Пірсинг носа - як вибрати сережку або кільце, як і де проколоти крило або септум
Якщо ви вирішили прикрасити саму виступаючу частину свого обличчя красивої сережкою із золота або срібла, то перш ніж робити пірсинг носа, дізнайтеся про необхідної підготовки, особливості догляду за раною, її обробці та інших питаннях, пов'язаних з проколом. До процедури слід підходити серйозно, щоб уникнути невдалих спроб і не завдати шкоди своєму організму таким втручанням.
Як проколюють ніс
Традиція прикрашати носик сережками у нашій країні з'явилася не дуже давно. Першою на такий експеримент зі своєю зовнішністю зважилася бунтівна молодь. Сьогодні цей вид пірсингу активно використовують дівчата і хлопці. Якщо ви вирішили прикрасити саму виступаючу частину свого обличчя сережкою, то залишилося визначитися з її видом і місцем, в якому буде здійснено прокол носа. Існує кілька способів проколоти ніс: в крилі, перегородці, на переніссі.
Пірсинг крила носа
Один з найпоширеніших способів прикраси свого обличчя – прокол крила носа. Він вважається безпечним, його можна виконати на лівою, правою або обох ніздрях. На загоєння при правильній обробці йде від 4 до 6 тижнів. Іноді роблять отвір збоку в максимально високій точці крила. Такий варіант – хворобливий і погано заживающий. Для прикраси при такому проколі можна використовувати тільки маленьку сережку, наприклад, гвоздик.
Септум пірсинг
Коли прокол роблять у носовій перегородці, пірсинг називають септум. Часто його проводять через тканини під хрящем або через сам хрящ. Хворобливі відчуття можуть тривати лише мить, тому пірсинг септум не вимагає використання знеболювального. При правильному догляді за раною вона загоюється за 6-8 тижнів. Окрасою септума є кільця, штанги і півкільця.
Септрил
Коли перегородка проколюється вертикально вниз, то прокол називають септрил. Процедура вимагає великого досвіду майстра і обережності, так як при проколі можна зачепити хрящову перегородку. Така помилка значно сповільнить процес загоєння ранки і збільшить ризик ускладнень. Пірсинг септрил характеризується хворобливістю. Для прикраси проколу часто використовується штанга.
Пірсинг бридж
У перекладі з англійської бридж має значення «міст». Виконується прокол брідж на переніссі, у верхній її частині. На рівні очей робиться прокол крізь м'які тканини, при цьому хрящ не зачіпається. Зробити бридж можна горизонтально і вертикально. Такий вид проколу відносять до екстремального пірсингу. З прикрас в цьому місці доречно використовувати штангу.
Пірсинг носа пістолетом
Скоротити ймовірність запального процесу, негативних наслідків і ускладнень, зробити процедуру максимально безболісною можна, якщо провести прокол носа пістолетом. За відгуками, щоб проткнути ніс чоловіка або жінки з допомогою такого обладнання, майстру знадобиться всього кілька секунд. При цьому ви можете не турбуватися, що в ранку потрапить пил або забруднення, адже використання інструменту гарантує стерильність. Іноді використання пістолета не підходить із-за великої товщини місця проколу.
Як проколоти ніс в домашніх умовах
В косметологічних салонах або кабінетах пірсинг в носі зроблять безболісно, без ризику подальшої інфекції. Якщо професійні послуги для вас здадуться занадто витратними, ви не боїтеся бактерій, кровотеч і запалень, то можна спробувати проколоти ніс в домашніх умовах. Особливу увагу слід приділити правилам гігієни і діяти згідно наступної інструкції:
- Спочатку вам потрібно купити пірсинг в ніс. Прикраси продають ювелірні та сувенірні магазини Москви та інших міст, тату-салони або інтернет-магазини. Краще вибирати вироби невеликого розміру з титану, полікарбонату або нержавіючої сталі. Якщо після проколу з'явилася алергічна висипка, то прикраса зніміть і зверніться до лікаря дерматолога.
