Пластир для лікування сухих мозолів

Носіння незручного взуття, постійне ходіння на підборах посилюють тиск на стопу і провокують утворення сухих мозолів на підошвах. Вони не тільки неестетичними (див. фото), але і заподіюють масу дискомфорту. Як позбутися натоптишів швидко і ефективно? У вирішенні цієї проблеми сприятиме лікувальний пластир від сухих мозолів. За 2-3 дні він зможе видалити натоптиш, і ваші ніжки будуть гладкими, як у немовляти.

Як позбутися натоптишів і мозолів

Можна вивести лазером навіть запущені мозолі. Більш молоді легко вилікувати в домашніх умовах. В такому випадку використовують антимозольные кошти. Відмінно діє 10% саліцилова мазь. Шкіру ступень розм'якшують, здорова поверхню заклеюється пластиром. На мозоль рясно накладається мазь. Після місце обробки покривається лейкопластиром. Застосовуються та кератолітичні крему з аналогічним речовиною і добавками.

Ефективно народне засіб від мозолів – мильно-содова ванна. Для цього натріть 1 ст. л господарського мила, візьміть 3 ч. л соди і розведіть літром гарячої води. Опустіть ступні в розчин і потримайте півгодини. Після потріть мозолі пемзою, промокніть ноги рушником і змастіть жирним кремом. Ванночка здатна позбавити від сухої мозолі на пальці ноги або п'яті буквально за один прийом.

Ще один швидкий спосіб – це мозольний пластир, просоченою антисептичним складом. Вивести свіже новоутворення можна за 1 застосування. Для давніх натоптишів знадобиться кілька процедур. Якщо говорити про превентивні заходи, то використовуйте противомозольный олівець. Він пом'якшує шкіру, запобігає натирання, зменшує механічне вплив взуття на шкіру.

Використання пластиру від мозолів

Видалення натоптишів таким методом порадує тим, що його можна застосовувати для позбавлення від сухих мозолів між пальцями ніг. Щільне прилягання до шкіри не допускає потрапляння бактерій, ізолює нервові закінчення. Пластир від натоптишів завдяки спеціальним активним речовинам в його складі миттєво знімає біль і перешкоджають розвитку мозолі. Після використання шкіра швидко відновлюється.

Види пластиру від сухих мозолів

Фармацевтична продукція рясніє різними засобами проти натоптишів. Конструктивно це або лист просочений ліками, з якого вирізується шматочок по розмірах, або захисні силіконові подушечки різного розміру, анатомічно пристосовані під різне місцезнаходження мозолів. Всього в залежності від специфіки випускають пластирі:

  • захисні силіконові;
  • від вологих;
  • від сухих;
  • від врастающих мозолів.

Салипод

Активна речовина пластиру – саліцилова кислота. Її дія просто: склад відлущує натоптиш (ороговілу тканина) і перешкоджає розвитку шкідливих бактерій. Другий головний компонент салипода – сірка. Вона підсушує шкіру. Вартість блістери 6х10 см не перевищує 100 р. Застосування протипоказане жінкам в положенні, новонародженим і немовлятам, при наявності гострих алергій і гіперчутливості, у випадках ниркових захворювань.

Інструкція:

  1. Розпарте ноги, витріть їх насухо.
  2. З блістера виріжете шматочок в розмір з мозолем.
  3. Наклейте пластир на мозоль. Місце не рекомендується турбувати, мочити.
  4. Через 2 дні зніміть салипод, обробіть натоптиш пемзою або скрабом.
  5. При необхідності повторіть з пункту 1.

Компид

Склад містить гідроколоїдні мікрочастинки, які утворюють оптимальне середовище для розм'якшення сухих мозолів. На відміну від салипода, компид продається блістерами, пристосованими під анатомію ступні. Все, що від вас вимагається – це підібрати лист пластиру під свою мозоль. Ще одна перевага, яку оцінять жінки – компид практично непомітний на шкірі. Коштувати він буде близько 500 р., однак ефект від пластиру більше.

Інструкція:

  1. Розпарте ноги, обробіть пемзою.
  2. Висушіть шкіру з особливою ретельністю.
  3. Виберіть підходящий бластер, погрійте в руках, наклейте на мозоль від центру до країв.
  4. Носіть компид до моменту, поки він не відклеїться сам (3-4 дні).
  5. При необхідності повторіть пункту 1.

Відео: як лікувати мозолі на ногах

Люди часто позбавляються від мозолів невідповідними способами. Вологі проколюють або зрізають, що призводить до занесення інфекції. Сухі мучать пемзою і лезами, що тільки погіршує стан ніг. Неправильне лікування призводить до ускладнень, великим болів, і тоді мозоль переростає з побутової неприємності в справжню проблему! Як лікувати мозоль правильно, дізнайтеся з відео. Дізнайтеся також про лікування натоптишів на ногах в домашніх умовах.

Як лікувати мозолі на ногах?

Відгуки про результати лікування

Інга, 25 роківОбожнюю високі підбори! Через навантаження стали з'являтися натоптиші на передній частині ступні. Пробувала розпарити і відтерти – не допомогло. Мама порадила купити пластир салипод. Відмінний засіб, і, що радує, дешеве! Натоптиші відшарувалися за 3 дні, шкіра стала м'якою і ніжною. Користуюся ним при першому натяку на появу " сухих мозолів.
Тетяна, 29 роківЗа зиму в тісних чоботях заробила собі сухі мозольки на мізинцях. До весни вони раптом почали дуже боліти. Пробувала лікувати мазями та кремами – не допомогло. Вирішила купити Салипод. Спочатку шкіра засіла, дуже щипало. Через 2 дні я зняла пластир – мозолі побіліли. Через день вони відшарувалися. Практично безболісне засіб. Рекомендую всім!
Олена, 35 роківЛікувала натоптиші пластиром від сухих мозолів Compeed. Дорогувато, але дуже дієво. Як тільки клеїш пластир, біль миттєво заспокоюється. Щоб прибрати мозолі, мені знадобилося одне застосування. З недоліків відзначу, що для наклейки компида потрібна вправність. Ще один нюансик – мозольну шкіру краще продезінфікувати.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!