Дієта на моркви для схуднення

Із закінченням зими жінки починають пильно розглядати себе в дзеркалі, з прикрістю помічаючи зайві округлості тіла. Коли відображення не радує, починається пошук дієт, розвантажувальних днів, щоб до весни привести себе в порядок. Постає питання: як скинути зайві кілограми, щоб це було без проблем і зайвих витрат? На виручку прийде морквяна дієта. Цей овоч можна знайти на прилавках круглий рік. Хто посперечається, що таку дієту краще проводити восени, коли морквина тільки з грядки? Але і навесні можна досягти непоганих результатів.

Основні правила дієти на моркви

Ми з дитинства знаємо, наскільки корисна морква. Вітаміни та мікроелементи в її складі сприятливо діють на зір, шкіру, волосся. Вона містить багато клітковини, яка допомагає очистити кишечник. У неї приємний смак і низька калорійність – тому морква для схуднення дуже підходить. Необхідно лише врахувати протипоказання:

  • захворювання шлунка та кишечника;
  • алергія;
  • вагітність;
  • хвороби печінки.

Можна їсти моркву на дієті? Якщо ви запланували зниження ваги за цією методикою, слід врахувати, що цей продукт в сирому вигляді грубий і жорсткий, тому варто прислухатися до свого організму і при найменшому дискомфорті припинити процес. Щоб схуднення із застосуванням моркви не доставило неприємностей, слід дотримуватися правила:

  • пити багато води;
  • заправляти моркву рослинним маслом, сметаною;
  • їсти 6 разів на день;
  • додати фізичні навантаження;
  • виключити сіль, цукор;
  • зробити плавний вихід після дієти.

Варіанти дієти, меню і рецепти для схуднення

Якщо ви думаєте, що дієта з використанням моркви дуже одноманітна і важка, спробуйте полегшений рецепт. Його можна використовувати протягом тижня або десяти днів:

  1. Сніданок – склянка молока або кефіру, 200 г моркви.
  2. Перекус – додається житній сухар.
  3. Обід – сочевичний суп, салат з морквою і помідорами.
  4. Перекус – яблуко.
  5. Вечеря – запіканка (200 г) плюс 100 грам відвареного рису.

Легко переноситься морквяно-капустяна дієта. Продукти доступні, частина моркви за рецептом замінюється капустою. Якщо брати звичайну (білокачанну), то її краще використовувати в сирому вигляді, а ось цвітну капусту готують на пару або відварюють. Використовуючи такий режим харчування протягом тижня, можна чергувати прийоми пиши в сирому і вареному вигляді. Допускається робити салати, варити супи, є овочі у вигляді запіканок.

Відмінні результати дає морквяно-грейпфрутова дієта. Цей фрукт сприяє спалюванню жиру, але має протипоказання до використання: захворювання ШКТ, прийом лікарських препаратів. Меню по днях тижня:

  1. 2 грейпфрута, куряча грудка, 3 морквини.
  2. Пшоняна каша, 2 апельсини, грейпфрут, 3 моркви.
  3. 200 г яловичини, грейпфрут, 1 варена морква.
  4. 1 кг моркви з лимонним соком, медом.
  5. 3 грейпфрута, 1,5 л соку цитрусових.
  6. 4 сирі морквини, 3 варених яйця, 3 шматочки житнього хліба.
  7. Вівсяна каша, 1 грейпфрут, 2 сирі морквини, 1,5 л морквяного соку.

Швидка монодієта на 3 дні

Триденна дієта на моркві є монодієтою, тому що для живлення використовується тільки один головний продукт. Протягом дня дозволено пити воду і зелений чай, а на вечерю допускається склянку морквяного соку, який замінить порцію салату. При цьому можна скинути до трьох кілограм. Основний продукт – морквяний салат, який з'їдають за 6 прийомів. Його слід зберігати в холодильнику. Потрібно натерти як можна дрібніше кілограм цього яскравого овоча, додати:

  • велике яблуко;
  • грейпфрут або апельсин;
  • 3 ківі;
  • для заправки: сік лимона, ложка оливкової олії, ложечка меду.

Морквяно-яблучна на 5 днів

Цей варіант дієти більш м'який, але вимагає, щоб у раціоні обов'язково присутній білок. Яблука рекомендуються кисло-солодких сортів. Можливе зниження ваги до 5 кілограм. Меню на всі п'ять днів однакову:

  1. Сніданок. Два печених яблука.
  2. Обід. Салат з протертою морквою, заправлений рослинним маслом, 300 грам.
  3. Вечерю. 100 г відвареної риби або м'яса. Салат такий же, як в обід. Допускається рибу замінити сиром.