- На шкірі біля місця пірсингу не повинно бути вугрів, гнійників або акне. При будь-яких запаленнях відкладіть свою мету. Запальні процеси придаткових пазухах, погана згортання крові також є протипоказанням до процедури.
- Проколювання краще проводити спеціальної новою голкою, відповідної діаметром розміром прикраси. Цілком допустимо застосувати звичайну швейну голку, сережку, катетер або англійську шпильку, якщо ретельно продезінфікувати і піддати ґрунтовної обробки підручний інструмент.
- Стерилізуйте всі інструменти і прикраса. Для цього опустіть їх в спирт, а після прокип'ятіть. Підготовлені інструменти кладіть на чистий рушник. Руки ретельно вимийте з милом, надягніть стерильні рукавички.
- Намалюйте маркером крапку в місці, в якому плануєте зробити прокол.
- Обробіть ділянку шкіри спиртом. Дл знеболювання можна використовувати компрес з льодом. При охолодженні шкіра стане менш чутливою, але більш щільною, її буде складніше проколоти.
- Введіть голку перпендикулярно до поверхні шкіри в зазначеному місці. Дійте одним рухом, якщо у вас є зажим, скористайтеся ним.
- Вставте сережку як можна швидше, поки ранка не почала затягуватися.
- Поки рана не заживе, відмовтеся від куріння, алкоголю, гормональних препаратів і аспірину. Ретельно доглядайте за раною: промивайте пірсинг рідинами хлоргексидином або мірамістином з обох сторін, наносити препарат левомеколь. Не використовуйте косметичний вазелін.
- Якщо через 10 днів запалення не пройшло, почервоніння не сходить, скоринки продовжують з'являтися, виділення мають жовтий або зелений колір, то пірсинг потрібно зняти. Витягнути сережку краще на видиху, щоб не потрапила в легені з повітрям.
Де проколоти ніс
Виразити свою індивідуальність і підкреслити яскравість зовнішності можна з допомогою різних проколів носа. Де проколоти ніс – суто індивідуальне рішення. Прикраси можуть розташовуватися паралельно губ або перпендикулярно щодо їх лінії. Сучасні методики дозволяють робити отвори для прикрас наступними способами:
- проколюючи тільки шкіру;
- пробиваючи шкіру і хрящик;
- пронизуючи всю стінку носа або обидві ніздрі.
Сережки для носа
При виборі прикраси слід орієнтуватися на розташування каналу. Якщо пірсинг ніздрі зроблений високо, то сережка у ніс не може мати форму кільця, тут підійде тільки гвоздик. Для проколу по центру носа підходять кільця і поперечини. Для крил носа використовуються нострилы, лабреты або тунелі, для септума – півкільця, кільця, банани, штанги.
Щоб проколотий ніс не запалився, слід ретельно вибирати матеріал, з якого зроблено виріб. Майстри пірсингу рекомендують використовувати хірургічний сплав, титан або біопласт. Після загоєння каналу сережку можна поміняти на срібну, золоту, платинову і навіть дерев'яну. Вироби продаються з різними застібками, кільце в носі може бути прикрашене як діамантами, так і звичайними скельцями.
Ціна пірсингу носа
Якщо ви вирішили зробити прокол носа, то зверніться в спеціалізований салон. Ознайомтеся з відгуками про нього, запишіться на консультацію, щоб перевірити дотримання чистоти та умови для проведення процедури. Вартість пірсингу часто залежить від наданого пакета послуг (медикаменти, прикраса, робота майстра, підготовка). Скільки коштує проколоти ніс в Москві, залежить від салону, професіоналізму майстра, складності роботи і інших нюансів:
Світ краси | від 1150 рублів |
Люм'єр | від 1500 рублів |
Перша перукарня | від 1000 рублів |
Атланта | від 1500 рублів |