Прийом контрацепції виконується по заданій схемі, в необхідній дозі, вказаній фахівцем. Протизаплідні таблетки для зниження ваги створюють баланс гормонів статевої системи, підвищують працездатність органів, що призводить до природного спалюванню жирових відкладень. Крім того, вони сприяють зняттю набряків. Важлива умова – відповідність обраних протизаплідних таблеток для схуднення індивідуальним особливостям організму.

Від яких протизаплідних таблеток худнуть

Сучасні протизаплідні таблетки з ефектом схуднення виготовляються за новітніми технологіями, враховуючи відмінності в стані здоров'я різних жінок. Ця властивість забезпечує безпечне використання контрацепції, захищаючи від небажаної вагітності, зменшуючи ймовірність погладшати. Протизаплідні таблетки для схуднення виступають в ролі приємного побічного ефекту, що дозволяє не повніти. Відновленню гормонального фону і нормалізації вагових показників сприяють наступні медичні препарати:

1. Низкодозированные ліки, призначені для дорослих жінок (Тризистон, Жанін);

2. Микродозированные кошти для дівчат, що тільки почали статеві стосунки з партнером (Логест, Линдинет, Мерсилон);

3. Однокомпонентні міні-пили – універсальні пігулки, рекомендуються при веденні нерегулярної сексуального життя.

Гормони для схуднення

Ключове завдання гормонів – регуляція внутрішніх хімічних процесів. Освіта надлишкової маси нерідко пов'язано з нестачею або передозуванням конкретних елементів. Регулярно стежити за діяльністю щитовидної залози, значить, підтримувати свою фігуру в порядок і не повніти.Гормони для зниження ваги виступають допоміжним способом боротьби з ненависними кілограмами, пити їх необхідно строго за призначенням лікаря і при наявності показань. Виділяють вісім речовин, здатних впливати на метаболізм:

 • Соматотропін (гормон росту);
 • інсулін;
 • ендорфіни;
 • естроген;
 • тестостерон;
 • адреналін;
 • тироксин;
 • глюкагон.

Які гормональні таблетки допомагають схуднути

Вживання медикаментів, що включають гормональні таблетки для схуднення, актуально, коли зайва вага є наслідком зниження функції щитовидної залози. Лікування ендокринної системи здійснюють компонентами, що складаються з тироксину або трийодтироніну. Протизаплідні таблетки щоб схуднути, як і всі гормони, п'ють строго за рецептом лікаря, який спеціалізується в своїй області. При дотриманні дозування і схеми прийому відбувається нормалізація маси тіла. Нижче представлений список з назвами гормональних препаратів, що допомагають не набирати кілограми.

 • L-Тироксин,
 • Левотироксин,
 • Йодтирокс,
 • Новотирал,
 • Метформін,
 • Тиреоїдин.

Відео: чи можна схуднути, приймаючи протизаплідні таблетки

Дієтолог Ковальков про вплив протизаплідних таблеток для схуднення

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!