Морквяна дієта мінус 11 кг за 7 днів

Потрібне терпіння, щоб витримати морквяну дієту протягом семи днів. Але результат вас порадує. Дуже уважно поставтеся до цієї методики з урахуванням всіх протипоказань, щоб не викликати загострення захворювань. Варто звернути увагу, що при такому тривалому вживанні моркви можлива зміна кольору шкіри – вона стане з жовтим відтінком. Це не небезпечно, і навіть має свій плюс: якщо в цей час піти в солярій, то засмага ляже дуже рівно і буде красивим.

У цій дієті на тиждень дозволено їсти моркву в будь-якому вигляді: сиру або варену. У другому випадку в ній більше антиоксидантів, так і для шлунка вона приємніше. На день потрібно один кілограм моркви. Ви можете зробити салат, заправити його не маслом, а невеликою кількістю сметани. Коли є час, то краще кожен раз робити нову порцію. Якщо не виходить – заправляти сметаною перед самим вживанням. Моркву можна потерти, порізати, зробити пюре або сік. Допускається вранці випивати склянку кефіру, якщо процес переноситься важко. Не забудьте про правильний вихід з неї.

Морквяно-буряковий на 10 днів

Дієта з використанням буряків разом з морквою передбачає використання овочів у сирому і вареному вигляді. Допускається в двох з шести прийомів їжі випивати склянку соку моркви, буряка або їх суміші. Бажано розбавити його відваром шипшини. Салати заправляють рослинним маслом і соком лимона. Важливий грамотний вихід після завершення процесу. Меню на день:

  1. Сніданок. Салат буряк і морква, 250 р.
  2. Обід. Суп овочевий: моркву, буряк, кабачки – 200 грам. Салат – як на сніданок (100 г).
  3. Вечерю. Салат зі свіжою морквою, буряком з часником і сметаною – 200 р.

Хоча в буряку міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, застосування її в дієтах не дуже сприятливо для організму. Навіть, якщо її вживати у вареному вигляді, існує ряд протипоказань для її використання:

  • знижений артеріальний тиск;
  • жовчнокам'яна хвороба;
  • цукровий діабет;
  • запалення тонкої кишки;
  • хронічний цистит;
  • хвороби шлунково-кишкового тракту.

Раціон харчування при виході з дієти

Оскільки дієта з застосуванням моркви дуже жорстка для шлунка, виробляє його сильну очищення, слід плавно перейти до прийому звичайної їжі. Дуже важливий правильний вихід після морквяної дієти. На сніданок у четвертий день слід додатково випити склянку кефіру. В обід додаються дві печені картоплини, а на вечерю – сто грам вареної курки. У наступні чотири дні варто уникати жирного, солоного, мучного, і тоді відображення в дзеркалі вас порадує.

Відео про користь моркви при схудненні

Подивіться відео – і ви дізнаєтеся, що потрібно робити підготовку до проведення морквяної дієти. Ви зрозумієте, які особливості приготування страв, чому потрібна особлива заправка. Залишилися питання? Слухайте і дивіться, чому небезпечно проводити таку дієту більше десяти днів – вам стануть доступними відомості про користь моркви при зниженні ваги. Але не варто забувати про те, які є протипоказання для застосування цієї методики.

Морквяна дієта

Відгуки про результати схуднення

Євгенія, 30 роківЗібралася після зими надіти плаття, а блискавка не застібається. За порадою подружки сиділа на дієту з морквою. Я дуже люблю цей овоч і три дні пройшли без проблем. Дуже сподобалася заправка до салату, навіть без застосування солі було дуже смачно. Правда, я прибрала мед, тому що на нього алергія. Схудла на 2 кг, відмінна дієта, рекомендую.
Анжела, 25 роківМені дуже сподобалася дієта яблучно-морквяна. Зібралися з дівчатами на роботі і вирішили всі разом посидіти на ній п'ять днів, щоб до весни скинути зайве. Дивно, нас було четверо, і всі схудли по-різному. Хто-то всього на кілограм, у когось- мінус три, а я схудла на п'ять! Відмінна дієта, повторимо її восени. Всім рекомендую!
Ніна, 42 рокиПро дієту з використанням моркви чула давно, але вирішила посидіти на ній у вересні, коли поспів урожай на дачі. Боялася, що буду голодною, і вибрала варіант дієти з використанням на вечерю м'яса або сиру. Брала відварну курячу грудку, їла разом з морквяним салатом. Перенесла дієту легко, скинула 4 кілограми. Раджу спробувати!
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!