Масла для волосся - яке краще. Як застосовувати масла для волосся
Сяючі здоров'ям і красою волосся – справжній скарб. Рослинні або ефірні олії для волосся наситять ваші волосся незамінними речовинами і повернуть колишню красу. Яке масло вибрати, як його застосовувати, щоб надати локонам приголомшливий вигляд?
Які масла корисні для волосся
Кращі масла для волосся – це натуральні ефірні і рослинні речовини. Кожне з них особливо своїм призначенням для поліпшення вигляду і загального стану зачіски. Важливо придбати той, який краще підійде вашим запитам: масло для росту волосся, зміцнення коренів, харчування прикореневих зон, засіб від посічених кінчиків або комплексна маска. Придбати найкращі засоби можна в косметичному магазині, спеціалізованих центрах або аптеках.
Рослинні
Відсутність шкідливих речовин сприяє активному впливу на локони. Виготовляються найкращі рослинні масла для волосся на основі рослинних жирів, без додавання хімікатів. Ціни на такі кошти доступні, вони значно дешевше ефірних масел, а користь для здоров'я неоціненна. Дізнайтеся про найкращі засоби, щоб підібрати ефективне по складу і дії.
Кокосова
Самий ароматний варіант з усіх представлених на полицях магазинів, який вважається хітом використання у індійок. Кокосове масло сприяє поліпшенню блиску і збільшення обсягу, захищає волосся від негативного впливу сонця і не позбавляє їх корисних елементів при миття голови. Наноситься масло як маска на три години, потім змивається. Як кращий захист від сонця застосовується перед виходом на пляж.
Реп'яхову
Отримують корисний продукт, використовуючи коріння лопуха, в яких міститься велика кількість мінеральних солей, вітамінів, протеїнів, дубильних речовин. Завдяки пальмітинової, стеаринової кислоти усувається свербіж, сухість шкіри голови, відновлюються ушкоджені волосся. Реп'яхова олія відома своєю якістю поліпшення росту волосся, профілактики випадання. Втирати в шкіру потрібно пару раз в тиждень, потім після закінчення 20 хвилин змивати шампунем.
Авокадо
Використовувати таке масло можна в чистому вигляді або за допомогою додавання в шампуні, маски. Корисні властивості для волосся:
- захист від сонця;
- краще зволоження і живлення шкіри голови;
- прискорення зростання;
- лікування лупи;
- покращує структуру волосся і відновлює після хімічного впливу;
- засіб профілактики для оздоровлення волосяного покриву.
Виноградних кісточок
Засіб напитано вітамінами, антиоксидантами, натрієм, кальцієм, залізом, калієм, але головною родзинкою кошти є лінолева кислота, яка впливає не тільки на пасма, але і на прикореневу зону. Продукція з виноградної кісточки допоможе вам забути про такі проблеми:
- повільне зростання;
- жирний шкірний покрив голови;
- запалення, подразнення шкіри;
- ламкість кінчиків;
- лупа;
- тьмяність і поганий зовнішній вигляд.
Макадамії
Засіб, що виготовляється за допомогою корисного горіха, вже через пару процедур дозволить вам відзначити м'якість, слухняність волосся, їх природне сяйво. Наносять не тільки на кінчики, а по всій довжині волосся, що зручно, адже воно швидко вбирається, не обважнює волосся. Чим корисне засіб для пасм:
- усуває сухість, ламкість;
- надає блиск, здоровий блиск;
- зміцнює коріння, підшкірні цибулини;
- лікує від пошкодження пасом;
- прискорює зростання;
- оптимальне для будь-якого типу епідермісу, є гіпоалергенним і тому протипоказань по використанню;
Рицинова
Перевірений часом засіб органічної природи, що підтверджує його гіпоалергенність. Маска для волосся з олій або засіб в чистому вигляді – вибирати споживачеві. Чим полюбилося кращий засіб ще нашими бабусями:
- активне зміцнення пасом, прискорене утворення кератину в фолікулі;
- надає блиску, гладкості, шовковистою структури пасма;
- усуває, попереджає лупа, лущення епідермісу;
- збільшення обсягу, пишноти;
- захист після завивки, фарбування.
Оливкова
Як вважають греки, цей продукт є рідким золотом, адже його користь і сила впливу неоціненні для здоров'я. Зміцнюючий і заспокійливий засіб – це профілактика сухості, ламкості локонів. Щоб воно принесло користь, використовують його в складі маски в підігрітому вигляді (близько 40 градусів). Півгодини маску витримують під поліетиленовою плівкою, потім, поки волосся не висохли, змивають.
Ефірні олії
Поліпшення за допомогою таких масел забезпечено, вони допомагають попередити випадіння, ламкість, прискорити зростання ваших пасм. Вибір на полицях магазинів і аптек великий. Кращі ефірні олії такі: ялівцеве, лавандова, гвоздична, ялицеве, рожевого дерева, меліси та інші. Такі масла індивідуальні, заспокоюють шкіру голови, прискорюють ріст волосся, живлять і лікують від нездорового вигляду.
