Як мотивувати себе на спорт - кращі стимули

Фізичні навантаження дозволяють привести своє тіло і здоров'я в порядок. Це відомо всім, але, тим не менш, далеко не кожна людина вибирає спорт стилем свого життя. Спонтанне захоплення фізкультурою швидко сходить нанівець. Виникає питання: як же змусити себе регулярно відвідувати спортзал? Ось тут і приходить на допомогу мотивація.

Як змусити себе займатися спортом

Новачкові і професіоналу потрібна різна спортивна мотивація. Якщо другі постійно ставлять собі нові цілі, то першим необхідно для початку змусити себе займатися спортом. Людям властиво лінуватися, тому нерідко причиною для регулярних фізичних вправ стають сигнали організму про необхідність зайнятися своїм здоров'ям. Надмірна вага, задишка, слабкі м'язи – ці проблеми змушують піти в спортзал. Але лише до їх усунення, тому, розбираючи питання, як мотивувати себе на спорт, почніть мислити позитивно. Для цього потрібно зробити наступні кроки:

  1. Зрозуміти, якого результату ви хочете добитися.
  2. Визначити, яка асоціація у вас виникає при візуалізації результату.
  3. Виділити ряд перешкод на шляху до мети.
  4. Сформулювати способи їх подолання.

Мотивація до спорту для дівчат

Лінь властива як хлопцям, так і дівчатам, але мотивувати себе на спортивні заняття повинен кожен. Для представників різних статей стимулюючі фактори будуть відрізнятися. Мотивація до спорту для жінок часто пов'язана з бажанням добре виглядати. Вони починають цікавитися відео з шейпінгом, аеробікою, йогою, фітнесом, відправляються в тренажерні зали. Причинами, які спонукали дівчину до тренувань, можуть послужити і інші обставини:

  • бажання мати гарне тіло;
  • жіноча заздрість;
  • антиприклад;
  • відповідність кумиру;
  • модний одяг;
  • бажання сподобатися коханому чоловікові.

Перший похід у спортзал для багатьох жінок стає останнім. Після тренування починають боліти м'язи, зникає гарний настрій, з'являється втома і бажання кинути почате. У цей момент головне - не зламатися і знайти додаткові стимули. Сукню на розмір менше, подруга в якості компаньйона, обіцянка друзям схуднути - змусять вас повернутися до первинного плану.

Мотивація до спорту для чоловіків

Яка ж найкраща мотивація до спорту для чоловіків? Красиве тіло хоче мати практично кожен, адже рельєфний прес і сильні руки – предмет гордості сильної статі і відмінний мотиватор. Важливо при цьому дотримуватися правильне харчування, що сприяє боротьбі із зайвою вагою. Також фізичні вправи формують дисципліну, витривалість. Найкраща мотивація на тренування – публічну обіцянку, відповідальність за дане слово. Закликом до старанної роботи в спортзалі може служити спортивна нагорода, грошову винагороду за участь в змаганнях.

Мотивуючі фільми про спорт

Багатьом людям піднятися з дивана і піти на тренування складно. Поштовхом до цього можуть послужити фільми, мотивуючі на спорт: «Карате - пацан», «Мирний воїн», «Боєць», «Подолання» та інші. Іноді відео допомагає психологічно налаштуватися, отримати натхнення для занять фізкультурою. Дивлячись, як чоловіки у кінострічці за місяць перетворюються в справжніх атлетів, у глядача формується позитивне мислення, сприяє зміцненню сили духу. Чим не мотивація для тренування?

Мотивуюча музика для спорту

Хорошим мотиватором можуть послужити різноманітні музичні композиції. Для кожного спортивного заняття підходить своя мелодія. У йозі важлива концентрація уваги, тому необхідна спокійна розслаблююча музика. Для бігу потрібен швидкий темп і підбадьорливі композиції. У аеробіки головне – ритмічність, спрямована на чітке виконання рухів. Важкоатлети віддають перевагу рок, викликає агресію - вона стимулює на підняття важких штанг. Мотивуюча музика для заняття спортом повинна створювати відповідний настрій.

Як мотивувати дитину на заняття спортом

Змусити дитину тренуватися складно. Донести фрази про користь вправ для здоров'я або необхідності худнути непросто. Яким же повинен бути мотиваційний фактор? Хорошим мотиватором послужать майбутні успіхи. У багатьох дітей є кумири. Приведіть у приклад супергероя з мультфільму: підкресліть його сильні якості, витривалість. Чим не мотивація для заняття спортом? Умовити дітей регулярно займатися фізкультурою можна приємним винагородою за працю. Нова іграшка, похід в розважальний центр або невелике тістечко - от мотивація до спорту для дитини.

Відео: як мотивувати себе на заняття спортом

Як змусити себе тренуватися або сісти на дієту

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!