Пошук за номером телефону в соціальних мережах - як знайти людину

Сторінки користувачів Вконтакті, Однокласниках і Фейсбук прив'язуються до їх особистих даних під час реєстрації, чи означає це, що можливий пошук за номером телефону в соціальних мережах? Офіційно, ні – це конфіденційна інформація, і вона не має бути доступною всім, але є обхідні шляхи, хоча не для всіх сервісів. Що можна зробити, щоб знайти сторінку ВК за номером телефону або профіль мережі Facebook, читайте нижче.

Чи можна знайти людину за номером телефону

Знаючи контактні дані, визначити, кому вони належать, можливо. Для цього необов'язково відразу намагатися здійснити пошук за номером телефону в соціальних мережах – спочатку спробуйте скористатися сервісами Гугл. Введіть цифри і починайте шукати. Для точного пошуку додайте лапки, пробуйте різні варіанти написання: з дефісами, через пробіл, з скобочками повноформатний з кодом міста/без.

Гарантії, що ви знайдете власників номерів немає – не всі люди виставляють свою особисту інформацію у Всесвітню Павутину, але шанс є. У кого-то відкрите резюме, хтось відзначався через коментарі або обговорення VK, щоб записатися на майстер-клас, а хтось написав мобільний на своїй сторінці – користувачі самі спрощують процес пошуку їх Інтернет-акаунтів.

Як знайти сторінку за номером телефону

У всіх соцмережах нові користувачі реєструються з зазначенням контактних даних. Якщо аккаунт прив'язали тільки до е-мейлу, пошук за номером мобільного в соціальних мережах не вийде. Це перша причина, по якій будь-який з перерахованих нижче способів може не спрацювати. Друга – це те, що профіль користувача може не існувати. Зараз мало хто не користується соц.мережами, але такі люди є.

В Однокласниках

Пробити людину за номером телефону в Однокласниках не можна. У сервісу підвищені заходи безпеки і вся конфіденційна інформація надійно схована. Не звертайтеся за допомогою до платних сайтів і додатків, які нібито зроблять це за вас. Швидше за все, це шахраї, так що ваші гроші будуть витрачені даремно. Легальний і простий шлях – перевірка ВКонтакте за номером телефону. Якщо ви дізнаєтеся, як підписаний людина на сторінці іншої соцмережі, його прізвище та ім'я, можна буде використовувати ці відомості для того, щоб шукати його через Однокласники.

У ВК

Пошук ВКонтакте за номером телефону можна здійснити трьома способами. Для двох з них необхідно реєструватися на сайті і заходити на свій особистий профіль для останнього наявність аккаунта не потрібно:

  1. Зайдіть на свою сторінку, відкрийте розділ Пошук. Введіть цифри, відзначте пункт Новини, натисніть Enter. Система почне шукати значення в коментарях і постах. Якщо власник сторінки ВК ніде не відзначався – спосіб не дасть результатів. Ще один недолік цього методу, як за номером телефону дізнатися сторінку Вконтакті: сервіс не шукає точне входження і може видати надто велику кількість результатів з відсутніми цифрами.
  2. Для цього способу потрібно смартфон з встановленим офіційним додатком VK. Збережіть наявний мобільний в телефонну книжку, запустіть програму, відкрийте Настройки. Прокрутіть до пункту Обліковий запис, а потім – Синхронізація контактів. Позначте контакти і підтвердіть дію. Через деякий час повідомлення про знайдений людині приходить на електронну адресу, який прив'язаний до сторінки, з якої була проведена синхронізація.
  3. Для того, щоб знайти людину у ВК за номером телефону цим способом, потрібно вийти з свого профілю. Натисніть Забули пароль внизу форми входу, замість логіна введіть мобільний. На наступному кроці система попросить ввести прізвище. Якщо вона вам невідома, метод не спрацює. Якщо відома – введіть і натисніть Далі. Сервіс покаже вам знайдену сторінку, з питанням, ваша вона. Врахуйте, що якщо людина не реєструвався по мобільному, спосіб не спрацює.

У Facebook

Метод для цієї соціальної мережі найпростіший. Потрібно написати цифри номеру в рядку пошуку і натиснути Enter (те ж саме можна провернути з електронною поштою). Підступ у тому, що сторінка знайдеться тільки за двох умов: якщо людина зазначив ці відомості, і якщо залишив їх відкритими для інших користувачів. За замовчуванням, телефон не ховається, але якщо зайти в Налаштування конфіденційності і поставити галочку навпроти відповідного пункту, власника аккаунта по мобільному ніхто визначити не зможе (принаймні, через Фейсбук).

Якщо підсумувати, то рівень безпеки ВКонтакте нижче всього. Це добре для тих, хто шукає, але погано для тих, хто не хоче бути знайденим. Також слід пам'ятати, що контактні дані – конфіденційна інформація і, якщо ви впізнали його не безпосередньо від власника, використовувати його не тільки нелегально, але й неетично, так як є вторгненням у приватне життя.

Відео

Чи можна знайти людину за номером телефону вконтакте

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!