Ялівцю
Регенеруючі властивості масла дуже ефективні для жирного типу волосся. Воно підсушує, позбавляє локони від жирного некрасивого блиску, використовувати його можна без додавання інших компонентів, капаючи в шампунь або бальзам. Для відновлення росту волосся краще використовувати в комплексі з розмарином і шавлією. Такий тандем зміцнює коріння і самі локони.
Мандаринове
Сильні ушкодження, збій в роботі фолікулів лікуються ефіром мандарина швидко і ефективно. З чим допоможе боротися мандаринове масло вже протягом першого місяця:
- будь-який тип себореї;
- лупа;
- свербіж шкіри голови;
- повільне зростання пасом;
- ломке, січуться кінчики;
- сухість волосяного і епідермального покриву;
- тьмяний, нездоровий вигляд;
- недостатня шовковистість волосся, пошкоджена структура.
Пачулі
Використовується не тільки в складі масок, бальзамів і шампунів, але і для масажу голови. Попереджає і усуває такі проблеми:
- бактеріальні ураження шкіри;
- ламкість, випадання;
- посилене виділення жиру;
- втрата блискучого зовнішнього вигляду;
- воспаленность, подразнення шкіри;
- знижена активність роботи фолікул;
- посічені кінчики.
Рожевого дерева
Найкращі активні компоненти діють в цілях регенерації шкіри голови і волосся. Ламкість, пошкоджена структура, сухість волосся, знижена робота фолікули за допомогою рожевого масла легко усуваються. Відновлюється еластичність локонів, пружність, обсяг. Не менш ефективно при початкових формах алопеції (облисіння). Будь-яка процедура з 5-7 краплями ефіру буде корисна і в цілях лікування і профілактики.
Яке масло краще для волосся
Тип волосся, шару епідермісу – поняття суто індивідуальне, тому і підбір видів масел для кожної людини має проводитися так само. Проблеми зростання, зміцнення пасом, харчування та догляд за кінчиками повинні здійснювати кращі масла, активні компоненти яких спрямовані на вирішення проблем зачіски. Які кращі засоби приборкують неслухняні пасма?
Для росту волосся
Найкращі рослинні олії, які ефективні для прискорення зростання локонів:
- оливкова;
- реп'яхову;
- рицинова;
- гірчичне;
- кокосове;
- лляного насіння;
- персикове;
- мигдальне.
Користь аромамасла для зростання волосяного покриву так само висока. Підійдуть такі засоби:
- жожоба;
- чайного дерева;
- цитрусове;
- м'ятна;
- лавандова;
- волошкове.
Для зміцнення
Високою ефективністю в цьому випадку мають кращі ефірні масла. Вони використовуються у складі масок, часто комплексно, щоб посилити вплив на локони і отримати максимальний результат. До них відносяться масла:
- розмарину;
- лаванди;
- евкаліпта;
- жасмину;
- іланг-ілангу;
- сандалу;
- базиліка;
- касії;
- цитрусові види масел;
- бергамота;
- бея.
Для посічених кінчиків волосся
Краще всього для ламкого посічених кінчиків буде використовувати нерафіновану або спеціальне масло. Найкращі рослинні засоби, які допоможуть позбутися від проблеми перерізу:
- з лопуха;
- мигдалевих кісточок;
- рицинова;
- кокосове;
- кукурудзяна;
- лляного насіння;
- із зародків пшениці;
- арганова.
Кращі ефірні олії для волосся:
- з герані;
- грейпфрутове;
- гвоздична;
- лимонне;
- ялицеве;
- розмаринове;
- іланг-ілангу.
Для зволоження
Кілька корисних крапель до складу бальзаму або маски поліпшать стан зачіски вже після закінчення місяці використання. Сухість локонів псує здоровий зовнішній вигляд шевелюри. Кращі базові засоби, які зволожать і наситять структуру волосся:
- персикове;
- мигдальне;
- конопляне;
- пальмова;
- арганова;
- анісова;
- абрикосове;
- реп'яхову;
- кунжутне;
- рицинова.
Відео про масляних масках для волосся
Думка Трихолога про МАСЛА для волосся
Відгуки про застосування масел
Карина, 25 роківУ мене загубилася густота зачіски, на дотик волосся став сухий після того, як я зважилася пофарбувати у світлий тон. Пошкодити виявилось просто, а вилікувати – нелегко. Застосовувала масло бергамота: додавала в шампунь (у мене від schwarzkopf), робила домашні маски. Після двох тижнів використання стала пропадати сухість, продовжую зволожувати далі.
Ірина, 34 рокиРегулярно роблю на ніч легкий масаж з сумішшю мандаринового масла і пачулі. Рецепт простий: 5 крапель кожного масла і легкими масажними рухами втираю в шкіру. Це засіб – прекрасний ароматичний зволожувач, допомогло вилікувати лупу.
Галина, 29 роківЛюблю робити маски після важкого дня з ефіром, щоб зняти напругу. Додайте пару крапель масла лаванди в топ-маску для вашого типу волосся, потрібно тримати півгодини. Головна умова – волосся не повинні висохнути. Через 30 хвилин змити.Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!